Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Ryb. Budou se často rozhodovat, jak dál

Ryby 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Ryb? Bude to náročný rok, čeká vás závislost na posouvání se ve vašem životě a také časté rozhodování, jak dál. Zažijete partnerovu žárlivost a majetnické sklony, což vás bude deprimovat, a nakonec změníte práci.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Uzdravuji se na všech úrovních.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

V prvních měsících nového roku budete mít z práce radost a bude se vám opravdu skvěle dařit. Vše poplyne tak, jak má. Na jaře se budete cítit na vše sami, hlavně protože se nebudou věci hýbat a vy budete nějakou dobu stagnovat. Což nakonec přinese jistoty a vášeň pro další věci. Odrazovat se budete od možnosti něco v práci změnit. Budete čekat dobrou pracovní nabídku, ale nakonec přijde zpráva, že vše skončilo. Přijdou překážky, ale ty jsou překonatelné. Na konci roku budete mít hojnost práce a nových možností.

Peníze

Peníze budete mít od začátku roku. Zažijete velkou plodnost a hojnost. Na jaře přijdou nějaké překážky, ale překonatelné. Chvilku si v tom pochodíte, protože to nějakou dobu potrvá, ale pak na tom začnete pracovat. Uvědomíte si, že jste byli jen ve světě iluzí, začnete znovu a přijdou nové začátky. Což vám přinese velkou radost a doslova se do svých financí zamilujete. Koncem roku už nebudete nic řešit, přijde rozhodování a vy se rozhodnete správně a bude to velká radost.

Zdraví

Dejte si od začátku roku pozor na klouby, kolena a pohybový aparát. Může se trochu zhoršit jeho pohyblivost. Na jaře přijdou dýchací potíže, možná prožijete nějakou virózu nebo se zhorší vaše alergie a bude se vám hůře dýchat. S tím jsou spojené i dutiny, které se ozvou na začátku léta, ale vše v pohodě zvládnete. Koncem roku vás mohou pozlobit reprodukční orgány. Pozor si dejte na úrazy a doplňte vitamíny a minerály, budou vám chybět.

Láska a vztahy

Začátkem roku budete v klidu a v pohodě. Vztahy vůbec nebudete řešit, ale osud vám přinese překvapení, a to rychlé. S někým novým se seznámíte nebo někoho zajímavého potkáte. Na jaře se může objevit beznaděj z toho, že jednou budete nahoře a jednou dole. Prostě začnete hledat ve vztahu stabilitu a budete se bránit lásce. V létě na vás začne partner žárlit, ale protože potřebujete svobodu, tak vám to nebude dělat dobře a budete vše chtít uzavřít. Konec roku bude ve znamení lásky a spokojenosti.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 22. 4., 23. 5., 3. 9., 30. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: červenec

Na co si dát pozor v roce 2024:

Budete zažívat něco nového, což vám může nabídnout nějaká žena, ale nakonec obdržíte zprávu, že to nedopadlo a můžete prožívat beznaděj. Nakonec uzavřete minulost a nic nebudete řešit.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Nastavit se do pohody. Možná i cestovat a dopřávat si odpočinek a dovolené. Také se nebojte opustit někoho, s kým vám není úplně dobře, protože ho hned nahradí někdo jiný. A pěstujte naději, bude vám dobrým pomocníkem.

Nepříznivý měsíc 2024: červen

Rada pro vás na rok 2024: Uzdravit se znamená učinit se celistvým a přijmout všechny své části – nejen ty, které se mi líbí, ale všechny.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: vačice – mějte v záloze další plán

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 7, 13, 33, 67

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – muž, co přináší stabilitu

Únor – velká láska

Březen – nové nápady a možnosti

Duben – sklizeň všeho, na čem jste pracovali

Květen – nové možnosti v práci, nová práce, výhra

Červen – konflikt kvůli stěhování s mužem

Červenec – hojnost ve všech oblastech života

Srpen – odpočinek a neřešení

Září – uzavření všech záležitostí hlavně ve vztazích

Říjen – hodně práce

Listopad – naděje ve všech oblastech života

Prosinec – velká láska a zamilovanost

Přečtěte si také