Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Ascendent ve Vahách

Přečtěte si o znamení, které spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Přečtěte si o ascendentu ve Vahách.
Vydáno: 18.02.2016
Ascendent ve Vahách
Autor: iStock Ascendent ve Vahách
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaký je člověk s ascendentem ve znamení Vah

První dům často vypovídá o fyzickém vzhledu člověka, v případě, že je ascendent ve vzdušných Vahách, jejichž planetou je Venuše, bývají tito lidé výjimečně přitažliví. Dbají o svůj zevnějšek, rádi zkrášlují sebe i svoje okolí, jsou to rození dekoratéři. Nejen doma, ale i na pracovišti a na místech, kde tráví více času, dokážou vytvořit harmonické a pěkné prostředí.

K životu potřebují zázemí a především partnerství nebo „alespoň“ kvalitní přátelské vztahy. Na své protějšky mohou mít velmi vysoké nároky, často trpí nedokonalostí sebe i světa. Jsou to rození estéti, touží po harmonii a vnitřním řádu, nesnášejí hluk, nepořádek, vulgaritu a lacinost.

Známou vlastností Vah je jejich nerozhodnost a váhavost, touto vlastností jsou „obdařeni“ i ti, kteří mají ascendent v tomto znamení. Většinou se snaží uplatnit v intelektuální či umělecké sféře. Nezajímavá a jednotvárná pracovní činnost je ubíjí.

Jak vypadá člověk s ascendentem ve Vahách

V každém případě ascendent ve znamení Vah může dodávat člověku osobní kouzlo a určitou míru lehkosti. Nebezpečí u těchto lidí tkví ve stálém očekávání a vyžadování dokonalosti, ať již druhých, nebo u sebe.

Ascendent ve Vahách ukazuje na dobré společenské a sociální vyhlídky a možnosti v životě.

 

Víte, co je ascendent a jak vás může ovlivnit?

Článek je zařazen v: horoskop, astrologie, horoskopy, váhy, ascendent, Ascendent ve Vahách, znamení Vah
Reklama