Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Blíženci – Měsíční horoskop (srpen 2019)

Začátkem srpna se budete rozhodovat, jak naložíte se svou prací a svým vztahem. U vztahu vám pomůže menší letní flirt, který můžete zažít už na začátku srpna, a už v půlce srpna budete cítit zamilovanost. Přijde vaše rozhodování spojené s prací, protože budete mít další nabídku, což přinese vnitřní boj.

Moudrost měsíce

„Jestliže chci změnit vnější okolnosti, musím změnit sebe sama.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Beran

Vztahy

Ve vašem vztahu je teď vše zalité sluncem. Na dovolené jste si všichni odpočinuli, navíc se snažíte podnikat výlety i o víkendech a rodina to ocení. Koncem měsíce můžete někoho zajímavého potkat a trochu vám to pomotá hlavu.

Práce

Začátkem měsíce vás čeká přímo vášeň pro práci a dokonce začnete nějaký nový projekt nebo přijde nabídka nové práce, kterou vám okolí bude závidět. Budete trochu bojovat sama se sebou, abyste všechno zvládla, ale bude vás to bavit.

Peníze

S financemi nebudete mít žádný problém. Jediné, na co si dejte pozor, je ztráta peněženky i s doklady. To by vám mohlo hodně zkomplikovat život.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Zažívání. Modrá.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození