Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Býka. Neměl by se nechat zatlačit do kouta

Býk 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Býka? Lidé vás mohou manipulovat, především ti z vaší rodiny nebo blízkého okolí, ale vy už s tím umíte pracovat, a tak zvládnete své lekce podstatně lehčeji. Nikam se nenecháte zatlačit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Můj příjem stále roste.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce vás bude bavit už od začátku roku, doslova ji začnete milovat. Práce budete mít dostatek i v jarních měsících, a protože budete naprosto spokojení a v klidu, tak práci nebudete vůbec řešit. Změna přijde koncem léta a začátkem podzimu, kdy budete mít pocit, že v práci stagnujete a že chcete posunout dále, což se také stane. Budete mít možnost se v práci posunout nebo vás povýší. Na konci roku se zcela stabilizujete a získáte jistotu v práci a s tím spojené finanční zajištění, které potřebujete pro svůj vnitřní klid.

Peníze

V prvních měsících nového roku uzavřete všechny svoje finanční záležitosti v souvislosti s nějaký úvěry nebo jinými půjčkami. Na vše budete mít dostatek peněz, a tak si uděláte ve financích jasno. Na jaře přijdou nečekané výdaje, ale nemusíte se obávat, že by vám finance chyběly, pouze budete přesouvat peníze z jednoho účtu na druhý. Po dovolené se vaše finanční zásoby hodně zúží a přijdou překážky, které zvládnete překonat, ale neobejde se to bez určitého rozhodování, kterou cestou se vydat. Což skvěle zvládnete a na konci roku se vám otevřou nové možnosti a nové zdroje peněz a budete mít naprostou finanční stabilitu. Možná můžete i něco vyhrát.

Zdraví

Pokud jste v minulém roce řešili nějaké zdravotní potíže, tak na začátku nového roku se jako zázrakem ze všeho uzdravíte a čeká vás stabilní zdravotní stav bez výkyvů a potíží. Osud vás bude chránit i na jaře a budete si hýčkat svoje dokonalé zdraví a radost ze života bez zdravotních komplikací. Koncem roku v podzimních měsících se může objevit menší viróza nebo chřipka, ale i tu zvládnete bez komplikací. Po vánočních svátcích si dejte pozor na zažívání, budete totiž konzumovat víc, než jste zvyklí, a můžou přijít dočasné potíže se zažíváním.

Láska a vztahy

Se vztahy to bude tento rok trochu obtížnější. Pokud partnera máte, tak se může objevit jiný, někdo úplně nový, a vy se budete rozhodovat, zda zůstat s tím stávajícím, nebo se vrhnout do nových vztahových dobrodružství. On totiž ten nový partner bude velice dominantní a vás to bude fascinovat. Každopádně překážky skvěle překonáte, jen to vaše rozhodování bude mít dlouhodobý charakter. Do začátku léta to však nakonec zvládnete. Ta délka rozhodování se bude řídit i tím, že kolem vás je hodně lidí, kteří vás budou odrazovat a zpochybňovat, a vy nebudete umět najít svoji intuici. Na začátku podzimu ale už uděláte radikální řez a čeká vás krásný podzim plný akcí a cestování. Koncem roku budete probírat komunikaci mezi vámi a partnerem, což se krásně zvládne a nebude třeba už nic otvírat a řešit.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 20. 4., 20. 5., 7. 6., 23. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: prosinec

Na co si dát pozor v roce 2024:

Překonávat překážky budete začátkem roku, protože váš partner k vám bude mít majetnické sklony a vám se to vůbec nebude líbit. Nastavte si správné hranice a nenechte se nikam zatlačit.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Budete hodně odpočívat a dopřávat si krátké i dlouhé dovolené, naučíte se totiž regulovat svoji práci, a pokud se budete cítit unaveni, tak zbrzdíte. Často se budete setkávat s přáteli a více s nimi budete i komunikovat. Čeká vás hodně pozvánek na různé společenské akce.

Nepříznivý měsíc 2024: leden

Rada pro vás na rok 2024: Peníze jsou energie a prostředek výměny za služby. Kolik jich máte, záleží na tom, kolik věříte, že si zasloužíte.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: orel – důvěřujte intuici

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 12, 45, 89, 91

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – budete cítit beznaděj, osud vám přinese lekci z minulosti, kterou zvládnete

Únor – čeká vás hodně cestování a navštěvování různých akcí

Březen – měsíc plný rozhodování, která pro vás nebudou jednoduchá

Duben – váš partner pro vás bude oporou, a to i přesto, že s ním budete bojovat

Květen – splní se vám nějaký váš dlouhodobý sen

Červen – láska a uzavření nějaké záležitosti kolem dominantního partnera

Červenec – dostanete nabídku na nějakou cestu a bude vám to připadat osudové

Srpen – čeká vás hodně sexu nebo flirtování

Září – přichází něco nového a bude to vzrušující

Říjen – čekají vás velké změny a nové věci

Listopad – trápení pramenící z toho, že jste některé věci viděli iluzorně a museli jste s nimi rozloučit

Prosinec – nové začátky, možná těhotenství nebo skvělý sex

Přečtěte si také