12 znamení zvěrokruhu a jejich superschopnosti. Zjistěte, čím vyniká to vaše

Každé znamení oplývá výraznou superschopností, kterou se odlišuje od všech ostatních. Ať už se jedná o něco vědomého či skrytého, talent v dané oblasti je takřka nepopiratelný. Čím vynikáte zrovna vy? Zjistěte, v čem je vaše síla podle horoskopu.

Superschopnost nemusí mít pouze superhrdinové ze sci-fi filmů. Za superschopnost můžeme považovat i zdánlivě obyčejné vlastnosti každého z nás. Pokud se ale zaměříme na to, co nám do vínku daly hvězdy, zjistíme, že každé znamení vyniká něčím jiným. Jakou superschopnost má právě to vaše znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani v sobě mají zabudovaný hnací motor, který je vždy žene dopředu. Jsou to neuvěřítelní motivátoři, kteří dokážou svým elánem strhnout ostatní. Když něčemu věří, věří tomu opravdu celým srdcem a nic je nemůže zastavit ve splnění jejich snu. Mají sexuální drive a fantazii, díky které na ně jejich milenci ještě dlouhou dobu vzpomínají.

Býk

Býci si dokážou každou činnost užívat a naplno ji prožít. Jejich život je plný akce a oni se snaží pořád něco vymýšlet. Mají v sobě ukrytého dříče, který je nutí nepolevovat v ničem. V životě si díky tomu dokážou jít za svými cíli. Mají také dobrý smysl pro humor.

Blíženci

Blížeci v sobě mají něco, díky čemuž nikdy nezkazí žádnou zábavu. Jsou to rození baviči a je s nimi legrace. Ve společnosti se vedle nich nikdy nebudete nudit. Dokážou z nudné chvíle vytvořit něco nezapomenutelného.

Rak

U Raků naopak stojí za vyzdvihnutí jejich citlivost, díky které jsou výborní posluchači. Můžete se jim svěřit snad se vším a oni vás nebudou soudit. Svou láskou a vlídností vám dokáží dodat pocit domova.

Lev

Lvi se dokážou rozdat pro ty, co mají rádi. Jsou štědří a ostatním dávají to, co mají sami rádi. Potrpí si na dobré a kvalitní věci, a pokud můžou, ostatním chtějí dopřát to samé. Pohostinnost je jejich druhé jméno a v jejich společnosti se vždy budete cítit jako králové.

Panna

Panny jsou díky svému rozvinutému smyslu pro perfekcionismus dokonalí plánovači. Jakákoliv aktivita, činnost nebo výlet nebude mít v jejich podání žádnou chybu. Když něco dělají, dávají do toho naprosto vše a chtějí, aby byly výsledky co nejlepší. Nikdy nedělají nic napůl.

Váhy

Váhy mají neuvěřitelný talent pro umění. Dokáží vynikat v kreativních činnostech a svého uměleckého ducha dokážou přenést i na ostatní. Na své přátele se nikdy nevykašlou a vždy za nimi stojí.

Štír

Štírům náleží superschopnost v oblasti sexu. V ložnici jsou doslova erotickými Bohy a přivedou vás k několikanásobným orgasmům. Jejich další předností je skvělá intuice, která je lepší než kohokoliv jiného. Vždy dokážou všechno prokouknout.

Střelec

Střelci mají pozitivní pohled na svět, který jim může každý závidět. Žádná překážka pro ně není dost velká na to, aby se ji nepokusili překonat. V životě jdou vždy za tím, čemu věří a nenechají se nikým a ničím zviklat.

Kozoroh

Kozoroh v sobě má podnikatelského ducha, díky kterému dokáže vydělat krásné peníze a zajistit sebe i svou rodinu. Jeho pracovitost a smysl pro disciplínu je obrovská. Na Kozoroha se jeho přátelé mohou vždy spolehnout, jelikož je nikdy nenechá ve štychu.

Vodnář

Vodnář je neuvěřitelně ambiciózní a kreativní jedinec, který dokáže velké věci. Když si něco usmyslí, přetvoří i maličkost v něco nevšedního a krásného. Vodnáři mají neuvěřitelně rozvinutý smysl pro talent v mnoha oblastech.

Ryby

Největší superschopnost Ryb je to, že dokáží vidět věci, které ostatní nevidí. Mají doslova šestý smysl a často se umí nacítit na nejrůznější nadrpřirozeno a magii. Vynikají také v oblasti psychologie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.