zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ascendent v Beranu

Ascendent v Beranu 1
Autor: iStock Ascendent v Beranu 1
cernanm , Vydáno: 18.02.2016
Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve znamení Berana.

reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Berana

Lidé narození s ascendentem ve znamení Berana jsou orientováni na budoucnost, očekávají stále něco nového, lepšího a jsou přesvědčeni, že si to nejlepší ve svém životě zaslouží. Pořád je něco pohání kupředu, nudy se obávají, a tak k životu nutně potřebují nové a nové zážitky. Jejich problém je u něčeho vytrvat, což platí v plné míře i pro jejich partnerské vztahy.

Vládnoucí planetou Berana je bojovný a soutěživý Mars, proto se i lidé s ascendentem pod jeho vládou chovají podobně. Řítí se do různých projektů, vztahů, všechno chtějí řešit rychle a hned a často s horkou hlavou. Jestliže nemají okamžité pozitivní výsledky svého snažení, ztrácejí o danou věc zájem a začínají usilovat o něco jiného.

Cítí se dobře, dokážou-li vyniknout, a protože mají velkou dávku energie, často i vyniknou. Druhým lidem dodávají počáteční impulzy, ideály a smělé plány do budoucna, jsou to „velitelé“, za sebou však musí mít „vojsko“, které věci dotáhne do zdárného konce.

To platí i pro partnerské vztahy, jejich partner by měl mít dostatek trpělivosti, vůle a lásky. Lidé s ascendentem v Beranu stejně jako lidé narození ve znamení Berana trpí častými výbuchy hněvu, dělají unáhlená rozhodnutí a mohou se chovat i agresivně.

Jak vypadá člověk s ascendentem ve znamení Berana

Ascendent vypovídá také o našem fyzickém zjevu, lidé pod vlivem Berana na ascendentu bývají většinou atletickými typy s tmavými nebo rezavými vlasy a se sportovní vizáží. Jejich zdravotní stav je více než uspokojivý, protože životní energie mají na rozdávání, případné neduhy zvládají lehčeji než ostatní znamení.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

reklama

Související témata: astrologie , horoskopy , Beran , Ascendent v Beranu , ascendent , znamení Berana

reklama

Přečtěte si také

reklama