Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Blíženců. Jejich láska má vtip

Ženy, které se narodily ve znamení Blíženců, milují změnu a vzrušení, a tak nikoho nepřekvapí, že právě změnu nabízejí všem, komu vstoupí do života. Jejich láska má lehkost třepetajícího se motýla. Přelétavost, ale také pestrost, živost, duchaplnost a jiskřivost jsou typické vlastnosti lásky v jejich nezaměnitelném podání.

Svou náruč otvírají nejraději těm, kdo jim mají co říct a kdo umí obdivovat jejich inteligenci. Vždy srší novými nápady. Od svých partnerů vyžadují duchovní podněty, aby měly pocit, že jsou opravdu milovány. Jejich krása spočívá ve všestrannosti a silném verbálním projevu. Jejich šarm se odvozuje od skvělého intelektu nikoliv dokonalého make-upu. Rády se oblékají tak, aby zdůraznily svoji inteligenci. Jakmile si nasadí brýle, mají pocit, že jsou slušně oblečené. S dalšími ozdobami těla příliš neplýtvají, nosí pouze ty, které by druhé mohly znervóznit.

  • Co nejvíce milují: Verbální erotiku. Potřebují o sexu mluvit a chtějí v něm experimentovat.
  • Oblíbená milostná taktika: Švédská trojka.
  • Co nesnášejí: Nudu, šeď, stereotyp.

Mají rády muže, kteří umějí být dobrými společníky, hloupé náfuky nemohou ani cítit. Tupci ať se k ženám narozeným ve znamení Blíženců ani nepřibližují. Zato chytří a obratní jsou vždy vítáni. Milovat je je jako číst v nějaké vzrušující knize. Nikdy se s nimi nebudete nudit. Ony samy nesnášejí rutinu a stereotypy. Čas od času potřebují nějaký zálet nebo malé milostné dobrodružství, alespoň ve svých představách. Zlí jazykové o nich tvrdí, že ideální partnerský život vedou v modelu 3+1, ale nemusí tomu tak být, záleží jen na kreativitě a zábavnosti jejich partnerů, ony samy v principu nevěrné nejsou. Jiné ženy je považují za příliš intelektuálské a závidí jim skvělé rozumové schopnosti. Kvůli výjimečné výmluvnosti Blíženkyň je však nikdy nedokážou umlčet nebo přeargumentovat.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Angelina Jolie a Jack Sparrow v sukních zároveň. Krása ve spojení s nepolapitelností a chytrostí. Také Chytrá horákyně nebo Královna Koloběžka jsou typické Blíženkyně.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Blíženců nejlepší?

Jednoduše – Blíženkyně milují muže, s nimiž se mohou o něčem zajímavém bavit před sexem, během něj i po něm. Jejich otevřenost nemusí vyhovovat každému, ale partnerům narozeným ve vzdušných znamení obvykle ano. Ideálními partnery těchto žen jsou tak muži Blíženci, Váhy a zejména Vodnáři. V sexuálních fantaziích si budou rozumět i s Berany a Lvy. Zajetá rutina některých představitelů zemských znamení je obvykle děsí.

Jaký je muž Blíženec jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.