Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Vah

Pokud jste se narodila ve znamení Vah, je jisté, že vás zdobí nejen krása, ale i rozvaha a schopnost se bravurně pohybovat ve společnosti. Jste sedmým znamením zvěrokruhu, a to vládne našim vztahům. Partnerské založení je také nejsilnějším povahovým rysem všech lidí, kteří se narodili ve znamení Vah.

Vahám vládne planeta Venuše a ta těmto lidem naděluje šarm a půvab, spojený s touhou po oblíbenosti a uznání od ostatních. Je sice pravdou, že vysoce vyvinuté Váhy se nikdy nevzdávají nějaké zásady jen proto, aby od ostatních získaly souhlas, moc dobře vědí, že takovéto účelové jednání k ničemu nevede a je pod jejich úroveň, ale pokušení „se líbit“ je obvykle u všech Vah poměrně vysoké.

Váhy jsou znamením kardinálním stejně jako Beran, Rak a Kozoroh, jsou tedy stejně zaměřené na přítomnost a podobně motivují druhé k činnosti a akci. Na rozdíl od ostatních kardinálních znameních však pro své aktivity vždy hledají vhodné partnery. V tom, co jednou začaly, velmi nerady pokračují samy.

Pro ženy Váhy má manželství prvořadý význam

I ženy narozené ve znamení Vah mají mimořádnou potřebu partnerství. Zároveň si však potřebují v rámci svého vztahu zachovat vlastní individualitu a svobodu. Je to takový malý paradox – po celý svůj život budou hledat rovnováhu mezi svou touhou žít s druhými a zároveň být nezávislé, neztratit se ve vztahu. Přesto má pro ně manželství a partnerství prvořadý význam a pro jejich úspěch jsou ochotné udělat i nemožné.

Váha je taková Šípková Růženka

Zlé jazyky tvrdí, že Váhy jsou líné a pohodlné. Dovolíme si s tímto tvrzením polemizovat. Z astrologického hlediska je planeta Saturn, planeta práce a odříkání, ve znamení Vah povýšena, a tedy velmi silná. A za druhé jejich oblíbená vyčkávací taktika je zcela špatně zaměňována za lenost či pohodlnost. Tyto ženy díky svému společenskému nadání, empatii dokážou vycítit a také si počkat na nejpříznivější okamžik. Jsou to takové Šípkové Růženky, které vědí, že je někdy lepší „usnout a nic nedělat“, protože se v tu chvíli nic lepšího dělat nedá. Však jejich čas přijde a ony se probudí a s ní celé království. Pak od usilovné práce nešetří ani sebe ani své partnery.

Tyto ženy jsou krasavice inteligentní

Váhy se řadí mezi vzdušná znamení (Blíženci, Váhy a Vodnář), která jsou symbolem našich mentálních schopností a talentů. U žen narozených ve Váze je obvykle zdůrazněn intelekt. Neustále aktivně vyhledávají informace, snaží se čerpat vědomosti, nové myšlenky a psychické podněty. Typickou jejich činností jsou společenské vztahy a kontakty s veřejností. Mají zvláštní talent na analyzování společenského dění ve svém okolí, zajímají se o psychologická témata a mezilidské vztahy. Jsou schopny poradit ostatním, pomáhají lidem kolem sebe při řešení jejich osobních problémů. Díky svému vynikajícímu smyslu pro fair play a spravedlnost, často hrají roli smiřovatele.

A obvykle nezapomínají

Jen zřídka se stává, že tyto ženy dávají průchod svému hněvu, ale když jednou ztratí sebevládu, dokážou rozpoutat smršť a pak řeknou všechno, rozumějte úplně všechno, co si myslí a možná i nemyslí. A jelikož mimo jiné vynikají skvělou pamětí, rozhodně nezapomínají, co jim, kdo řekl. Ještě po padesáti letech přesně vědí, za jakých okolností jste jim to řekli, co jste jim řekli a jak se při tom cítily a nikdy nevynechají příležitost, aby vám to připomněly.

Podrobnou charakteristiku lidí narozených ve znamení Vah si můžete přečíst zde:

Charakteristiku muže narozeného ve znamení Vah najdete zde:

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.