Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Vah

Pokud jste se narodila ve znamení Vah, je jisté, že vás zdobí nejen krása, ale i rozvaha a schopnost se bravurně pohybovat ve společnosti. Jste sedmým znamením zvěrokruhu, a to vládne našim vztahům. Partnerské založení je také nejsilnějším povahovým rysem všech lidí, kteří se narodili ve znamení Vah.

Vahám vládne planeta Venuše a ta těmto lidem naděluje šarm a půvab, spojený s touhou po oblíbenosti a uznání od ostatních. Je sice pravdou, že vysoce vyvinuté Váhy se nikdy nevzdávají nějaké zásady jen proto, aby od ostatních získaly souhlas, moc dobře vědí, že takovéto účelové jednání k ničemu nevede a je pod jejich úroveň, ale pokušení „se líbit“ je obvykle u všech Vah poměrně vysoké.

Váhy jsou znamením kardinálním stejně jako Beran, Rak a Kozoroh, jsou tedy stejně zaměřené na přítomnost a podobně motivují druhé k činnosti a akci. Na rozdíl od ostatních kardinálních znameních však pro své aktivity vždy hledají vhodné partnery. V tom, co jednou začaly, velmi nerady pokračují samy.

Pro ženy Váhy má manželství prvořadý význam

I ženy narozené ve znamení Vah mají mimořádnou potřebu partnerství. Zároveň si však potřebují v rámci svého vztahu zachovat vlastní individualitu a svobodu. Je to takový malý paradox – po celý svůj život budou hledat rovnováhu mezi svou touhou žít s druhými a zároveň být nezávislé, neztratit se ve vztahu. Přesto má pro ně manželství a partnerství prvořadý význam a pro jejich úspěch jsou ochotné udělat i nemožné.

Váha je taková Šípková Růženka

Zlé jazyky tvrdí, že Váhy jsou líné a pohodlné. Dovolíme si s tímto tvrzením polemizovat. Z astrologického hlediska je planeta Saturn, planeta práce a odříkání, ve znamení Vah povýšena, a tedy velmi silná. A za druhé jejich oblíbená vyčkávací taktika je zcela špatně zaměňována za lenost či pohodlnost. Tyto ženy díky svému společenskému nadání, empatii dokážou vycítit a také si počkat na nejpříznivější okamžik. Jsou to takové Šípkové Růženky, které vědí, že je někdy lepší „usnout a nic nedělat“, protože se v tu chvíli nic lepšího dělat nedá. Však jejich čas přijde a ony se probudí a s ní celé království. Pak od usilovné práce nešetří ani sebe ani své partnery.

Tyto ženy jsou krasavice inteligentní

Váhy se řadí mezi vzdušná znamení (Blíženci, Váhy a Vodnář), která jsou symbolem našich mentálních schopností a talentů. U žen narozených ve Váze je obvykle zdůrazněn intelekt. Neustále aktivně vyhledávají informace, snaží se čerpat vědomosti, nové myšlenky a psychické podněty. Typickou jejich činností jsou společenské vztahy a kontakty s veřejností. Mají zvláštní talent na analyzování společenského dění ve svém okolí, zajímají se o psychologická témata a mezilidské vztahy. Jsou schopny poradit ostatním, pomáhají lidem kolem sebe při řešení jejich osobních problémů. Díky svému vynikajícímu smyslu pro fair play a spravedlnost, často hrají roli smiřovatele.

A obvykle nezapomínají

Jen zřídka se stává, že tyto ženy dávají průchod svému hněvu, ale když jednou ztratí sebevládu, dokážou rozpoutat smršť a pak řeknou všechno, rozumějte úplně všechno, co si myslí a možná i nemyslí. A jelikož mimo jiné vynikají skvělou pamětí, rozhodně nezapomínají, co jim, kdo řekl. Ještě po padesáti letech přesně vědí, za jakých okolností jste jim to řekli, co jste jim řekli a jak se při tom cítily a nikdy nevynechají příležitost, aby vám to připomněly.

Podrobnou charakteristiku lidí narozených ve znamení Vah si můžete přečíst zde:

Charakteristiku muže narozeného ve znamení Vah najdete zde:

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.