Čeho se tajně děsí každé znamení zvěrokruhu? Odhalte svou slabost a pracujte s ní

Co nedá spát Lvovi nebo Beranovi? Jaký vnitřní strach si s sebou nesou jednotlivá znamení zvěrokruhu? Každé se bojí něčeho jiného, ale často o tom nemluví. Jaký je váš strach podle horoskopu?

Strach je nejstarší emoce lidstva, proto je tak přirozený. Dává nám šanci přežít. Každý z nás si nese strachy, o kterých nerad hovoří. Jednotlivá znamení zvěrokruhu mají v životě jiné priority, o ty se bojí nejčastěji. Jaký je ten váš utajený strach?

Beran a láska

Beran je vášnivé znamení, a proto se jeho strach týká lásky. Často mu nedá spát představa, že se nedokáže přenést přes svou velkou (a možná tu pravou) lásku.

Býk a jeho slabosti

Býk se obává, že lidé přijdou na jeho slabosti, proto je ukrývá přede všemi a tváří se, že žádné nemá.

Blíženci a svoboda

Blížence straší představa, že někdy nebudou schopni vyjádřit vlastní názor a nápad. Jejich kreativita a svoboda je pro ně vším.

Rak a bolest

Raci patří mezi znamení, kterým emoce nejsou cizí. Proto je nejvíce děsí, že jim někdo znovu ublíží.

Lev a submisivita

Král zvířat se o svou pozici obává. A často se obává oprávněně, jeho strach ze submisivní role a ztráty kontroly může být někdy až příliš paralyzující.

Panna a vlastní chyby

Chyby. Jednoduše fakt, že se na svoje chyby budou muset dívat znovu a znovu. Panny nemají chyby rády a děsí je hlavně ty vlastní. O to horší je pro ně představa, že se jim budou neustále připomínat.

Váhy a odmítnutí

Váhy se přímo děsí toho, že budou odmítnuty. Děsí se odmítnutí hlavně od svých lásek a přátel. Potřeba být dostatečně „cool“ je pro ně zásadní.

Štír a vztek

Štíři patří ke znamením, která mají tak trochu problém s ovládáním vzteku. Bojí se, že budou litovat zlých slov, která pronesli ve vzteku.

Střelec a nedostatek

Střelci mají strach z toho, že jejich okolí bude mít víc než oni sami. Peníze, lepší auto, hezčí bydlení, ale i zdraví.

Kozoroh a promarněná šance

Kozorozi se děsí toho, že dostanou jednu jedinou šanci, kterou nepromění. A následně žádnou jinou nedostanou. Nemožnost nápravy jejich vlastní chyby je pro ně strašlivá představa.

Vodnář a pochopení

Ačkoliv patří mezi nejkreativnější znamení, obávají se Vodnáři toho, že jejich nápady budou pochopeny naprosto špatně. Proto sice tvoří, ale také si dlouho rozmýšlejí, co ukážou světu.

Ryby a vykázání

Ryby se děsí, že budou vykázány ze společnosti. Jejich pohled na svět nepatří mezi majoritní pohled společnosti. Děsí se samoty a nepřijmutí společností.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.