Astročlánky

Aktualizováno 13. dubna 2022 11:00

Anna Kopečková

Co nejvíce stresuje jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Někoho stresuje dlouhé čekání, jiného pozdní příchody či situace, kdy musí mluvit před mnoha lidmi. A i hvězdy v tomto mají jasno. Co stresuje jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran: Pomalí lidé

Beranovi se nemůže stát nic horšího, než jít za někým hodně pomalým a nemoci ho předejít. To samé v autě. Pokud Beran jede v autě za někým, kdo na padesátce jede rychlostí 45 km/h, může doslova vyletět z kůže.

Býk: Nečekané zrušení čehokoliv

Býci mají rádi jistotu a stabilitu. Co ho opravdu dokáže vytočit je např. ranní zpráva od přítele, že možná, ale opravdu jen možná dnešní odpolední schůzka odpadne, protože se necítí dobře, ale spíše ne, protože bude jistě zdravý. Tato zpráva je následována další, těstě před schůzkou, že to nakonec dotyčný opravdu musí zrušit.

Blíženci: Když lidé nemají názor

Blíženci rádi konverzují a debatují. Pokud tedy rozhovoru schází vlastní myšlenky a názory dotyčného, jedná se o situaci, kterou lidí narození v tomto znamení jen těžko rozdýchávají.

Rak: Všechno

Raci patří mezi nejbázlivější znamení vůbec a vždy mají připraveno mnoho a mnoho scénářů toho, co by se všechno mohlo stát. Jinými slovy, cokoliv se kdekoliv a s kýmkoliv stane, může být pro Raky potenciálně velmi stresující situace.

Lev: Kdokoliv zábavnější

Lvi jsou zvyklí na to, že jsou svým okolím obdivováni a zbožňováni. To nejhorší, co je tudíž může potkat, je situace, kdy se v jejich blízkosti zjeví někdo charismatičtější a zajímavější. A pokud je k tomu ten člověk ještě zábavný, je to pro Lva jasný konec.

Panny: Nejasně rozdělená práce

Panny mají rády pořádek a jasně dané úkoly. Co je dokáže opravdu vystresovat je např. věta: Uděláme se to nějak „od oka“ a udělá to ten, kdo zrovna bude mít čas.

Váhy: Povinnost rozhodovat

Dejte člověku narozeném ve znamení Vah úkol rozhodnout nějaký spor a je v koncích. Tím nechceme říct, že tito lidé se neumí rozhodovat. Zvládnou to, ale musejí nejdříve celou situaci důkladně zanalyzovat, ověřit všechny skutečnosti, pořádně si vše promyslet a pak, za dlouhý čas, rozhodnout.

Štír: Poprvé říct příteli tajemství

Štírům trvá dlouho, než k někomu získají důvěru. Zatímco někteří lidé mají potřebu se o všechna svá tajemství a myšlenky podělit, oni si nejraději vše nechávají pro sebe. Takže ve chvíli, kdy se někomu poprvé otevřou, bývají nejzranitelnější a je to pro ně velmi stresující moment.

Střelec: Dress code

Střelci milují svobodu. A jakmile je chce někdo svázat, jakýmkoliv způsobem, tak začínají být velmi nervózní. Např. takový dress code je pro ně něco nepřekonatelného. Ač by si třeba i vzali na sebe to, co se sluší, jen fakt, že je to povinné, jim v tom zabrání.

Kozoroh: Pokud není předepsaný dress code

Kozorozi mají rádi pravidla a normy. Pokud dostanou jasné pokyny, bez chyby danou věc udělají. Proto je pro ně obzvlášť stresující pozvánka na akci bez udaného dress codu. Nad tím, co si obléct, dokážou potom strávit hodiny a hodiny.

Vodnář: Neoblomní lidé

Vodnáři mají vždy a na vše svůj jasný názor, a tudíž pro ně neexistuje horší situace než se potkat s někým podobným. Obzvlášť v případě, že jeho názor je úplně opačný.

Ryby: Vystresovaní lidé

Ano, je to tak. Ryby jsou znamení velmi empatické a citlivé, tudíž je nejvíc dokáže vystresovat fakt, že jiní lidé se stresují. Tudíž ryby mohou být podrážděné, i když se jim vůbec nic neděje.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.