Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Berana. Měl by se zaměřit hlavně na sebe

Beran 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Berana? Během roku přijde určitá kritika, kterou si budete brát hodně osobně, ale ta kritika vám má naopak pomoct si některé věci uvědomit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024:„Odpouštím si vše, co jsem kdy udělal/a špatně.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce přijde na začátku roku od dominantního muže. Bude to dobře zaplacená práce plná výzev, na kterou jste čekali dlouhou dobu. Přijmete ji a čeká vás velký posun, možná povýšení, ale také období plné intrik a manipulace. Možná budete muset vyřešit i nějaké záležitosti týkající se úřadů nebo jiných institucí. Na podzim nebudete vědět, co chcete, a zda je to práce, kterou jste si opravdu přáli, což přinese rozhodování, ale i pocit, že práci opustit nemůžete. Na konci roku vás čeká spousta pracovních cest, které se vám moc líbit nebudou, protože jich bude opravdu hodně.

Peníze

Velká radost vás zastihne na začátku roku. Budete mít možnost zažádat si o zvýšení platu a uděláte to, což vám opravdu přinese peníze, které potřebujete a které si za vaši práci zasloužíte. Odrazovat budete sami sebe od nečinnosti a budete se snažit, aby vám finanční stabilita vydržela delší dobu. Jen to nepůjde tak rychle, jak jste si představovali. Na podzim přijdou i překážky, které začnete překonávat. Týkají se stěhování nebo nějakých přesunů, které vás budou stát nemalé peníze. A koncem roku zažijete dohady kvůli muži, který chce, abyste mu něco vrátili nebo abyste nějaké pohledávky zaplatili.

Zdraví

Na začátku roku vás může zastihnout viróza, ale nepotrvá dlouho a dáte se dohromady. Na jaře si pohlídejte tlak, můžete ho mít vysoký nebo kolísavý, každopádně vás to trochu pozlobí. S tím vyvstane i nějaké vyšetření, při němž vám zjistí, že máte málo vitamínů a minerálů, takže bude potřeba buď upravit stravování, nebo je doplnit jiným způsobem. V létě vás ochrání osud a budete naprosto v pořádku, žádné neduhy a zdravotní problémy vás trápit nebudou, a to až do podzimu. Ke konci roku si dejte pozor na bolesti kloubů, ramen a celého pohybového aparátu.

Láska a vztahy

Zamilovanost vás zastihne hned na začátku roku. Zjistíte totiž, že někdo, koho jste dlouhodobě milovali a mysleli jste si, že ten člověk k vám nic necítí, dokonce že vás opustil, je na tom stejně jako vy. Někde se náhodně setkáte nebo je možné, že se vám ozve a konečně si spolu na rovinu promluvíte. Budete překvapeni tím, co k vám cítí a že jste pro něho láskou jeho života. Celý váš vztah se tak bude postupně posouvat do vztahu trvalého přes nové začátky, chození až po komunikaci o společném bydlení. To vše se odehraje hodně rychle, během jara a léta. Ke konci roku se budete rozhodovat, co opravdu chcete a zda to na vás nebylo moc rychlé.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 5. 6., 7. 9., 23. 11., 1. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: únor

Na co si dát pozor v roce 2024:

Vaše rozhodování spojené se vztahovými záležitostmi potrvá nějakou dobu. Mluvte o tom s partnerem. On si totiž vůbec nebude vědět rady s tím, že jste najednou ochladli.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Zaměřte se především na sebe a na svoje pocity a emoce, zkuste je definovat už od začátku roku. Pomůže vám to se lépe orientovat v situacích, hlavně ve vašem rozhodnutí.

Nepříznivý měsíc 2024: říjen

Rada pro vás na rok 2024: Pocit viny nám nikdy nepomůže, abychom se cítili lépe, ani danou situaci nezmění. Přestaňte se cítit vinni. Propusťte se z vězení viny.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: medvěd – hranice

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 9, 67, 78, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – přesuny a možné stěhování

Únor – velká láska, zamilování

Březen – nové začátky, magická přitažlivost a splnění snů

Duben – hádky, dohady, vysvětlování

Květen – hodně práce, pracovitost

Červen – akce, cestování, návštěvy společnosti

Červenec – vášnivý muž vás může připravit o peníze

Srpen – dovolená, cestování

Září – velké změny, které přicházejí nečekaně

Říjen – beznaděj z neřešení problémů a nerealistických plánů

Listopad – setkání se zajímavým empatickým mužem

Prosinec – tajemství, odhalené tajnosti

Přečtěte si také