zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Beran – charakteristika znamení

 

Jak je poznáte

Dveře místnosti se rozletí a v nich se objeví štíhlá sportovní postava, která na sebe okamžitě upoutá pozornost. Není divu, hlasitý pozdrav a zářivý úsměv zaujme a nikoho nenechá na pochybách, že do místnosti vstoupil Beran nebo člověk s ascendentem v Beranu. Existují dva typy Beranů, jeden vysoký štíhlý s kostnatýma dlouhýma nohama, protáhlým obličejem a labutí šíjí, druhý menší a statnější s kulatou tváří a veselýma jasnýma očima. Typické pro všechny Berany je klenuté obočí, které i ve stáří přetrvává tmavé.

Charakter

Berani jsou pravými vůdčími typy, a to i přesto, že jim často chybí trpělivost. Dokážou však do každého projektu vnést počáteční nadšení a energii, což jsou vlastnosti k nezaplacení. Navíc Berani bývají ušlechtilí a za svou iniciativu kromě pochvaly, na kterou jsou extrémně citliví, nežádají žádné odměny, proto chcete-li s Beranem vyjít – chvalte, chvalte, chvalte. Jsou odvážní a činorodí, skvělí organizátoři. Vynikají silnou vůlí a neúnavností, ale jen do té doby, dokud je činnost baví a oni mají pocit, že jsou v ní nepostradatelní. Jednají obvykle velmi spontánně, impulzivně až dravě. Dynamičnost, přímost, otevřenost a velká upřímnost jsou jejich typickými vlastnostmi. Berani mívají obvykle skvělou schopnost regenerace, z každé porážky se bleskově vzpamatují, načechrají pomačkané sebevědomí a vyrážejí znovu na zteč.

Jak pracují

Neúnavně. Nic nedokáže Berana víc vybudit než velká hromada úkolů, které stoprocentně může zvládnout jenom on. A tak pracuje nadšeně, rád, a často do úplného zemdlení. Beran nebývá nemocný, onemocní-li, tak jedině z přepracování. Ale to není to nejhorší, co ho může potkat. Průšvih nastane, když nemá kde svoji energii vydat, pak teprve dokáže být skutečně vzteklý, to v případě muže Berana, nebo lítostivý, neboť tak se projevují nespokojené ženy Berani.

Jak milují

Prudce, vášnivě a plně. Dokážou se rychle zamilovat, ale také rychle odcházet za dalším náhlým objektem svého zájmu. Jsou vzrušiví, hraví a ze sexu se dokážou doopravdy radovat. Svým partnerům rozdávají lásku a péči, ale jen v případě, že se sami cítí milováni a obdivováni.

 

 

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození