Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Štír – Měsíční horoskop (říjen 2019)

Hned na začátku měsíce budete řešit muže, který hodně přemýšlí, a vy z něj pocítíte určitou beznaděj. Nebude to s ním jednoduché. Vše se ukáže být plné zvratů a komplikací, ale nakonec najdete sílu to zvládnout. Poté začnete manipulovat mužem, o kterém víte, že po vás touží a dlouho vás miluje. Můžete spolu zažít konflikt, ale také akci a setkání. Na konci měsíce vás čeká obrovská změna týkající se sexu a lásky. A koncem měsíce se dozvíte nějaké osudové a s osamocením spojené tajemství.

Velký horoskop na rok 2020: ŠTÍR

Velký horoskop na rok 2020: ŠTÍR

Moudrost měsíce

„Plní se mi všechny sny a přání.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Vodnář

Vztahy

Hned na začátku měsíce překonáte nějaké překážky a vše se urychlí, budete hodně pracovat, a dokonce i hodně cestovat. Ale s partnerem si to dokážete užít, protože vedle sebe máte dominantního muže. Dny budou plné sexu a vy budete opravdu hodně zamilovaná. Osud vám přinese muže z minulosti nesoucího vám spoustu lásky. Ke konci měsíce začnete mít k partnerovi majetnické sklony, ale nikdo se to nedozví.

Práce

Hned na začátku měsíce dostanete novou pracovní nabídku a začnete se rozhodovat. Těch nabídek přijde víc a všechny by vás nesmírně bavily. Pomůže vám nějaký dobře zajištěný muž, kterého přitahujete i fyzicky. Může kvůli vám mít i konflikt s jinou ženou.

Peníze

Finančně si opravdu polepšíte, protože se můžete posunout dál a budete mít opravdu plodné období.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Rýma. Modrá.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození