Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Beran – Měsíční horoskop (září 2018)

Září vám může přinést i konflikt s nějakým energickým mužem, na kterém jste svým způsobem závislá. Konflikty vás bohužel budou provázet až do půlky měsíce. Následně si uvědomíte, že je dobré odstranit ze svého života vše nefunkční. Na konci měsíce zažijete i nějaké ztráty. Vše bude jen dočasné.

Moudrost měsíce

„Každý začátek s sebou nese nové příběhy.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Kozoroh

Vztahy

Ve vztazích se posunete někam, kam jste se toužila posunout. Budete řešit i nějaké záležitosti týkající se úřadů nebo jiných institucí. Na vše se však budete cítit sama, ale díky vaší trpělivosti a houževnatosti vše zvládnete a budete mít na konci září spokojený pocit.

Práce

Začátek měsíce vás postaví před rozhodnutí a budete se muset rozhodnout rychle. Pocítíte určité majetnické sklony ke své práci nebo nějakému projektu. V půlce měsíce si můžete i vzít dovolenou. Poté však nebudete vědět, co dělat dřív a jakou práci dřív odevzdat.

Peníze

V souvislosti s financemi si nemusíte dělat vůbec žádné starosti, protože jich budete mít dostatek a navíc vás čeká přízeň osudu. Můžete si klidně i vsadit.

Oslabený orgán a léčivé barvy

klouby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození