Partnerský horoskop: Beran + Váhy

Jaké je partnerství dvou lidí, kteří mají zcela opačné povahy? Jaká je láska bojovného přímočarého Berana a po klidu a harmonii toužící Váze. Přečtěte si o partnerství dvou protikladů o Beranovi a Váze.

Jaké je partnerství dvou jedinců s opačným naturelem – přímočarého Berana a citlivě rozvážné Váhy? Zajímavé, pokud se navzájem poučí z nejlepších vlastností toho druhého.

  • Hlavní téma vztahu: Spolupráce, nebo rozchod.
  • Pozitiva: Družnost, společenskost a živost vztahu.
  • Negativa: Častá nedorozumění plynoucí z rozdílnosti povah.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společné lásce, v rozvíjení svých uměleckých talentů, ale i ve společném obchodě.

Jde o opoziční spojení, tzn. že znamení Berana a Váhy ve zvěrokruhu leží přímo proti sobě. Zákonitě mezi nimi budou vznikat situace buď, a nebo. Spolupráce, nebo rozchod. K nalezení společné cesty obvykle přispívá ponaučení se tou nejlepší vlastností toho druhého, protože tato vlastnost mu obvykle chybí. Váze chybí rozhodnost Berana a Beranovi diplomacie Vah. Pokud si od sebe vezmou tuto „chybějící půlku“, stává se z nich harmonický pár.

Lehce se to řekne a hůře koná. Říkejte Váze, aby se rychleji rozhodla, a Beranovi, aby nebyl tak vznětlivý a neříkal vše, co mu slina na jazyk přinese. Ale dokážou-li to, může se jednat o velmi idylické spojení partnerů, kteří mají podobné hluboké vnímání základních hodnot v práci, rodině, milostném životě i přátelství, a přitom jim nebude chybět humor ani zábava.

Citlivá Váha je obvykle napájena energií Berana, což Váze dodává dynamičtější projev, zatímco drsnost Berana se pod vlivem Váhy zjemňuje a je i méně destruktivní. Dynamičnost se pojí s přitažlivostí, a to může být oboustraně velmi výhodné spojení.

  • Dobrá rada: Věřte na společnou šťastnou lásku a manželství.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Vah si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Vah:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.