Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Berana. Jsou netrpělivé, ale sexy

O ženách narozených ve znamení Berana lze s nadsázkou tvrdit, že co se jim líbí, to si vezmou. Nepatří mezi ty, které jsou ochotné na někoho čekat dlouhé fronty. Jsou netrpělivé, vášnivé a sakra sexy.

O těchto ženách se tvrdí, že koho milují, toho nejen nepustí, ale umí o něj i zabojovat. Ve svém úsilí však nejsou příliš vytrvalé, kdo o ně neprojeví zájem, není jich hoden. Alespoň taková je jejich milostná filozofie. Pokud si ale myslíte, že jsou pro muže snadnou kořistí, velmi se mýlíte. Kdo je chce získat, musí o ně nejen usilovat, musí si je i zasloužit. Všichni ctitelé žen narozených v Beranu procházejí důkladnou zkouškou odvahy, vytrvalosti a důvtipu. Když uspějí, získají ženu s velkým Ž na celý život, ženu s nezdolným optimismem a vírou v zítřek.

  • Co nejvíce milují: Dobrodružství, a to i v posteli. Nebojí se sexuálních experimentů.
  • Oblíbená milostná taktika: Strhávání šatů z těla.
  • Co nesnášejí: Dlouhé milostné předehry.

Jejich krása spočívá v jejich odvaze, statečnosti a dravosti, ale také upřímnosti a velké obětavosti. Velké potěšení jim přináší, když mohou ze srdcí mužů vystrnadit jiné ženy. Ony musí být vítězkami. Milovat ženy Beranky je dobrodružství, na které každý nemá. Žárlivostí netrpí, protože jsou přesvědčené o svém prvenství – a vcelku vzato i oprávněně.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Scarlett O’Harová z románu i ze stejnojmenného filmu Jih proti Severu. Podobně jako Scarlett padnou k nohám žen narozených ve znamení Berana všichni muži v okolí, ale ony umíněně touží po jediném, kterého mít z nějakého důvodu nemohou. Stejně jako Scarlett se ale také umějí vzepřít konvencím a s ledovým klidem „střelit do hlavy muže“, který ohrožuje jejich milované osoby.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Berana nejlepší?

Ti, kteří se jich nebojí. Ale i ti, kteří dokážou ocenit jejich osobitost, odvahu a upřímnost. Nejlepší partnery obvykle najdou mezi muži narozenými ve znamení Lva nebo Střelce. V posteli si rozumí se Štírem a Beranem. Dlouhé a podnětné diskuse dokážou vést s Vodnářem nebo Blížencem.

Jaký je muž ve znamení Berana jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde: