Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Blíženci – Měsíční horoskop (únor 2019)

Únor je pro vás velice úspěšný měsíc, bude se vám dařit ve všech rovinách. Dokončíte vše, co jste si předsevzala, a také můžete potkat velkou lásku nebo se vám splní nějaký váš sen. Jediné, s čím se budete potýkat, je závist okolí. Nesnažte se to vyřešit, prostě to ignorujte.

Moudrost měsíce

„Opouštím všechny své staré vzory a omezení.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Beran

S kým budete mít problémy

Váhy

Vztahy

Nevíte, co chcete, a tak to je obtížné specifikovat i pro vašeho partnera. Snažte se mu vše vysvětlit a on to pochopí. V půlce měsíce se nějaká záležitost urychlí a vy z toho budete mít radost, protože vám to přinese stabilitu a klid. Užijete si jeden druhého.

Práce

Čeká vás nová pracovní nabídka nebo dostanete nějaký nový projekt v rámci vaší stávající práce. Bude to něco velkého a nadchne vás to. Jen to bude vyžadovat velké nasazení. Trochu spějete k tomu, že máte na práci závislost, dejte si na to pozor. Ke konci měsíce nebudete vědět, co chcete.

Peníze

Na začátku dostanete možnost nového výdělku a ten se vám bude velice líbit, následně uzavřete nějaké finance z minulosti nebo zaplatíte dluh.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Žlučník, zelená
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození