Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy ve znamení Berana

Pokud jste se narodila ve znamení Berana, je jisté, že vás zdobí iniciativa, aktivita a činorodý duch. Jste prvním znamením zvěrokruhu, znamením nových počátků.

Znamení Berana překypuje tvůrčí energií a nadšením, patří mezi ohnivá (Lev, Střelec) a kardinální (Rak, Váhy, Kozoroh) znamení. Vládne mu bojovná planeta Mars. A bojovné jsou i ženy narozené v Beranu. Jejich velitelské sklony je vždy prozradí, především v krizových situacích, kdy bez nadsázky dokážou velet celým armádám. Vzrušuje je vše nové a nepoznané, milují nové činnosti a těmi se zabývají do té doby, dokud z nich nevyprchá kouzlo novosti.

Síla vůle, sebedůvěra ve své duševní schopnosti a neuvěřitelná schopnost regenerace jsou charakteristické vlastnosti tohoto znamení.

Jaké jsou ženy narozené ve znamení Berana

Tyto ženy mají obrovskou vnitřní potřebu se v životě prosadit a cestu si prorážejí akcí. Nestačí jim o věcech mluvit. Obvykle se nemohou dočkat, aby už něco konkrétního podnikly. Rychle do toho a půl je hotovo, je jejich životní heslo. Jsou sice možná hodně „hrrr“, ale energii a schopnost věci realizovat by jim ostatní znamení mohla závidět. V jejich tempu jim stačí málokdo, možná jen ženy narozené ve Štíru nebo znamení Blíženců, ale obzvláště Blíženci občas více mluví, než konají.

Slabinou těchto žen je neschopnost diplomatického jednání. Kdyby se naučily trochu popřemýšlet předtím, než něco podniknou, mohly by to v životě dotáhnout hodně daleko. Impulzivnost a neschopnost poslouchat rady ostatních je snadno přivádějí do problémů. A díky své netrpělivosti často nedokončí něco, co začaly – pak nechávají dílo dodělat ostatním znamením.

Ženy ve znamení Berana a jejich partnerské vztahy

Ženy narozené ve znamení Berana jsou nesmírně soutěživé, a tak se snaží být ve všem první a hlavně nejlepší. Tím, že chtějí být autoritou a vítězem, bývají až příliš průbojné a v kontaktu s ostatními náchylné používat spíše sílu než rozum a diplomacii. Tato vlastnost jim extrémně komplikuje život, hlavně partnerské vztahy, kupodivu spíše se ženami než s muži. Muži takovému chování rozumějí, a pokud nevyhledávají křehké víly nebo se příliš nebojí, jsou většinou s upřímnou a nezákeřnou povahou těchto žen velmi spokojení.

Právě ženy narozené v Beranu bývají velmi aktivními milenkami a překvapivě vzornými manželkami. Každou roli hrají opravdově a v každé chtějí být těmi nejlepšími, tedy i v roli skvělé ženy. Navíc se svými partnery sympatizují i v jejich mužských zálibách, takže je můžete vidět hrát nebo se koukat na fotbal či zajít s kamarádem na pivo.

Pokud jsme ve vás však vyvolali dojem, že ženy narozené v tomto znamení jsou nějaké „mužatky“, tak to jste na velkém omylu. Málokterá žena dokáže být tak žensky okouzlující jako ony. Zdobí je vřelý úsměv, jiskra v oku a často skvělá postava. V očích mužů k jejich charismatu navíc přispívá i jejich vrozená přirozenost či schopnost chovat se tzv. normálně.

Nejlepší vlastnosti žen narozených ve znamení Berana

Tyto ženy se nikdy nenechávají odradit neúspěchem, vždy budou hledat nové možnosti, jak se prosadit. Nic není nemožné, jen dočasně nedostupné, tak to mají ve svých myslích nastavené a nikdy, opravdu nikdy se to nezmění. Po hlavě půjdou do nových a nových dobrodružství všedního dne, budou bojovat za práva slabých a s velkou naivitou rozdávat svoji důvěru i těm, kteří ji opakovaně zklamali. Život s nimi může být přímo pohádkový, ale musíte se připravit, že občas zavelí a občas i zařvou.

Podrobnou charakteristiku znamení Berana si můžete přečíst zde:

Jaký je muž narozený ve znamení Berana?

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních zvěrokruhu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.