Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Lva. Kdo je chválí, toho milují

Co se těmto ženám líbí, to si dopřejí. Moc dobře vědí, že milovat tak nádhernou ženu, jakou jsou ony, je velkolepá záležitost, kterou si mohou dovolit jen vyvolení. Kdo je však chválí, toho milují se vší vroucností, které jsou schopny.

Ženy narozené ve znamení Lva jsou velkolepé, nádherné, jsou to královny, které si zaslouží potlesk publika a také ho vyžadují. Mají zálibu v rafinovaných erotických dobrodružstvích. Také mnohé z jejich velkých milostných příběhů by zasloužilo hollywoodskou adaptaci.

Jejich krása spočívá ve velkorysosti. Mají pocit, že nemají zapotřebí se nějak zvláště zdobit, je-li to však nezbytné a potřebují zapůsobit, volí šperky a šaty hodné královen. Musí být něčím zvláštní a musí vzbuzovat obdiv druhých. A je zcela samozřejmé, že dokonalý outfit na sebe berou při velkých příležitostech jen jednou, příště ukazují svoji jedinečnost v něčem novém a jinak výjimečném. Levnou konfekci z duše nesnášejí.

  • Co nejvíce milují: Radostné, velkolepé a rafinované oslavy fyzické lásky.
  • Oblíbená milostná taktika: Sex před zrcadly a s roztaženými závěsy. V jejich sexuálních hrátkách hrají významnou roli vlasy. Rozpuštěná hříva dlouhých vlasů halící jejich dokonalé ženské tvary patří mezi nejvíce vzrušující podívanou pro jejich milostné partnery.
  • Co nesnášejí: Nevýkonnost.

Ostatním ženám připadají příliš sebevědomé, ale je to jinak. Ony bytostně odmítají být šedými myškami, nickami. Musí vynikat, ostatně jejich velkolepý zjev sokyně rychle zahání do kouta. Konkurenci milují, z ringu lásky odcházejí vždy jako vítězky.

Mají rády muže, kteří je zbožňují. Ty odměňují královsky, na jejich milostnou přízeň se obvykle nezapomíná. Jsou náročné a jeden ctitel jim pro život nestačí, musí mít kolem sebe houf obdivovatelů. Bohužel mezi nimi musí být především muži, kteří mají nejen formát a postavení, ale i dost peněz, aby je mohli učinit středem svého života.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Jaký byste řekli? Pyšná princezna v podání Aleny Vránové určitě k archetypům ženy Lva patří. Ale také Madonna a Jennifer Lopezová dobře ilustrují sexuální energii Lvic. Asi nejpřesvědčivější zastupitelkou jejich stylu však určitě byla Jacqueline Kennedyová Onassisová.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Lva nejlepší?

Zářivé Lvice přitahují prakticky všechny muže. Nejvíce si však rozumí a vyhledávají zástupce ohnivých znamení – Berany, Lvy a Střelce. Obdivu se dočkají v duchaplné podobě od mužů Blíženců, rafinovaného sexu od Vah a nevšedních zážitků od Vodnářů, i když u nich mohou narazit na jejich příslovečný citový chlad a odstup.

Jaký je muž Lev jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení najdete zde:

Sdílejte článek
Štítky horoskopy Alena Vránová znamení Lva erotický horoskop Jennifer Lopezová Jacqueline Kennedyová Onassisová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.