Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Blíženců. Jejich láska má vtip

Ženy, které se narodily ve znamení Blíženců, milují změnu a vzrušení, a tak nikoho nepřekvapí, že právě změnu nabízejí všem, komu vstoupí do života. Jejich láska má lehkost třepetajícího se motýla. Přelétavost, ale také pestrost, živost, duchaplnost a jiskřivost jsou typické vlastnosti lásky v jejich nezaměnitelném podání.

Svou náruč otvírají nejraději těm, kdo jim mají co říct a kdo umí obdivovat jejich inteligenci. Vždy srší novými nápady. Od svých partnerů vyžadují duchovní podněty, aby měly pocit, že jsou opravdu milovány. Jejich krása spočívá ve všestrannosti a silném verbálním projevu. Jejich šarm se odvozuje od skvělého intelektu nikoliv dokonalého make-upu. Rády se oblékají tak, aby zdůraznily svoji inteligenci. Jakmile si nasadí brýle, mají pocit, že jsou slušně oblečené. S dalšími ozdobami těla příliš neplýtvají, nosí pouze ty, které by druhé mohly znervóznit.

  • Co nejvíce milují: Verbální erotiku. Potřebují o sexu mluvit a chtějí v něm experimentovat.
  • Oblíbená milostná taktika: Švédská trojka.
  • Co nesnášejí: Nudu, šeď, stereotyp.

Mají rády muže, kteří umějí být dobrými společníky, hloupé náfuky nemohou ani cítit. Tupci ať se k ženám narozeným ve znamení Blíženců ani nepřibližují. Zato chytří a obratní jsou vždy vítáni. Milovat je je jako číst v nějaké vzrušující knize. Nikdy se s nimi nebudete nudit. Ony samy nesnášejí rutinu a stereotypy. Čas od času potřebují nějaký zálet nebo malé milostné dobrodružství, alespoň ve svých představách. Zlí jazykové o nich tvrdí, že ideální partnerský život vedou v modelu 3+1, ale nemusí tomu tak být, záleží jen na kreativitě a zábavnosti jejich partnerů, ony samy v principu nevěrné nejsou. Jiné ženy je považují za příliš intelektuálské a závidí jim skvělé rozumové schopnosti. Kvůli výjimečné výmluvnosti Blíženkyň je však nikdy nedokážou umlčet nebo přeargumentovat.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Angelina Jolie a Jack Sparrow v sukních zároveň. Krása ve spojení s nepolapitelností a chytrostí. Také Chytrá horákyně nebo Královna Koloběžka jsou typické Blíženkyně.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Blíženců nejlepší?

Jednoduše – Blíženkyně milují muže, s nimiž se mohou o něčem zajímavém bavit před sexem, během něj i po něm. Jejich otevřenost nemusí vyhovovat každému, ale partnerům narozeným ve vzdušných znamení obvykle ano. Ideálními partnery těchto žen jsou tak muži Blíženci, Váhy a zejména Vodnáři. V sexuálních fantaziích si budou rozumět i s Berany a Lvy. Zajetá rutina některých představitelů zemských znamení je obvykle děsí.

Jaký je muž Blíženec jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.