Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Štíra. Posune se v oblasti lásky

Štír 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Štíra? Přinese kritiku týkající se lásky, budete kritizováni partnerem nebo svého partnera začnete kritizovat vy. Také vám ale přináší posun v lásce a vztahu a osud vám bude ve vztazích hodně nakloněn.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Jsem člověk, co říká ano.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce pro vás bude už od začátku roku velká zábava a radost, doslova se do ní zamilujete, protože budete konečně dělat přesně to, po čem toužíte. Splní se vám nějaký sen nebo dostanete pozici, která bude naprosto odpovídat vašim talentům. Na jaře se začnete rozhodovat, kterou cestou se vydáte. Nějaký muž totiž změní plány a rozhodne se odejít z práce a nebude chtít věci řešit. Vše bude zahaleno tajemstvím. Na podzim budete mít v práci potíže s kolegyní, která bude vytvářet velké překážky, což vás dovede do beznaděje, ale nakonec najdete klid a harmonii. Konec roku bude plný nadějných plánů do dalšího roku a vše vám půjde skvěle od ruky.

Peníze

V prvních týdnech nového roku začnete přemýšlet, co doplatíte a jakých závazků se zbavíte. Budete mít dostatek peněz a budete chtít některé věci uzavřít a mít finanční klid. Dobře si vše promyslíte a nebudete dělat unáhlená rozhodnutí. Taky se vám vše podaří uzavřít. Na jaře budete sami sebe odrazovat od nějaké investice. Je možné, že budete chtít s partnerem koupit byt nebo něco jiného. Bude to pro vás velká změna a budete se jí bránit. Na podzim finance vůbec nebudete řešit, protože jich budete mít dostatek. Koncem roku vás čekají nějaké překvapivé peníze, ale zatím je vše zahaleno tajemstvím. Máte se to dozvědět až na konci roku.

Zdraví

Pozor na nějaké potíže s kůží. Může se vám změnit pleť nebo se mohou zhoršit nějaké kožní problémy. Alergie na zimu se může objevit už na konci února. Štítná žláza vám na jaře může rozházet tlak a také můžete mít potíže s koordinací, možná se vám začne motat hlava. Návštěva alergologa vás zastihne v létě, protože už nebudete chtít snášet své věčné alergie a budete s tím chtít konečně něco dělat. Pozor si dejte na konci roku pohybový aparát, můžete mít zánět šlach nebo začínající revma.

Láska a vztahy

V prvních měsících vás čeká něco nového. Může se jednat o nového partnera, nebo s partnerem, kterého už máte, budete prožívat nové začátky a nové zážitky. Každopádně budete velice spokojení a zamilovaní. A to vám do života konečně přinese kýžený klid a harmonii. Ztráty přijdou na jaře a budou se týkat vašeho partnera. Začne řešit některé důležité věci ve vašem vztahu a vy s některými nebudete souhlasit. Vše se bude točit především kolem peněz a finančních jistot. Koncem léta budete tak moc pracovně zaneprázdněni, že nebudete mít na partnera vůbec čas. Začnete s tím časem nejspíš oba hodně bojovat. Překonáte všechny překážky. Na úplném konci roku na vás začne partner žárlit, ale vy to vůbec nebudete chtít řešit a dáte mu najevo, že ho opravdu milujete.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 3. 5., 27. 8., 4. 11., 12. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: červenec

Na co si dát pozor v roce 2024:

Pozor na hádky týkající se vašeho partnerství. Budete chtít mít za každou cenu pravdu, ale ona ta pravda není jen jedna. Uvědomte si, že svého partnera opravdu milujete a že to vše je naprosto zbytečné.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Přestaňte manipulovat svým okolím, protože to vám může přinést zbytečné nepříjemnosti, hlavně si uvědomte, že lpíte na něčem, co už je dávno nefunkční. Změňte myšlení, posunete se.

Nepříznivý měsíc 2024: březen

Rada pro vás na rok 2024: Když budete věnovat pozornost tomu, co nechcete, dostane se vám toho ještě více. Svou pozorností posiluji v životě pouze to dobré.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: koala – empatie

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 4, 11, 78, 91

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – budete stabilní jak v práci, tak penězích, ale především v lásce

Únor – nová práce a nové finanční možnosti, čeká vás příval hojnosti

Březen – deprese, boj s financemi a úřady

Duben – váš partner se bude cítit osamocen, protože stále pracujete

Květen – stěhování za láskou

Červen – překážky v práci a na úřadech, časté cestování

Červenec – úžasný sex s partnerem a možnost otěhotnění

Srpen – osud vám přináší změnu a budete akčnější, hodně výletů a návštěv akcí

Září – odpočinek, hodně relaxace a klidu

Říjen – odkryté tajemství týkající se velkých změn

Listopad – rozhodování o něčem novém, co přináší velké změny a dobré postavení

Prosinec – nová nabídka práce snů

Přečtěte si také