Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Štír – Měsíční horoskop (srpen 2020)

Začátkem měsíce vás bude manipulovat nějaký muž, protože jste pro něho splněný sen, a bude vám přinášet lásku, protože bude zamilovaný. Poté budete hodně pracovat. Ke konci měsíce přestanete žárlit, protože přijdou nové začátky, které budou hodně nadějné. Na konci měsíce zažijete velkou lásku, možná osudovou, velkou přitažlivost, a také jistoty, které potřebujete ve vztahu.

Narodili jste se v srpnu? Pak máte předpoklad změnit svět!

Narodili jste se v srpnu? Pak máte předpoklad změnit svět!

Moudrost měsíce

„Jdu k tomu, co potřebuji“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Panna

S kým budete mít problémy

Kozoroh

Vztahy

Hned na začátku měsíce budete řešit vašeho partnera, který vám přináší jistoty, ale také deprese, protože chcete uzavřít minulost. Ukončíte beznaděj a váš partner se bude chovat tak, že vám bude přinášet spoustu zájmu a sexu. Beznaděj zažijete poté, co se objeví překážky, a přestanete zavírat oči před problémy. Pak přijde vášeň a stěhovaní plné lásky. Na konci měsíce budete odpočívat, ale rozejdete se s odpočinkem, protože přijde nový začátek a velká přitažlivost.

Práce

Začátkem měsíce budete zavírat oči před tím, že nemáte práci, a nebudete řešit důležité věci týkající se práce. Přesto budete hodně plodní v jiné práci. Pak vás někdo bude odrazovat od nějakého projektu, ale bude to váš splněný sen. Osud vám bude nakloněn ke konci měsíce a vy získáte jistoty, ale odmítnete něco nového od nějakého muže. Další nová možnost přijde následně a budete do své práce zamilovaní. Koncem měsíce vás čekají samé schůzky.

Peníze

Na začátku měsíce nebudete mít s financemi vůbec žádný problém, naopak budete mít hojnost financí a s tím přijde i klid. Koncem měsíce přijde změna a vy se můžete někam posunout, ale bude vás to stát hodně setkání, ale i splněný sen na delší čas.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Klouby. Žlutá.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození