Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Kozoroha. V lásce jsou solidní

Láska žen narozených ve znamení Kozoroha je náročná. Ony ctí zákon, povinnost a zodpovědnost. Co vydrží ony, to požadují i od svých protějšků. Kdo je miluje, musí být připraven zvládat nejen těžké úkoly, musí být schopen opravdového hlubokého citu.

Tyto ženy nejsou hned tak k mání, svou přízeň nenabízejí každému. Velmi a dlouho si vybírají. Koho si však vyvolí, toho zodpovědně milují po celý život. Jejich vyznání lásky má v sobě sice více paragrafů než svatební smlouva, ale pro ně platí. Jako partnerky jsou náročné, ale náročnost vyžadují i od sebe. Mají vynikající smyl pro povinnost, jsou zodpovědné a důkladné. Kdo by si však myslel, že jsou i nudné nebo snad studené, byl by na velkém omylu. Pro tyto ženy jsou smyslovost a vášnivost přirozené, jen je nenabízejí na potkání. Kdo se s nimi spojí, zůstává vždy déle, než původně zamýšlel. Každého nakonec přesvědčí jejich vzorná péče, solidnost i skrytá vřelost.

Jejich šperky a šaty jsou střízlivé, jednoduché, ale hodnotné jako diamant. Rády se oblékají decentně a klasicky, nosí jen značkové zboží. Šatníky mají možná poloprázdné, ale naplněné šaty jen nejvyšší kvality. Správné líčení je podle nich umění, při němž je třeba postupovat úsporně a s citem.

Krása žen narozených ve znamení Kozoroha spočívá v jejich nekompromisnosti. Jejich šarm tkví v solidnosti, nenucenosti a stoprocentní kvalitě. Jejich krása obvykle vynikne až ve zralém věku, do té doby působí zakřiknutě či nejistě.

  • Co nejvíce milují: Solidnost a důkladnost.
  • Oblíbená milostná taktika: Ta, která je dokáže uspokojit.
  • Co nesnášejí: Spěch a agresivitu.

Ostatní ženy si o nich myslí, že jsou příliš strohé. Mají problémy s jejich nesmlouvavostí a ukázněností. Samozřejmě že se mýlí, ženy narozené v Kozorohu zrají jako víno – časem jsou čím dále lepší a žádná z žen je v konkurenčním boji neporazí.

Většinu mužů přehlížejí, vlastně téměř všechny. Koho však zaujmou a je dostatečně vytrvalý, tomu otevírají kousek svého ryzího srdce. Trvá jim dlouho, než se naučí lásku plně vychutnávat, ale pak je jejich smyslnost nekonečná.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Důstojnost a smysl pro povinnost jako by se vtělily do typické představitelky žen narozených ve znamení Kozoroha – vévodkyně Kate, která si postupně dokázala „zasloužit“ lásku nejen následníka trůnu prince Williama, ale i celé monarchie. Z českých luhů a hájů je zástupkyní těchto žen Ivana Gottová.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Kozoroha nejlepší?

Určitě ti, kteří jí budou nabízet solidní zázemí. Nejčastěji jsou to muži narození v zemských znameních Býka, Panny a Kozoroha. Ženy Kozorozi mají skvělý smysl pro inteligentní humor, proto jim vyhovují i zástupci vzdušného živlu, zejména Váhy. Rozumí si i s citové založenými muži, kteří v nich umí probudit pravou ženu – s Rybami a Štíry.

Jaký je muž ve znamení Kozoroha jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.