zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021 pro všechny Berany? Čeká je velká úleva a pracovní příležitosti

Beran v roce 2021
Autor: iStock Beran v roce 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 06.01.2021
Mnohým Beranům minulá léta nadělila značné obtíže a útrapy, které se týkaly různých oblastí jejich života. Dobrou zprávou je, že rok 2021 je v řadě let prvním, který jim přináší velkou úlevu a obrat k lepšímu.

reklama

Planety Saturn a Jupiter v prosinci minulého roku vstoupily do znamení Vodnáře a ke Slunci Beranů postupně zaujaly příznivý a nadějný aspekt, kterému se v astrologii říká sextil. Ten sice neslibuje nemožné, ale rozhodně ulevuje od největších nepřízní osudu, nabízí zajímavé životní příležitosti a spravedlivě odměňuje opravdovou snahu a úsilí. Zejména Saturn ze znamení Vodnáře Beranům nabídne pocit, že jejich snahy nekončí „v odpadkovém koši“, že poctivá práce se vyplácí a že za ni budou i patřičně odměněni.

V čem se Beranům bude v roce 2021 dařit nejvíce?

V přátelství. Berani pochopí jeho sílu a důležitost. Pochopí i to, že sami nic nezmůžou, že nejen ke štěstí potřebují druhé lidi. Potřebují je i ke svým pracovním výkonům. Obvykle Berani bývají „sólo“ hráči vůdcovského ražení, v roce 2021 pocítí sílu kolektivu. Zjistí, že oni sami mají nějaké přednosti, ale schopnosti jejich partnerů je mohou velmi vhodně doplnit a oni se koneckonců ve výsledku tolik nenadřou.

Kde na Berany číhá nebezpečí?

V přecenění vlastních sil. Zejména Berani, kteří se narodili ve třetí dekádě znamení, by měli šetřit síly a myslet na odpočinek a relax. Měli by se obrnit trpělivostí, protože především v kariérním životě se jim do cesty mohou přimotat nečekané překážky. Může je také něco nebo někdo nekompromisně nutit k profesní proměně. Této změny by se ale rozhodně neměli obávat, měli by spíše myslet na to, že je to začátek nové pracovní etapy, která nemůže dopadnout špatně.

Co mohou Berani v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svoje duševní zdraví. Možná to zní poněkud bláznivě, ale minulá léta na duši mnohé Berany poranila více, než by se na první pohled mohlo zdát. Berani ztratili svoji neotřesitelnou sebedůvěru a víru, že vše lze zvládnout. Rok 2021 přináší nápravu. Na bolístky přikládá hojivé obklady v podobě nových zájmů a radostí. Možná, že Berani v roce 2021 najdou něco, co je bude uspokojovat po celý život, a to rozhodně není málo.

Zajímají vás ostatní znamení? Základní předpověď na rok 2021 najdete zde

Rok 2021

Jaký bude rok 2021? Podle astrologie symbolizuje nový začátek

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , znamení Berana

reklama

Přečtěte si také

reklama