Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené v ohnivém znamení Střelce

Pokud jste se narodila ve znamení Střelce, patříte mezi ženy ctižádostivé s láskou ke svobodě a touhou hledat nové ideje.

Ženy, které se narodily ve znamení Střelce, jsou narozené ve znamení upřímnosti a otevřenosti. Symbolizuje je šíp svištící ke svému cíli a jako tento šíp i ony neochvějně kráčejí ke svým vytyčeným metám. Dobrodějný Jupiter, který tomuto znamení vládne, je jejich ochráncem a na jejich dobrodružných cestách dbá o jejich blaho, i když občas přispěchá na pomoc doslova za pět minut dvanáct. Své svěřenkyně však ve štychu nenechává. Střelkyně jsou obvykle dítka štěstěny.

Ženy narozené ve znamení Střelce jsou čestné i prostořeké

Střelec je znamení založené na velkých idejích, filozofii, a také ženy narozené v jeho znamení vyznávají duchovní zákony a etiku. Mají na zřeteli blaho své i společnosti jako celku. Jsou čestné, spravedlivé, velkomyslné, protože jim leží na srdci uznání a soulad společnosti, ve které žijí. Mohou mít ale také sklon k úzkoprsosti a fanatismu. Může je charakterizovat slepá víra a neschopnost vidět za rámec myšlení společenských, náboženských i filozofických skupin, ke kterým patří.

Mluví bez okolků a neříkají věci, které chcete slyšet. Jejich pověstná prostořekost vás pokaždé spolehlivě vyvede z míry. Ano, tyto ženy jsou velmi přímé. Je ale zbytečné je za jejich častou neomalenost odsuzovat nebo podezírat z postranních záměrů. Jednodušší je se pořádně obrnit, protože od těchto žen uslyšíte jen nepřikrášlenou a nemilosrdnou pravdu.

Střelkyně jsou nezdolnými optimistkami

Ženy narozené ve znamení Střelce milují především svobodu a nezávislost. Jsou činorodé. Svých cílů dosahují pozitivním myšlením. Jsou nezdolnými optimistkami. Věří, že všechno dobře dopadne. Mají také dar přijímat věci takové, jaké jsou. Pověstná je i jejich přátelská povaha. Zvěrokruh nezná lepší a příjemnější kamarádku, než je ta, která se narodila ve znamení Střelce. Vždy nezištně podá pomocnou ruku, v krizových situacích povzbuzuje neochvějnou vírou v dobré konce. Přitom ona sama, pokud má z něčeho obavy, umí upadnout do depresí. Možná i proto, že je schopná předvídat budoucí vývoj událostí.

Cestování milují, péči o domácnost nevyhledávají

Tyto ženy mají odvahu vstupovat na naprosto nová území, o kterých by se někdo jiný neodvažoval ani snít. Pohání je touha vědět všechno co nejpřesněji, něco se dozvědět, něco si vyzkoušet a v dobrodružství nacházet napětí a vzrušení. Rády cestují daleko a rychle, ať už ve skutečnosti, nebo jenom ve svých představách.

Zlí jazykové tvrdí, že není horší hospodyňky, než té, která se narodila ve znamení Střelce. No možná na tom trochu něco je, domácí práce opravdu nebývají u těchto žen jejich silnou stránkou. Nejspíš za to může jejich zvídavost a touha po nezávislosti. Každopádně domácímu úklidu a vaření ve svém životě nepřikládají velkou váhu. Raději se zúčastní nějaké dobrodružné výpravy za poznáním a povznesením svého ducha.

Podrobnou charakteristiku znamení Střelce najdete zde:

Jaký je muž narozený ve znamení Střelce?

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních si můžete přečíst zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.