Partnerský horoskop – Váhy. Jaká znamení se k nim hodí nejvíce?

Váhy jsou pro lásku stvořené, zrozené jsou také pro partnerství, de facto neumějí žít samy. Přesto mívají ve svých partnerstvích problémy vyplývající z touhy být individualitou a v partnerství neztratit svou osobnost.

Znamení Vah ve svých partnerech a láskách hledá svůj odraz, zrcadlo vlastní osobnosti. Váhy jsou závislé na mínění druhých a snad i proto je v jejich partnerstvích provází touha se zalíbit. Vyhýbají se konfliktům, hledají kompromisní řešení. Přesně to je však činí v lásce nešťastnými. „Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly“ a u Vah to bývá snaha se dohodnout za každou cenu.

Jak Váhy milují?

Svůdně a rafinovaně. Jejich láska je smyslně zdvořilá. V lásce je to „vyšší dívčí“. Váhy jsou totiž mistry dvoření a navíc jsou i dost vytrvalé, nakonec uženou každého/každou. Jsou typem, který se zamilovává snadno a na vkus mnohých i příliš často, ale jejich prioritou je šťastné manželství, ve kterém dokážou být ohleduplnými, pozornými, obětavými i oddanými partnery.

Které znamení se k Vahám hodí nejvíce a se kterými budou mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími vzdušnými znameními – s Blíženci a Vodnářem. Obohacující a vášnivý vztah mohou navázat se Střelcem a Lvem. Mnoho inspirativního a zcela nepoznaného mohou objevit u znamení Ryb a trvalého u znamení Býka. Napjatý vztah budou prožívat s Berany a narazí u Kozorohů a Raků.

Přečtěte si podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Vah.

Váhy a Beran: láska vábivá

Jaké je partnerství dvou lidí, kteří mají zcela opačné povahy? Zajímavé, pokud se navzájem poučí z nejlepších vlastností toho druhého. Přečtěte si podrobnosti o lásce Váhy a Berana.

Váhy a Býk: láska souladná

Partnerství harmonické Váhy se solidním a konzervativním Býkem bude v mnoha ohledech souladné, vždyť také obě znamení mají společného astrologického vládce – planetu Venuši. Problémy do vztahu však s železnou pravidelností vnáší jejich paličatost. Přečtěte si o lásce Váhy a Býka.

Váhy a Blíženec: láska ideální

Jaké je partnerství inteligentní Váhy s bystrým Blížencem? Podle astrologie zcela ideální, pokazit si to mohou jen oni sami. Hvězdy tomuto spojení prostě přejí. Přečtěte si o lásce Váhy a Blížence.

Váhy a Rak: láska nevšední

Partnerství šarmantní a příjemné Váhy s domácky založeným Rakem by klidně mohlo být ideální, kdyby... na sebe nenarazily dva výrazně rozdílné temperamenty. Při vzájemné toleranci však slibuje nevšedně láskyplný domov. Přečtěte si o lásce Váhy a Raka.

Váhy a Lev: láska okázalá

Jaké je partnerství společenské a vkusné Váhy s neméně společenským Lvem? Spojovat je bude kreativita, společenskost, optimismus, zájem o umění a luxus. Rozdělovat neústupnost a egoismus. Přečtěte si o lásce Váhy a Lva.

Váhy a Panna: láska umírněná

Partnerství elegantní Váhy s kritickou Pannou je v mnoha ohledech harmonické. Rozumí si v umírněném přístupu k životu. K nedorozuměním může docházet zejména ve finanční oblasti. Přečtěte si o lásce Váhy a Panny.

Váhy a Váhy: láska šarmantní

Jaké je partnerství dvou elegantních a půvabných lidí narozených ve znamení Vah? Určitě společenské, založené na kontaktech s ostatními, také plné zálib a vzájemných intelektuálních podnětů. Přečtěte si o lásce dvou Vah.

Váhy a Štír: láska divoká

Partnerství šarmantní a příjemné Váhy s vášnivým Štírem může být docela jízda. Štír svým majetnickým a žárlivým postojem bude Váhu vytáčet až do bezvědomí. Váha zase Štíra svoji pověstnou nerozhodností. Přečtěte si o lásce Váhy a Štíra.

Váhy a Střelec: láska spokojená

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s optimistickým Střelcem? Mohlo by být velmi šťastné, vždyť jeho prostřednitvím promlouvají dva největší dobrodějové nebe – Venuše s Jupiterem, které těmto znamením vládnou. Jak se jim ale partnerství vydaří, záleží jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Váhy a Střelce.

Váhy a Kozoroh: láska respektovaná

Partnerství příjemné Váhy s organizovaným Kozorohem může být láskou, co hory přenáší, ale také láskou naplněnou frustrací vyplývající ze značné rozdílnosti temperamentů. Askeze Kozoroha se potkává s rozkošnickou a smyslnou povahou Váhy a to může být problém. Přečtěte si o jejich partnerství.

Váhy a Vodnář: láska veselá

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s originálním Vodnářem? Naprosto ideální, tihle dva si opravdu rozumějí. Mají podobný přístup k základním životním hodnotám, milují intelektuální výzvy, zajímá je vše nové. Narazit však mohou na rozdílné představy o opravdovém milostném citu. Přečtěte si o lásce Váhy a Vodnáře.

Váhy a Ryby: láska platonická

Partnerství krásné Váhy s jemnou Rybou může být velmi romantické, naplněné něhou a jemností, ale často tomu tak není. Váhy nenechají Ryby se utápět v iluzorních představách a Ryby z partnerství unikají. Přečtěte si o jejich lásce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.