Narodili jste se ve znamení Berana? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Kdybyste si měli vybrat vaše nejoblíbenější znamení zvěrokruhu, pravděpodobně zmíníte to vaše. Anebo partnerovo, což je naprosto přirozené. S koncem března ovšem nastává období energického Berana. V čem jsou tito zrozenci okouzlující? Čím si vás naprosto podmaní?

Prvním slunečním znamením zvěrokruhu je Beran. Jedinečná výchozí pozice předurčuje tyto lidi k velkým věcem. Pojďme se tedy podívat, proč Berany milujeme. Co jim rozhodně nechybí?

1. Ambice

Zrozenci tohoto znamení jsou orientováni přímo na cíl. Snaží se uspět ve všem, co dělají. Mají obrovskou ctižádostivost. Dokud nenaplní všechny své touhy, sny a cíle, nikdy neodejdou. Chtějí být vždycky první, čemuž všechno podřídí. Nikdy neházejí flintu do žita. Jsou zvyklí vyhrávat a absolutně neradi se vzdávají.

2. Dobrodružství

Kdo žije s Beranem, nikdy se nenudí. Toto rohaté znamení neustále něco objevuje a rádo přijímá nové výzvy. Berani milují zábavu a živelnost, což ostatním zaručuje nikdy nekončící dobrodružství. Pokud potřebujete přítele na bláznivou dovolenou nebo na zahájení nového podnikání, můžete s nimi vždycky počítat. Jsou velmi všestranní a do všeho se vrhnou s maximálním nadšením a energií.

3. Energie

Být dobrodružný také vyžaduje, aby měl člověk dostatek energie a vášně. A jedinci tohoto slunečního znamení mají vitality na rozdávání. Touží si co nejvíc užívat života. Proto jsou neuvěřitelně zábavnými společníky. Berani jsou zkrátka skvělou kombinací energie, síly a dynamiky.

4. Vášeň

Stejně jako každé ohnivé znamení jsou i Berani plní vášně a nadšení. Milují partnerské milostné hrátky. Bývají velkými svůdníky. Pokud s nimi strávíte noc, zažijete něco, na už co nikdy v životě nezapomenete. Berani rádi zkoušejí nové věci. Když si vás vyberou, budou vámi absolutně posedlí. Ale v pozitivním slova smyslu. Zacházejí totiž se svými milenci nebo milenkami tak, jako by byli jedinými osobami pod sluncem.

5. Péče

Berani jsou rozenými ochránci. O svou rodinu a přátele, které milují, neustále pečují. Udělali by pro ně naprosto cokoliv. Žena-Beran je orientovaná na rodinu a coby matka není na své děti příliš přísná a náročná. Je ochotná za ně vždycky bojovat zuby nehty. Jejím cílem není nic víc než to, aby se její potomci měli dobře. Jestliže se někdo z rodiny nebo přátel ocitne v nesnázích, Berani budou prvními, kteří začnou konat. Udělají vše, co je v jejich silách, aby svým blízkým poskytli dobrý život.

6. Pozitivismus a optimismus

Pokud potřebujete dodat sílu a trochu posílit vaši víru, vždycky se můžete spolehnout na Berana. Mají energie na rozdávání a není pochyb o tom, že jsou to rození optimisté. Jejich vitalita a dychtivost mohou ostatní jedině inspirovat. Za úspěchem je vede pozitivní myšlení. Nikdy se nevzdají, a to ani bez ohledu na to, jaké nastanou komplikace.

7. Loajalita

Berani milují život. Rádi si ho užívají plnými doušky a možná jim trvá o něco déle než ostatním, než se usadí. Jakmile si ovšem najdou lásku, jsou partnerce nebo partnerovi oddaní jako pejsci. Jsou milující, zodpovědní a loajální. Díky těmto osobnostním rysům jsou dokonalým rodičem a partnerem. V případě konfliktu dokážou hájit nejen sami sebe, ale zastanou se i ostatních.

8. Čestnost a přímočarost

U Beranů je všechno buď černé, nebo bílé. Šedá část neexistuje. Jsou známí svou otevřeností. Vždycky jednají na rovinu. Nesnášejí všelijaké pletichářství. Pokud potřebujete znát od přítele upřímný názor, rozhodně zajděte za Beranem. Tento přímý přístup oceníte nejen v soukromém, ale i obchodním životě. Zrozenci tohoto znamení očekávají, že se budou všichni chovat stejně.

9. Sebejistota

Co vede Berany obvykle k úspěchu? Především jejich sebevědomý a nebojácný charakter. Bez ohledu na to, jaká se jim do cesty postaví překážka, jdou dál. Jako by byli na všechno připraveni. Berani jsou také známí pro svou obrovskou odvahu a rychlé rozhodování, což z nich činí skvělé vůdce.

10. Vůdcovství

Protože jsou Berani prvním znamením zvěrokruhu, jsou předurčeni k tomu, že jsou průkopníci a přirození vůdci. Milují akci a při každé příležitosti se spontánně ujmou vedení. Jejich sebevědomý přístup jim pomáhá dosáhnout všeho, co si zamanou. Díky své magnetické osobnosti snadno nalákají ostatní, aby je následovali.

Další horoskopy pro znamení Berana:

Muži a ženy narozené ve znamení Berana:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.