Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Štír – Měsíční horoskop (září 2018)

Muž, který vám přijde, že je studený a nefunguje, se už na začátku září projeví a nabije vás nadějí, že se vše změní. Vyzná vám totiž lásku. On totiž bojoval celou dobu s láskou, kterou k vám cítil. Na konci měsíce budete překonávat překážky, splní se vám sen, začnete něco nového a vše půjde hrozně rychle.

Moudrost měsíce

„Plní se mi všechny sny a přání.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Panna

S kým budete mít problémy

Kozoroh

Vztahy

Na začátku měsíce se můžete rozhodovat mezi více partnery. Budete zahrnuta láskou, a dokonce i žárlivostí. Někdo dominantní, kdo je na vás závislý, o vás bude mít zájem. Uzavřete něco z minulosti a posunete se ve vztazích dál. Na konci měsíce vás čeká dovolená, naděje na žádost o ruku a stabilita.

Práce

Hned zpočátku měsíce ukončíte nějaký projekt, který pro vás byl splněným snem a na kterém jste byli závislá. Dokončíte, co dokončit potřebujete, a otevřou se vám nové možnosti, a sice prostřednictvím nějakého muže. Přijde vám nová nabídka práce. Jiný muž vám může přinést na konci měsíce i ztráty.

Peníze

Hned na začátku uvidíte novou cestu k vašim financím a dostanete i nějaké peníze z minulosti. Na konci budete peníze přesouvat.

Oslabený orgán a léčivé barvy

pohybový aparát
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození