zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Střelec – charakteristika znamení

 

Jak je poznáte

Střelci jsou lidé v pohybu a plní energie. Jejich heslem je být vždy připraven vyrazit kamkoli, kdykoli a s kýmkoli, hlavně tam, kde se něco děje. V jejich vizáži bývá vždy cosi vzrušujícího – připomínají malá hříbata, trochu nemotorná, kostrbatá, ale milá a přítulná. Střelci nebo lidé s ascendentem ve Střelci bývají vysocí, s protáhlým nosem, jasnýma očima a s nápadně dlouhými končetinami. Nejpřitažlivější je na nich jejich způsob chůze, je houpavá, měkká a velmi sexy.

Charakter

Stejně jako ostatní ohnivá znamení (Beran a Lev) mají Střelci extrovertní optimistickou povahu s výrazným smyslem pro humor. Jsou to nadšenci života, kteří hledí vpřed a nehodlají být omezováni. Neustále hledají dobrodružství, mají rádi daleké kraje a cesty za poznáním. Odkrývají tajemství života, o nichž si přinejmenším alespoň čtou – bývají velmi náruživými čtenáři. Proto jsou literatura, filozofie a politika obory pro ně jako stvořené. Milují sport, nejlépe ve volné přírodě, kde se mohou svobodně prohánět a „lovit“ své zážitky. Jsou spravedliví, milosrdní, věrní a pravdomluvní. A mají Střelci vůbec nějaké špatné povahové rysy? Jasně, že mají – jsou umanutí, náladoví, nadutí, nesnesitelně užvanění a šílení samaritáni, ale jenom někdy.

Jak pracují

Jak kdy. Sebevědomě a profesionálně, když je práce baví a vzrušuje a hlavně když není na jednom místě. Představa celoživotního zaměstnání v pracovním kolektivu jedné kanceláře je pro Střelce nudná a omezující. Vyhovuje mu změna, potřebuje prostor pro pohyb mentální i fyzický. Nečekejte také, že se Střelec bude věnovat výhradně jedné práci, on potřebuje volnost a spoustu času pro další své aktivity. Pokud mu ho dopřejete, získáte skvělého pracovitého člověka se všestranným nadáním, který do své činnosti zahrne nejnovější a nejzajímavější podněty svého oboru.

Jak milují

Volně, svobodně a přátelsky. Zakládají si na své osobní svobodě, proto je pro ně někdy tak těžké se usadit, a usadí-li se, pak mají tendenci svůj „závazek“ a nesvobodu vyčítat svému partnerovi. Střelec je ohnivé znamení, to znamená, že i on v lásce projevuje hloubku, vášnivost a vřelost. Je upřímný a idealistický. Vedle sebe potřebuje mít podobného partnera, jinak se ho bude snažit měnit k obrazu svému. Nejdůležitější ovšem je, aby jeho partner byl otevřený názorovým střetům a hlubokým diskusím, ty dělají ze Střelce šťastného partnera.

 

 

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození