Astročlánky

21. července 2020 16:38

Jiřina Köppelová

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Lva?

Pokud jste se narodily ve znamení Lva, narodily jste se ve znamení velkomyslnosti a šlechetnosti. Celý život budete usilovat o seberealizaci a rozvoj vnitřní síly. Vaší největší ozdobou duše je ryzí lví srdce a těla pomyslná hříva.

Lva řadíme mezi ohnivá znamení a vládne mu samotné Slunce. Úkolem Slunce je rozdávat teplo, světlo a život. Slunce je dobrodějem všeho a všech. V naší planetární soustavě je středem, kolem kterého obíhají všechny planety. A zrovna tak se vše točí kolem Lvů. Musí stát v záři reflektorů. Vystupují ve velkém stylu, rádi jsou středem pozornosti. Takové jsou i ženy narozené ve znamení Lva. Milují velkou společnost, jsou velkolepé, velkorysé, atraktivní, žádané a velmi sexy.

V životě jim pomáhá sama prozřetelnost. Vždy ve chvíli, kdy nejvíce potřebují pomoc, otevře se před nimi úniková cesta, vstoupí do jejich života nějaký „zachránce“ nebo se náhle zjeví řešení i neřešitelných problémů. Tak jako Slunce prosvěcuje i ty nejtemnější kouty jasným světlem, tak staví do světla i své zrozenkyně. Ochraňuje je, poskytuje jim teplo a jas.

Děti a láska žen narozených ve znamení Lva

Pro tyto ženy je důležitý domov a osobní nezávislost. Cítí potřebu tvořit a plodit „děti“ – jak mentální, tak tělesné. V manželství a partnerských vztazích mají tendenci hrát dominantní roli, což se jejich partnerům nemusí vždy líbit. Pokud ale v partnerství zachovají prostor na hru, zábavu, humor, tvořivost, a pokud se ze vztahu nevypaří radost, bude vše v pořádku.

Znamení Lva vládne srdci. A tyto ženy mají doslova „srdce na dlani“, plnými hrstmi rozdávají svůj čas, své peníze i své vědomosti. Jejich srdce vládne i citům, láska a přitažlivost k opačnému pohlaví je jim hvězdami souzená. Dokážou milovat plně, vášnivě a nezištně. Měly by se ale občas držet na uzdě, protože láska jim může přinést i velké problémy. Lvice totiž vycházejí z toho, že ostatní jsou stejně ryzí jako ony a v důsledku toho jsou ve svých citech nadmíru důvěřivé, upřímné a otevřené.

Důstojnost, hrdost a velkorysost patří královnám

Nesnášejí opakování, jakmile pochopí, o co jde, začínají být v rozhovoru netrpělivé a často i velmi svéhlavé. Pokud s nimi chcete vyjít a nesdílíte jejich názory, postupujte opatrně a taktně a hlavně se nikdy nesnažte dotknout jejich důstojnosti. Pamatujte na fakt, že Lev je královským znamením, které ztělesňuje vznešenost, moc a hrdost. A také nezapomínejte, že na nic nejsou tyto ženy tak háklivé jako na své děti, ty dokážou bránit a chránit jako líté lvice.

Pokud se tyto ženy rozhodnou budovat kariéru, budují ji s velkým osobním nasazením. V práci se projevují dominantně a často se nenamáhají skrývat svoji touhu po moci. Moc je rozpaluje, zvedá sebevědomí a naplňuje spokojeností. Dokud mají pocit, že jsou v postavení, které jim poskytuje moc a zodpovědnost, nenechají kámen na kameni, aby dokázaly, že jim důvěra byla svěřena právem. Jestliže se však jejich touha po autoritativnosti a nezávislosti nesplní, mohou se u nich začít projevovat rysy pohodlnosti, lenosti, zuřivosti či nestálosti.

Soulad praktických i duchovních zájmů

Ženy narozené ve znamení Lva jsou prakticky založené a zároveň mají filozofické i duchovní zájmy. Díky těmto vlastnostem společně s jejich nadšením a vynalézavostí jsou schopné účinně ovlivňovat své okolí. Jestliže dokážou ovládnout své ego a mají-li dostatek informací, nikdo není mocnější a schopnější než ony a také schopnější velkoryse obdarovávat své okolí. Pamatujte, když vyhrávají, jsou velkomyslné, když prohrávají, zůstávají stejně navždy neporažené.

Podrobnou charakteristiku znamení Lva si můžete přečíst zde:

Charakteristiku muže narozeného ve znamení Lva najdete zde:

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.