Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Štír – Měsíční horoskop (listopad 2019)

Na začátku měsíce budete řešit nový vztah a začnete s někým randit, ale protože si nevěříte, tak si to můžete svými pochybami pokazit. O všem totiž moc přemýšlíte a chcete už oficiální vztah a uzavření minulosti. Vše nejde vždy tak rychle, jak byste si představovala. Koncem měsíce budete mít pravidelný sex a budete opravdu zamilovaná, protože konec měsíce přinese oficiální vztah a splněný sen.

Každá generace je něčím specifická. Ke které patříte vy?

Jak nás ovlivňuje rok narození? Možná budete překvapení, jak moc.

Moudrost měsíce

„Jdu si za štěstím.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Panna

S kým budete mít problémy

Blíženci

Vztahy

Na začátku měsíce můžete s partnerem trochu bojovat s tím, že on řeší své zamilování a hlavně svoji žárlivost. Vy budete zavírat oči před tím, že flirtujete i jinde a jemu se to nelíbí. Cítí se sám a chce větší stabilitu. Což mu přinesete, budete se více vídat a zazáříte zamilovaností, ta láska bude jak kuchařka plná dobrot. Na konci měsíce se rozejdete s minulostí a všemi překážkami, co jste doposud vnímala.

Práce

Začátkem listopadu se budete hodně přesouvat nebo možná i pracovně stěhovat. Budete mít dostatek sil a začnete možná i cestovat. Poté vás může čekat dokonce povýšení, nebo pracovní posun a také více práce. V závěru měsíce vám osud přináší rychlé akce a splněný pracovní sen, po kterém toužíte už dlouho, a přinese vám i obrovskou radost, ale také hodně práce na konci měsíce.

Peníze

Hned na začátku listopadu zažijete obrovskou radost spojenou s financemi a následně přijde nabídka na další peníze, což bude pro vás výhra.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Klouby. Bílá.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození