Horoskopy

8. srpna 2023 05:30

Martina Čerňanská

Bydlení podle horoskopu: Lev potřebuje luxus, Býk pohodlí

Co člověk, to originál a jiný vkus. Rekonstruujete bydlení, pokukujete po novém bytečku, a tak přemýšlíte, na jaký design se spolehnout? Nápovědou vám může být právě horoskop.

Každé znamení potřebuje pro šťastné bytí něco speciálního, tak neváhejte zjistit, co je to ve vašem případě. Tady máte malou nápovědu.

Beran: Jednoduchý styl, nejlepší styl

Máte nejenom vkus, ale i styl. Vaše hnízdečko je vaší chloubou i mistrným propojením praktických doplňků a báječných vychytávek. Držíte se hesla, že stačí málo, proto přeplácaný domov maličkostmi není nic pro vás. Luxusní, a přitom hladké linie, funkčnost a modernost. Přesně tyto atributy jsou vaší srdcovkou.

Býk: Milovník pohodlí a relaxace

Vaší devízou jsou kuchyně, kde trávíte nejvíce času. Když si Býci vybírají nábytek, tak ani tak nehledí na cenu, jako na kvalitu, bytelnost a stálost provedení. Býci rádi relaxují a odpočívají v pohodlí domova. Radost si uděláte ušákem, relaxačním křeslem nebo třeba vířivou vanou.

Blíženci: Ti, co žijí společenským životem

Do vínku je jim dána výřečnost a umění komunikace, proto se není čemu divit, že milují společnost a společnost zase je. Potrpí si proto na prostorný obývací pokoj, kde mohou s přáteli nerušeně klábosit, balkon nebo terasu s velkým stolem. I přesto, že mohou působit někdy povrchně, jsou zvídaví a rádi se přiučí lecčemu novému. Rádi tráví svůj čas v pracovně, kde mají svůj koutek a mohou se vzdělávat, nebo v ložnici, ve které ale rádi nejenom spí.

Rak: Rád podědí nějakou tu starožitnost

Pokud byste zamířili k němu domů, tak s jistotou natrefíte hned na několik maličkostí po jeho předcích, které prostě nemohl jen tak vyhodit. Vždyť jsou to přece rodinné artefakty. Domov Raků působí zabydleně a sálají z něj příběhy. Čím ho nadchnete? Bazénem nebo zahradním jezírkem. Těmito vymoženostmi se mu strefíte do vkusu. Navíc miluje domy, ve kterých vyrůstali také rodiče či prarodiče.

Lev: Na penězích nezáleží, já chci luxus

Že tady bydlí Lev, poznáte na první pohled. Luxus, komfort a okázalost jsou totiž patrné až až. Miluje vášnivě červenou, oranžovou, zlatavou, jasně žlutou nebo okrově hnědou. Rád se pochlubí nevšední sochou nebo třeba pohovkou z pravé kůže. Lev není troškař, nespokojí se s málem. Zásadně nenakupuje nábytek ve výprodejích, ale raději si počíhá na designerské skvosty. On na to totiž má.

Panna: Pedantská Panna má byt jako klícku

Chaos v bytě zrozenci tohoto znamení neznají, zakládají si na pořádku a poslední volné chvíle budou raději investovat do úklidu, než že by se šli někam bavit. Kromě uklízení milují květiny, kterými se obklopují jak v interiéru, tak na zahradě či balkoně. Neumějí si představit bydlení v betonové džungli, pro spokojený život totiž potřebují čerstvý vzduch a všudypřítomnou zeleň. Vede u nich dřevo, popřípadě kov.

Váhy: Pro někoho kýč, pro Váhy originalita především

Větší či menší obrázky na plátně, cenné postavičky z mosazi, prvorepublikové křeslo nebo koberec z dalekého Orientu. Přesně podle těchto indicií hravě poznáte, že tady prostě bydlí Váhy. Rádi doplňují a rozšiřují své sbírky a milují voňavé svíčky a éterické olejíčky všeho druhu.

Obydlí Štíra je tajemné až na půdu

Zrozenci tohoto znamení jsou sami o sobě celkem podivíni. Někdo miluje barvy, kdežto Štíra spolehlivě nadchne antracitová, šedá nebo inkoustová. Trefíte se mu do vkusu s černo-červenými nebo tmavě fialovými doplňky. Milují rolety, žaluzie nebo závěsy z těžší látky pro znásobení pocitu soukromí a izolace od hluku.

Střelec: Bydlím, žiju, miluju a cestuju

Střelec žije na maximum a směřuje ke spokojenému životu. Jako ryba ve vodě se cítí na cestách, proto si své obydlí vybaví suvenýry z cizích krajin, které mu připomenou jeho dobrodružství. Třeba na krbové římse se budou vyjímat jedna dvě. Nepožaduje luxus, nepotřebuje se chlubit majetkem ani pozlátkem čehokoli, dvakrát raději si byt zkrášlí momentkou v rámečku než uměleckým dílem.

Kozoroh: Tady bydlím já

O Kozorozích je známé, že mají nevšední schopnosti a talent, za který si vyslouží opravdu pěkné peníze. A když zařizují svůj domov, tak je do tohoto procesu neváhají zapojit. Jejich bydlení se nese ve stylu přiměřené elegance s puncem osobitého stylu, který rozzáří zažitou klasiku. Na první pohled vás sice kdovíjak neohromí, ale na ten druhý vás ťuknou do nosu promyšlené a jemné doplňky. Řekněme, že zrozenec v Kozorohu je tak trochu klasik na úrovni.

Vodnářům musí byt sloužit

Nikdy se nestane, aby se Vodnář nadvakrát přemáhal, ať už v životě, či co se týká zařízení svého bydlení. Žádá si komfort bez kompromisů na míru svým potřebám a doslova si libuje v zimních zahradách. Nesnáší náročné věci, tak baží po tom, aby si život zjednodušil. Proto doslova vyhledává kdejaké pomůcky a moderní vychytávky, třeba do kuchyně nebo obývacího pokoje.

Ryby: Romantici na poli bydlení

Jejich domovem se line kouzlo romantiky spolu s ručně vyráběnými dekoracemi od srdce a s láskou. U nich doma se budete cítit příjemně a harmonicky. Na stěny si věší obrázky se západem slunce, milují zvuky přírody a klidně si na zahradu zavěsí houpací síť budící dojem té rybářské. Milují vodu, proto tedy i různé fontánky a kašny. Když jim dáte dům, Ryby jej přetvoří na opravdový domov.

Co předpovídají karty Helen Stanku na srpen?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.