Ascendent ve Vahách mívají lidé velmi přitažliví a partnersky založení

Váhy

Nejdůležitějším faktorem horoskopu hned po slunečním znamení je ascendent. Představuje, jakým způsobem člověk pojímá nejen sám sebe, ale i jak zpracovává své prožitky a podněty z okolí. Ukazuje na vnější zjev a osobní zvláštnosti člověka. Je i spolu ukazatelem životní vitality, síly, energie a zdraví jedince. Přečtěte si o ascendentu ve Vahách.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Vah

V případě, že je ascendent ve vzdušných Vahách, jejichž planetou je Venuše, bývají tito lidé výjimečně přitažliví. Dbají o svůj zevnějšek, rádi zkrášlují sebe i svoje okolí, jsou to rození dekoratéři. Nejen doma, ale i na pracovišti a na místech, kde tráví více času, dokážou vytvořit harmonické a pěkné prostředí.

K životu potřebují zázemí a především partnerství nebo „alespoň“ kvalitní přátelské vztahy. Na své protějšky mohou mít velmi vysoké nároky, často trpí nedokonalostí sebe i světa. Jsou to rození estéti, touží po harmonii a vnitřním řádu, nesnášejí hluk, nepořádek, vulgaritu a lacinost.

  • Témata ascendentu: Vyváženost, mír a krása.
  • Image: Jsem okouzlující.
  • Životní moudrost: Člověku není dobře samotnému.

Známou vlastností Vah je jejich nerozhodnost a váhavost, touto vlastností jsou „obdařeni“ i ti, kteří mají ascendent v tomto znamení. Většinou se snaží uplatnit v intelektuální či umělecké sféře. Nezajímavá a jednotvárná pracovní činnost je ubíjí.

Postoj k manželství a partnerství

Lidé s tímto ascendentem jsou velmi orientováni na svůj protějšek, nedokážou dost dobře žít sami, přesto se ve věcech lásky nedovedou přenést přes rozumové chápaní citů. Dokud není ohrožena jejich nezávislost, jsou ochotní ke kompromisům. K partnerskému životu velmi často vyhledávají rozhodné znamení Berana nebo člověka s ascendentem v Beranu, což je i jejich znamení descendentu.

Jak vypadá člověk s ascendentem ve Vahách

V každém případě ascendent ve znamení Vah může dodávat člověku osobní kouzlo a určitou míru lehkosti. Nebezpečí u těchto lidí tkví ve stálém očekávání a vyžadování dokonalosti, ať již druhých, nebo u sebe.

Ascendent ve Vahách ukazuje na dobré společenské a sociální vyhlídky a možnosti v životě.

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Neznáte svůj ascendent? Využijte naši možnost jeho výpočtu:

Jací jsou lidé narození ve znamení Vah? Podívejte se na jejich charakteristiky

Přečtěte si také