Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Vah. Jsou v lásce nejrafinovanější

Ženy Váhy se narodily ve znamení krásy a ušlechtilosti. Tomu, koho milují, věnují půvab, štěstí a vnitřní vyrovnanost. Jejich problémem je nerozhodnost, kterou skrývají za odtažitostí a chladem.

Váhy se řadí mezi vzdušná znamení a ta se v lásce nerada vážou. I když v astrologii symbolizují partnerství, je pro ně občas těžké v něm žít. Jen s obtížemi se rozhodují, komu mají otevřít svou náruč. Když to konečně udělají, pak s půvabem a šarmem. Kdo se svěří do jejich milostné péče, nalezne harmonii a vyrovnanost.

Ženy narozené ve znamení Vah se svým partnerům umí přizpůsobovat, je to jedna z jejich nejlepších vlastností. V každé životní situaci, dokonce i v krizi, si zachovávají úroveň, nikdy se před druhými neshodí. Jejich krása spočívá ve vnitřní vyrovnanosti. Make-upem zdůrazňují svůj přirozený půvab a kouzlo. Jejich oblečení a šperky patří k tomu nejelegantnějšímu, co trh nabízí. Oblékají se rády ve velkém stylu a vždy na patřičné úrovni. Ve světě umění a módy se cítí jako ryby ve vodě, moc dobře vědí, co jim sluší. Dokážou být nesmírně okouzlující.

  • Co nejvíce milují: Vkusnou otevřenost. Očekávají, že jejich partneři budou mluvit o svých erotických potřebách a touhách. Ostatně ony jim je řeknou také.
  • Oblíbená milostná taktika: Rafinované svádění.
  • Co nesnášejí: Ubohost a obhroublost.

Ostatním ženám překáží jejich krása, což se obvykle pozná podle toho, že v jejich společnosti propadají pocitu méněcennosti. Ženy Váhy jsou však natolik noblesní, že tohoto faktu nikdy nezneužívají. Navíc nesnášejí konflikty nebo nedejbože skandály, takže všechny doutnající neshody zažehnou hned v zárodku.

Je pro ně velmi snadné upoutat pozornost mužů a stejně snadno si je k sobě dokážou i připoutat. To ovšem jen za podmínky, že objekty jejich zájmu budou vyhovovat jejich estetickým požadavkům a ušetří je procesu nepříjemného rozhodování. Kdo je chce, ten je musí ulovit, ale kultivovaným a dvorným způsobem.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Bohatá a krásná Rose DeWitt Bukater v podání Kate Winslet z velkofilmu Titanic. Typickými představitelkami znamení Vah jsou herečky Monica Bellucci nebo Catherine Deneuve. Z českých představitelek Veronika Žilková nebo Ivana Chýlková.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Vah nejlepší?

Laskavost a nekonfliktnost jsou pro tyto ženy typické, a proto si také vybírají muže, kteří „jedou spíše na pohodu“ a věci programově nehrotí. Oceňují vyvinutý smysl pro spravedlnost a férovost v milostných vztazích, u svých partnerů hledají intelektuální podněty a přátelství. Proto jim obvykle vyhovují muži narození ve vzdušných znameních – v Blížencích, Vahách a Vodnáři. Obdivují i ohnivce zvěrokruhu, ale u Beranů nesnášejí zvýšenou míru konfliktnosti a u Lvů jejich pýchu a sebestřednost.

Jaký je muž Váha jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:

ZDROJ: Markus Jehle: Partnerské horoskopy. Sagittarius, 2008.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.