Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Panny. Koho milují, toho kritizují

Pro ženy narozené ve znamení Panny platí dvě pravidla: Co se jim líbí, to pro ně musí být nějak užitečné, a koho milují, toho také kritizují. Všichni jejich partneři se s těmito fakty musí smířit.

Měli by být také připravení na to, že milostná vyznání od žen narozených ve znamení Panny občas znějí jako posudek státního kontrolního orgánu. Faktem ale je, že dokud se ony v něčem šťourají nebo někoho kritizují, je jejich láska stále živá. V zásadě lze říct, že pokud se Panny k někomu chovají jako vychovatelky, jde o projev sympatií.

V lásce mají v oblibě prosté věci a svou přízeň dávají najevo prostřednictvím drobných pozorností. Svou náruč otevírají jen důvěryhodným a prověřeným. Ten, koho si vyvolí a kdo se s nimi spojí, bude uchvácen jejich vzornou péčí a obětavostí. Zdobí je perfekcionismus, dochvilnost a spolehlivost. Kdo si ale myslí, že jsou tyto ženy nezajímavé, studené a odtažité, velmi se mýlí. Panna je zemské znamení – a to vždy oplývá určitým typem vřelosti až vášnivosti. Panny jsou smyslné, jejich dotek či pohlazení má navíc v sobě cosi léčivého. Jejich největší zbraní a sex-appealem zároveň jsou plachost a skromnost.

  • Co nejvíce milují: Sex za určitých hygienických podmínek. Čistota a dobrá fyzička partnerů jsou pro tyto ženy podmínkou.
  • Oblíbená milostná taktika: Léčivá a erotická masáž.
  • Co nesnášejí: Nedokonalost.

Jejich krása spočívá v jejich skromnosti. Žádný make-up nemají zapotřebí – kromě případů, kdy chtějí vyniknout, ale i v těchto případech používají kosmetické přípravky čistě na přírodní bázi a klinicky prověřené. Milují účelové a praktické oblečení. Jsou jako ze škatulky – čisté, pečlivé, dokonalé. Až do pozdního věku je zdobí zvláštní mladistvý půvab.

Ostatní ženy je většinou podceňují. Samozřejmě neprávem. I když občas vypadají jako šedé myšky, mají za ušima. Vyznají se v technikách lásky. Muži je milují, protože jsou nejen praktické, ale i smyslné. Vynikají v umění dotyku. Jejich intimní blízkost léčí. Překvapivě pro všechny včetně sebe se v ložnici umí chovat i necudně.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Popelka. Zdánlivě nenápadná, ale nakonec ze všech nejlepší. Typickými příklady panenské přitažlivosti jsou herečky Marta Vančurová, Magda Vášáryová nebo modelka Tereza Maxová.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Panny nejlepší?

Ti, kteří vyhoví jejich vysokým nárokům. Ti, kteří projeví vytrvalost, smysl pro povinnost i romantickou galantnost. Takoví muži se rodí většinou v zemských znameních – v Býku, Panně nebo Kozorohu. Ženy Panny si rozumí i s muži narozenými ve znamení Raka a překvapivě pro mnohé i Štíra. Zajímavý a inspirativní vztah mohou navázat s Berany nebo Lvy.

Jaký je muž Panna jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.