Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Štír – Měsíční horoskop (srpen 2019)

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s vaším partnerem a bude se to týkat lásky a citů. Poté se něco urychlí a přijde nový začátek a také nečekaný sex s mužem, který vás velice přitahuje. Ke konci měsíce budete v beznadějné situaci, protože tento muž se bude rozmýšlet, jakou další aktivitu vůči vám podnikne, a vám to přijde jako jedna velká iluze. Na konci měsíce se posunete a zažijete hojnost a přízeň osudu.

Moudrost měsíce

„Svůj život mohu měnit každý den. Právě teď je k tomu vhodná doba“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

Na začátku měsíce budete mít pocit, že nic nemá smysl, ani láska, ani sex, prostě nic. Řeknete si, že se všeho vzdáváte, a budete prožívat beznaděj. Poté se to změní a budete mít vícero nabídek od mužů na vztah a na lásku. Překonáte tak všechny překážky a budete dělat, že žádná láska kolem vás není. Možná pojedete i na nějakou cestu s někým z minulosti. Na konci měsíce se budete rozhodovat.

Práce

Začátkem měsíce se budete rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Jedna vás bude velice lákat a od druhé se budete odrazovat, ale čeká vás tam posun a možné povýšení. Můžete se i seznámit s nějakým mužem, který vás bude přitahovat. V půlce měsíce budete mít pocit stability, pozor si dejte na následnou manipulaci. Na konci měsíce přijde nabídka na práci, kterou jste dělala v minulosti, a to vám přinese velkou radost.

Peníze

Konečně se uklidníte v souvislosti s financemi. Hned na začátku měsíce budete mít hojnost, tím se vám uleví a získáte stabilitu. Na konci měsíce vám přijdou nějaké peníze z minulosti.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Imunita. Bílá.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození