Partnerský horoskop – Váhy. Jaká znamení se k nim hodí nejvíce?

Váhy jsou pro lásku stvořené, zrozené jsou také pro partnerství, de facto neumějí žít samy. Přesto mívají ve svých partnerstvích problémy vyplývající z touhy být individualitou a v partnerství neztratit svou osobnost.

Znamení Vah ve svých partnerech a láskách hledá svůj odraz, zrcadlo vlastní osobnosti. Váhy jsou závislé na mínění druhých a snad i proto je v jejich partnerstvích provází touha se zalíbit. Vyhýbají se konfliktům, hledají kompromisní řešení. Přesně to je však činí v lásce nešťastnými. „Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly“ a u Vah to bývá snaha se dohodnout za každou cenu.

Jak Váhy milují?

Svůdně a rafinovaně. Jejich láska je smyslně zdvořilá. V lásce je to „vyšší dívčí“. Váhy jsou totiž mistry dvoření a navíc jsou i dost vytrvalé, nakonec uženou každého/každou. Jsou typem, který se zamilovává snadno a na vkus mnohých i příliš často, ale jejich prioritou je šťastné manželství, ve kterém dokážou být ohleduplnými, pozornými, obětavými i oddanými partnery.

Které znamení se k Vahám hodí nejvíce a se kterými budou mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími vzdušnými znameními – s Blíženci a Vodnářem. Obohacující a vášnivý vztah mohou navázat se Střelcem a Lvem. Mnoho inspirativního a zcela nepoznaného mohou objevit u znamení Ryb a trvalého u znamení Býka. Napjatý vztah budou prožívat s Berany a narazí u Kozorohů a Raků.

Přečtěte si podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Vah.

Váhy a Beran: láska vábivá

Jaké je partnerství dvou lidí, kteří mají zcela opačné povahy? Zajímavé, pokud se navzájem poučí z nejlepších vlastností toho druhého. Přečtěte si podrobnosti o lásce Váhy a Berana.

Váhy a Býk: láska souladná

Partnerství harmonické Váhy se solidním a konzervativním Býkem bude v mnoha ohledech souladné, vždyť také obě znamení mají společného astrologického vládce – planetu Venuši. Problémy do vztahu však s železnou pravidelností vnáší jejich paličatost. Přečtěte si o lásce Váhy a Býka.

Váhy a Blíženec: láska ideální

Jaké je partnerství inteligentní Váhy s bystrým Blížencem? Podle astrologie zcela ideální, pokazit si to mohou jen oni sami. Hvězdy tomuto spojení prostě přejí. Přečtěte si o lásce Váhy a Blížence.

Váhy a Rak: láska nevšední

Partnerství šarmantní a příjemné Váhy s domácky založeným Rakem by klidně mohlo být ideální, kdyby... na sebe nenarazily dva výrazně rozdílné temperamenty. Při vzájemné toleranci však slibuje nevšedně láskyplný domov. Přečtěte si o lásce Váhy a Raka.

Váhy a Lev: láska okázalá

Jaké je partnerství společenské a vkusné Váhy s neméně společenským Lvem? Spojovat je bude kreativita, společenskost, optimismus, zájem o umění a luxus. Rozdělovat neústupnost a egoismus. Přečtěte si o lásce Váhy a Lva.

Váhy a Panna: láska umírněná

Partnerství elegantní Váhy s kritickou Pannou je v mnoha ohledech harmonické. Rozumí si v umírněném přístupu k životu. K nedorozuměním může docházet zejména ve finanční oblasti. Přečtěte si o lásce Váhy a Panny.

Váhy a Váhy: láska šarmantní

Jaké je partnerství dvou elegantních a půvabných lidí narozených ve znamení Vah? Určitě společenské, založené na kontaktech s ostatními, také plné zálib a vzájemných intelektuálních podnětů. Přečtěte si o lásce dvou Vah.

Váhy a Štír: láska divoká

Partnerství šarmantní a příjemné Váhy s vášnivým Štírem může být docela jízda. Štír svým majetnickým a žárlivým postojem bude Váhu vytáčet až do bezvědomí. Váha zase Štíra svoji pověstnou nerozhodností. Přečtěte si o lásce Váhy a Štíra.

Váhy a Střelec: láska spokojená

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s optimistickým Střelcem? Mohlo by být velmi šťastné, vždyť jeho prostřednitvím promlouvají dva největší dobrodějové nebe – Venuše s Jupiterem, které těmto znamením vládnou. Jak se jim ale partnerství vydaří, záleží jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Váhy a Střelce.

Váhy a Kozoroh: láska respektovaná

Partnerství příjemné Váhy s organizovaným Kozorohem může být láskou, co hory přenáší, ale také láskou naplněnou frustrací vyplývající ze značné rozdílnosti temperamentů. Askeze Kozoroha se potkává s rozkošnickou a smyslnou povahou Váhy a to může být problém. Přečtěte si o jejich partnerství.

Váhy a Vodnář: láska veselá

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s originálním Vodnářem? Naprosto ideální, tihle dva si opravdu rozumějí. Mají podobný přístup k základním životním hodnotám, milují intelektuální výzvy, zajímá je vše nové. Narazit však mohou na rozdílné představy o opravdovém milostném citu. Přečtěte si o lásce Váhy a Vodnáře.

Váhy a Ryby: láska platonická

Partnerství krásné Váhy s jemnou Rybou může být velmi romantické, naplněné něhou a jemností, ale často tomu tak není. Váhy nenechají Ryby se utápět v iluzorních představách a Ryby z partnerství unikají. Přečtěte si o jejich lásce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.