Astročlánky

Aktualizováno 21. listopadu 2022 11:39

redakce Prima Ženy

Narodili jste se ve znamení Střelce? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Pokud lze o některém znamení říci, že žije život naplno, pak jsou to Střelci. Lidé narození mezi 23. listopadem a 21. prosincem jsou bezstarostní dobrodruzi, zvídaví a plní energie. Jsou to rození optimisté a skvělí parťáci, na které je spoleh. Jaké další vlastnosti dělají ze Střelců znamení, ve kterém je skvělé se narodit?

Jsou to optimisté

Jednou z nejlepších vlastností Střelců je, že jsou ve své podstatě velmi optimističtí. Samotná přítomnost v jejich blízkosti vám pomůže vidět svět z té lepší strany. Díky Střelcům můžeme vidět na každé věci něco dobrého a dávají nám pocit, že všechno v životě je možné. Jejich pozitivní energie je přímo nakažlivá.

Jsou velmi aktivní

Pokud potřebujete parťáka na túru do hor nebo na dobrodružnou dovolenou, není lepší volba než člověk narozený ve znamení Střelce. Na druhou stranu je někdy těžké udržet s nimi krok, protože jsou neustále v pohybu. Není divu, Střelci patří mezi ohnivá znamení. Milují volnost a nedokážou vydržet delší dobu na jednom místě, takže se po jejich boku nikdy nudit nebudete.

Touží po poznání

Střelci bývají všestranní, se širokou škálou zájmů a touhou po poznání. Nechtějí jen věci znát, chtějí i pochopit jejich hlubší význam. Jsou velmi zvídaví, hledají stále nové informace, nové pohledy, nové způsoby myšlení a touží po hlubších lidských vztazích.

Jsou to dobrodruzi

Pro Střelce je důležitá svoboda a pohyb. Baví je nezávisle cestovat a na svých výpravách hledají nejen dobrodružství, někdy dokonce i nebezpečí, ale i smysl života. Často je proto pro ně těžké usadit se.

Jsou společenští

Střelci jsou veselí a extrovertní, potřebují kolem sebe mít spoustu přátel. A k těm, které mají rádi, jsou srdeční a velkorysí. Pro svůj šarm a přátelskou povahu bývají ve společnosti velmi oblíbení.

Mají smysl pro humor

Většina Střelců má velký smysl pro humor. S trochou sarkasmu umějí všechno proměnit v legrační vtip nebo veselou historku.

Jsou laskaví

Nejlaskavější lidé, se kterými se můžete v životě setkat, bývají často narozeni právě ve znamení Střelce. Mají zájem o lidi kolem sebe a rádi se o ně starají a chrání je. A nejen to. Často se zajímají i o životní prostředí a dění ve světě.

Jsou nadšení

Střelci nikdy neztrácejí svého mladého ducha, i s postupem let zůstávají stále nadšení a veselí. Je to proto, že milují energii a spontánnost, vždy jsou připraveni k nějaké akci a svou neutuchající energií umí nakazit i své okolí.

Jsou upřímní

Střelci moc neumějí lhát, řeknou vám všechno na rovinu tak, jak to je nebo jak to sami cítí. Pokud potřebujete názor na vaše nové šaty nebo nového přítele, zeptejte se Střelce. Řekne vám čistou pravdu, i když ji třeba nechcete slyšet. Obrazně řečeno, Střelec kolem sebe klidně střílí šípy, i když vás to může bolet.

Jsou ambiciózní

Střelci jsou ochotni udělat všechno pro to, aby se mohli věnovat tomu, co je baví a čemu věří. Touží po pravdě a poznání. Chtějí být úspěšní a často jsou. Když budete mít ve své blízkosti Střelce, máte šanci dotáhnout to v životě ještě dál.

Střelci jsou lidé pohybu a energie. Jejich heslem je být vždy připraven vyrazit tam, kde se něco děje. Podívejte se na jejich podrobnou i zábavnou charakteristiku:

Zdroj: Autorský text Jana Kučerová

Se znamením Střelce souvisí:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.