Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Štír – Měsíční horoskop (únor 2019)

Hned začátkem měsíce vás překvapí muž, z kterého pociťujete beznaděj, protože nechce řešit problémy a je také dost majetnický. Ale budete s ním šťastná a váš vztah bude plodný. Poté vás čekají úřední změny, kdy se musíte rozhodnout, zda udělat velkou změnu plnou hádek kvůli lásce. Budete hodně pracovat a budete více stabilní.

Moudrost měsíce

„Otvírám se všem příležitostem.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Voda

S kým budete mít problémy

Štír

Vztahy

Hned na začátku února se s vaším partnerem pohádáte, protože vám přijde, že se s vámi rozešel a že neví, co chce, a hlavně používá víc hlavu než srdce. Najdete sílu překonat všechny překážky. Poté spolu budete hodně komunikovat a vy se bláznivě zamilujete. A začnete nový vztah.

Práce

Počátkem měsíce zažijete konflikt s mužem, který něco unáhleně ukončí a vám to přinese velkou změnu, ale i velký klid. Poté nebudete nic řešit a začnete se soustředit pouze na práci, protože jí budete mít hodně. Následně přijde nová práce, kterou vám začnou ostatní závidět.

Peníze

Na vše jste sama a ovládne vás pocit, že to je nekonečné, ale pak přijdou peníze, kterých budete mít opravdu hodně. Na konci měsíce se začnete rozhodovat.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Reprodukční orgány, černá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození