Velký horoskop na rok 2022 pro jednotlivá znamení

Jaký bude rok 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu? Pro jaká znamení bude nejpříznivější a co čeká jednotlivá znamení v oblasti zdraví, práce, peněz nebo lásky a vztahů?

Beran

V tomto roce se naučíte neřešit některé věci týkající se lásky a vztahu. Prostě to jen necháte být a ono se to nakonec vyřeší.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Berany.

Býk

Rok 2022 vám přinese partnera, který bude dominantní, ale i majetnický. Přinese vám však vaše vytoužené naplnění snů, protože bude akční a bude vám vyjadřovat lásku všemožnými způsoby.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Býky.

Blíženci

Rok 2022 vám přinese nové začátky ve všech oblastech vašeho života. Jen si dejte pozor, abyste na vše nebyli sami a mohli se podělit s ostatními, protože každý nový začátek přináší i určité překážky.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Blížence.

Rak

Tento rok vám přináší především dny, kdy si budete myslet, že vám nic nevychází, a když už snažení vzdáte, v ten moment se vše podaří, a dokonce nad rámec vašeho očekávání. Lekce lpění na tom, jak se věci mají dít, se bude opakovat celý rok, dokud nepochopíte, že to vždy osud vyřeší nejlépe za vás.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Raky.

Lev

Rok 2022 vám může přinést velkou lásku, ale s tím i spojené iluze a nereálná očekávání a sliby muže, který je nebude plnit. Nebo i jistotu klid a pohodu, ale budete ji muset vybudovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Lvy.

Panna

Vy se v roce 2022 naučíte přijímat nové věci a být více akční a pravdiví. Překonáte tím spoustu překážek, které jste v minulosti spíše překonávali manipulací, která vám nefungovala. Najednou budete tam, kde chcete být už dávno.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Panny.

Váhy

Osud vám bude v roce 2022 nakloněn a přinese vám klid a harmonii, na kterou čekáte už dlouhou dobu. Koncem roku se můžete dokonce stěhovat. Pozor, nechte to na partnerovi.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Váhy.

Štír

Vy se v roce 2022 naučíte rychle rozhodovat, především v souvislosti s partnerem a partnerským vztahem. Pokud se budete rozhodovat, rozhodnete se správně.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Štíry.

Střelec

Rok 2022 vám přinese lásku a možnost se zase zamilovat, ale také některé věci neuvidíte reálně. Snažte se zbavit iluzí a vidět věci v realitě.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Střelce.

Kozoroh

Rok 2022 vám každopádně přináší posun ve všech oblastech vašeho života, a to jak ve vztahu, práci i penězích.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Kozorohy.

Vodnář

V roce 2022 se vám vrátí něco z minulosti, s čím jste se rozešli. Osud vám to přinese, aniž byste museli něco udělat. Budete před tím zavírat oči, ale je tam vaše závislost a týká se to lásky a nových začátků.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Vodnáře.

Ryby

Vy v roce 2022 některé věci nebudete muset vůbec řešit. Prostě k vám přijdou a nebudete vědět jak. Přinesou vám očekávanou stabilitu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2022 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.