Jaký bude rok 2022 pro všechny Berany? Čeká je výrazné zlepšení

Po přelomovém roce 2020 a transformačním roce 2021 přichází nový rok 2022, který slibuje vnést do rozděleného světa protikladných ideologií a názorů vzájemnou toleranci, velkodušnost a šance k novým začátkům. Jak se v něm bude dařit věčným bojovníkům zvěrokruhu – znamení Berana?

Nejlepší zprávou pro všechny Berany je, že část roku se bude v jejich znamení pohybovat největší dobroděj astrologického nebe – planeta Jupiter, a ta jim nabídne šťastné příležitosti, nové šance a také patřičné sebevědomí, aby mohli uskutečnit vše, co si předsevzali. Saturn, přísný planetární učitel, se po celý rok nadále bude pohybovat spřízněným znamením Vodnáře a Beranům poskytne pocit, že jejich snahy nekončí „v odpadkovém koši“, že poctivá práce a trpělivost růže přináší. Dodá i potřebnou koncentraci a intelektuální zdatnost.

V čem se bude Beranům dařit nejvíce?

V odkrývání a pochopení tajemství života, ve zbavování vlastních skrytých obav a v posilování sebevědomí. Také by se mohli trochu uvolnit a do života vpustit radost a potěchu z duchovního růstu. Zejména období od 11. května do 28. října roku 2022 jim bude výjimečně přát a nabídne pár nezanedbatelných šťastných příležitostí k vylepšení života.

Kde na Berany číhá nebezpečí?

V opakování chyb minulého roku, roku 2021, kdy občas příliš trvali na svých postojích, bojovali tzv. na „ztracených vartách“, místo toho, aby nové příležitosti využili k novým začátkům. Zrozenci třetí dekády znamení mohou pocítit však tlak a bezmoc v kariérní oblasti. Okolnosti je nekompromisně přinutí se přizpůsobit novým společenským podmínkám.

Co mohou Berani v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Sami sebe, svoje sebevědomí, svoje tělo, umění životaschopnosti. Zapracovat mohou i na svém vzhledu, totálně změnit image, vylepšit životosprávu. Promění i svoje chování k ostatním, budou přívětivější – uberou na bojovnosti a přidají na taktu, empatii, diplomacii. Mohou se tak stát druhými oblíbenějšími a vyhledávanějšími.

  • Největší úspěch roku 2022 v jednom slově: Sebeprosazení
  • Největší riziko roku: Ztráta jistot

Zajímají vás horoskopy pro ostatní znamení? Základní i podrobnou předpověď na rok 2022 najdete v následujících dvou článcích.

Charakteristiky muže a ženy narozených ve znamení Berana:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.