Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Beran – Měsíční horoskop (únor 2019)

Máte muže, který je do vás zamilovaný a který vám skládá komplimenty, a vy máte pocit, že jste pro něho splněným snem. A plnit sny si budete i na začátku měsíce a bude vás to opravdu bavit. V půlce měsíce se můžete v rámci práce nebo i domova stěhovat a pomůže vám osud.

Moudrost měsíce

„Důvěřuj proudu života.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Váhy

S kým budete mít problémy

Oheň

Vztahy

Ve vztahu prožijete velkou lásku a budete se cítit jako úžasný pár. Mezi vámi panuje vášeň i láska. Pozor jen na hádky, které mohou být zbytečné a hlavně nepochopitelné. Přesto se váš bude vztah vyvíjet tak, jak si přejete, a budete spokojená.

Práce

Na začátku měsíce pocítíte velkou jistotu a stabilitu a i v práci se budete cítit velice dobře. V něčem navážete na minulost a půjde vám to velice dobře. Následně však můžete zažít beznaděj a to se potáhne až do konce měsíce, kdy se nebudete moct posunout z místa.

Peníze

Na začátku měsíce zažijete hojnost především peněz z minulosti. Pak už budete přesouvat peníze z kupičky na kupičku. Vše dobře dopadne.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Ochrana osudu, zelená
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození