Ascendent v Beranu mají lidé, kteří působí jako velcí frajeři

Beran

Nejdůležitějším faktorem horoskopu hned po slunečním znamení je ascendent. Představuje, jakým způsobem člověk pojímá nejen sám sebe, ale i jak zpracovává své prožitky a podněty z okolí. Ukazuje na vnější zjev a osobní zvláštnosti člověka. Je i spolu ukazatelem životní vitality, síly, energie a zdraví jedince. Přečtěte si o ascendentu ve znamení Berana.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Berana

Lidé narození s ascendentem ve znamení Berana jsou orientováni na budoucnost, očekávají stále něco nového, lepšího a jsou přesvědčeni, že si to nejlepší ve svém životě zaslouží. Pořád je něco pohání kupředu. Obávají se nudy, a tak k životu nutně potřebují nové a nové zážitky. Jejich problém je u něčeho vytrvat, což platí v plné míře i pro jejich partnerské vztahy.

Vládnoucí planetou Berana je bojovný a soutěživý Mars, proto se i lidé s ascendentem pod jeho vládou chovají podobně. Řítí se do různých projektů, vztahů, všechno chtějí řešit rychle a hned a často s horkou hlavou. Jestliže nemají okamžité pozitivní výsledky svého snažení, ztrácejí o danou věc zájem a začínají usilovat o něco jiného.

  • Témata ascendentu: Vedení, iniciativa, aktivita.
  • Image: Já jsem první.
  • Životní moudrost: Kdo se ničeho neodváží, nic nezíská.

Cítí se dobře, dokážou-li vyniknout, a protože mají velkou dávku energie, často i vyniknou. Druhým lidem dodávají počáteční impulzy, ideály a smělé plány do budoucna, jsou to „velitelé“, za sebou však musí mít „vojsko“, které věci dotáhne do zdárného konce.

To platí i pro partnerské vztahy, jejich partner by měl mít dostatek trpělivosti, vůle a lásky. Lidé s ascendentem v Beranu stejně jako lidé narození ve znamení Berana trpí častými výbuchy hněvu, dělají unáhlená rozhodnutí a mohou se chovat i agresivně.

Jak vypadá člověk s ascendentem ve znamení Berana

Ascendent vypovídá také o našem fyzickém zjevu, lidé pod vlivem Berana na ascendentu bývají většinou atletickými typy s tmavými nebo rezavými vlasy a se sportovní vizáží. Jejich zdravotní stav je více než uspokojivý, protože životní energie mají na rozdávání, případné neduhy zvládají lehčeji než ostatní znamení.

Postoj k manželství a partnerství

Závazné životní společenství je pro něj spíš omezujícím vězením. Ve vztahu hledá klid, ale nedovede si ho vychutnat. Potřebuje osvíceného a chápavého partnera, ke kterému by se po svých bitevních taženích vždy rád vracel. Takového partnera může najít ve znamení svého descendentu, tedy v člověku narozeném ve znamení Vah nebo s ascendentem ve Vahách.

Víte, co je to ascendent a jak vás může ovlivnit?

Chcete zjistit svůj ascendent? Použijte náš výpočet:

Jací jsou lidé narození ve znamení Berana? Podívejte se na jejich charakteristiky

Přečtěte si také