Čeho se tajně děsí každé znamení zvěrokruhu? Odhalte svou slabost a pracujte s ní

Co nedá spát Lvovi nebo Beranovi? Jaký vnitřní strach si s sebou nesou jednotlivá znamení zvěrokruhu? Každé se bojí něčeho jiného, ale často o tom nemluví. Jaký je váš strach podle horoskopu?

Strach je nejstarší emoce lidstva, proto je tak přirozený. Dává nám šanci přežít. Každý z nás si nese strachy, o kterých nerad hovoří. Jednotlivá znamení zvěrokruhu mají v životě jiné priority, o ty se bojí nejčastěji. Jaký je ten váš utajený strach?

Beran a láska

Beran je vášnivé znamení, a proto se jeho strach týká lásky. Často mu nedá spát představa, že se nedokáže přenést přes svou velkou (a možná tu pravou) lásku.

Býk a jeho slabosti

Býk se obává, že lidé přijdou na jeho slabosti, proto je ukrývá přede všemi a tváří se, že žádné nemá.

Blíženci a svoboda

Blížence straší představa, že někdy nebudou schopni vyjádřit vlastní názor a nápad. Jejich kreativita a svoboda je pro ně vším.

Rak a bolest

Raci patří mezi znamení, kterým emoce nejsou cizí. Proto je nejvíce děsí, že jim někdo znovu ublíží.

Lev a submisivita

Král zvířat se o svou pozici obává. A často se obává oprávněně, jeho strach ze submisivní role a ztráty kontroly může být někdy až příliš paralyzující.

Panna a vlastní chyby

Chyby. Jednoduše fakt, že se na svoje chyby budou muset dívat znovu a znovu. Panny nemají chyby rády a děsí je hlavně ty vlastní. O to horší je pro ně představa, že se jim budou neustále připomínat.

Váhy a odmítnutí

Váhy se přímo děsí toho, že budou odmítnuty. Děsí se odmítnutí hlavně od svých lásek a přátel. Potřeba být dostatečně „cool“ je pro ně zásadní.

Štír a vztek

Štíři patří ke znamením, která mají tak trochu problém s ovládáním vzteku. Bojí se, že budou litovat zlých slov, která pronesli ve vzteku.

Střelec a nedostatek

Střelci mají strach z toho, že jejich okolí bude mít víc než oni sami. Peníze, lepší auto, hezčí bydlení, ale i zdraví.

Kozoroh a promarněná šance

Kozorozi se děsí toho, že dostanou jednu jedinou šanci, kterou nepromění. A následně žádnou jinou nedostanou. Nemožnost nápravy jejich vlastní chyby je pro ně strašlivá představa.

Vodnář a pochopení

Ačkoliv patří mezi nejkreativnější znamení, obávají se Vodnáři toho, že jejich nápady budou pochopeny naprosto špatně. Proto sice tvoří, ale také si dlouho rozmýšlejí, co ukážou světu.

Ryby a vykázání

Ryby se děsí, že budou vykázány ze společnosti. Jejich pohled na svět nepatří mezi majoritní pohled společnosti. Děsí se samoty a nepřijmutí společností.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.