Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Vah. Přinese pochopení, co je důležité

Váhy 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Vah? Přináší vám určitou samotu. Vnitřní samotu, kdy poznáte, co je pro vás opravdu důležité a dokážete to využít ve svůj prospěch i do dalších let.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Jsem ráda sama sebou.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Osud vám na začátku roku přináší cestu nebo cestování. Budete stále mimo domov a práci a čekají vás krátké i dlouhé cesty. Jelikož vás to bude hodně unavovat, tak začnete na jaře přemýšlet, zda nedáte v práci výpověď, ale nakonec se vše srovná a vy zůstanete a práci si zamilujete. V létě dojde k nějaké vaší vnitřní změně týkající se dlouhodobé stagnace, kterou jste zažívali. Koncem roku vám pomůže kolega, který s vámi pracuje už dlouhou dobu, nebo někdo, koho znáte z minulosti, a pomůže vám uzavřít minulost. Vyřešíte i nějaký konflikt, který se táhl celý rok, a načerpáte energii na další úkoly.

Peníze

Peníze vám na začátku roku budou proudit od nějakého muže, který vám pomůže se posunout. Pozor si dejte na náhlé výdaje nebo investice, kdy vás někdo bude přemlouvat, protože by vás mohl manipulovat a mohli byste o peníze rychle přijít. I přestože o tom můžete dlouho přemýšlet a zvažovat to, tak neuvidíte všechna rizika. Investování si nechte až na konec roku. V létě budete chtít něco zaplatit, což se vám nepodaří. Budete na tom hodně lpět, ale přijde beznaděj, nakonec to však přestanete řešit. Koncem roku se setkáte s mužem a ženou a ti vám něco nabídnou. Zase bude lepší si vše promyslet a odložit to až ke konci roku. Pak se stagnace v penězích změní a vám se konečně uleví.

Zdraví

Problémy s kůží nebo znaménky na kůži vás zastihnou hned na začátku roku. Budete se tím zabývat celé první měsíce. Můžete jít i na menší zákrok na odstranění znamének. Jakmile vyřešíte znaménka, začnete si stěžovat na bolest zad. Táhnete totiž na zádech celý svět, který se snažíte zachránit, navíc vás vaše dlouhodobé rozhodování zatěžuje. Tentokrát budete potřebovat fyzioterapeuta, který vás dá dohromady. Podzim bude už klidnější, jen vás potrápí snížená imunita, která bude chtít posílit. Koncem roku si dejte pozor na tepny a tlak. Také eliminujte stresy a uleví se vám. Ona totiž většina potíží opravdu pramení z vašeho stresu.

Láska a vztahy

Začátkem roku se budete rozhodovat o tom, jak naložit s vaším vztahem. Zda do vztahu více investovat, nebo zda se vám to nevyplatí. Někdo vás od toho bude odrazovat, dejte si pozor, nebude to s vámi myslet dobře. Na jaře vás čeká důležité setkání s někým z minulosti a splní se vám letitý sen. Můžete opět pocítit lásku a možná se i zamilovat. Což se také stane, jenže máte stálého partnera. Začnou se před vámi objevovat překážky a partner vám dá na vybranou – pokud neopustíte toho druhého, tak se bude chtít rozejít nebo rozvést. Jenže vy se nebudete umět rozhodnout, což vám přinese beznaděj a boj. Bude to náročný konec roku.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 2. 3., 6. 5., 25. 7., 9. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: listopad

Na co si dát pozor v roce 2024:

Budete hodně přemýšlet o lásce a tom, zda se znovu zamilovat. I přestože se budete snažit si to hlídat, nepodaří se vám to. Jen pozor na prozrazení, to byste si mohli hodně zkomplikovat život.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Stabilita finanční přichází z vaší práce, ale jelikož můžete zažívat boje a komplikace, je možné, že tak můžete přijít i o nějaké peníze. Snažte se vidět realitu bez iluzí.

Nepříznivý měsíc 2024: září

Rada pro vás na rok 2024: Už se nekritizuji ani neposuzuji. Mám svobodu milovat sebe sama taková, jaká jsem.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: zajíc – plodnost

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 5, 34, 61, 69

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – čekají vás úřady a vyřizování záležitostí kolem smluv

Únor – osud vám přináší to, co potřebujete, a nemusíte nic udělat

Březen – nic nebudete řešit, budete odpočívat

Duben – čeká vás cestování, a to soukromé i pracovní cesty

Květen – budete se cítit osamoceně

Červen – návrat někoho z minulosti

Červenec – beznaděj a překážky, které jsou překonatelné

Srpen – rozchod nebo můžete o něco přijít

Září – ztráty v souvislosti s partnerstvím

Říjen – uzavření minulosti a šťastné akce

Listopad – láska a zamilovanost

Přečtěte si také