Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Kozoroha. V lásce jsou solidní

Láska žen narozených ve znamení Kozoroha je náročná. Ony ctí zákon, povinnost a zodpovědnost. Co vydrží ony, to požadují i od svých protějšků. Kdo je miluje, musí být připraven zvládat nejen těžké úkoly, musí být schopen opravdového hlubokého citu.

Tyto ženy nejsou hned tak k mání, svou přízeň nenabízejí každému. Velmi a dlouho si vybírají. Koho si však vyvolí, toho zodpovědně milují po celý život. Jejich vyznání lásky má v sobě sice více paragrafů než svatební smlouva, ale pro ně platí. Jako partnerky jsou náročné, ale náročnost vyžadují i od sebe. Mají vynikající smyl pro povinnost, jsou zodpovědné a důkladné. Kdo by si však myslel, že jsou i nudné nebo snad studené, byl by na velkém omylu. Pro tyto ženy jsou smyslovost a vášnivost přirozené, jen je nenabízejí na potkání. Kdo se s nimi spojí, zůstává vždy déle, než původně zamýšlel. Každého nakonec přesvědčí jejich vzorná péče, solidnost i skrytá vřelost.

Jejich šperky a šaty jsou střízlivé, jednoduché, ale hodnotné jako diamant. Rády se oblékají decentně a klasicky, nosí jen značkové zboží. Šatníky mají možná poloprázdné, ale naplněné šaty jen nejvyšší kvality. Správné líčení je podle nich umění, při němž je třeba postupovat úsporně a s citem.

Krása žen narozených ve znamení Kozoroha spočívá v jejich nekompromisnosti. Jejich šarm tkví v solidnosti, nenucenosti a stoprocentní kvalitě. Jejich krása obvykle vynikne až ve zralém věku, do té doby působí zakřiknutě či nejistě.

  • Co nejvíce milují: Solidnost a důkladnost.
  • Oblíbená milostná taktika: Ta, která je dokáže uspokojit.
  • Co nesnášejí: Spěch a agresivitu.

Ostatní ženy si o nich myslí, že jsou příliš strohé. Mají problémy s jejich nesmlouvavostí a ukázněností. Samozřejmě že se mýlí, ženy narozené v Kozorohu zrají jako víno – časem jsou čím dále lepší a žádná z žen je v konkurenčním boji neporazí.

Většinu mužů přehlížejí, vlastně téměř všechny. Koho však zaujmou a je dostatečně vytrvalý, tomu otevírají kousek svého ryzího srdce. Trvá jim dlouho, než se naučí lásku plně vychutnávat, ale pak je jejich smyslnost nekonečná.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Důstojnost a smysl pro povinnost jako by se vtělily do typické představitelky žen narozených ve znamení Kozoroha – vévodkyně Kate, která si postupně dokázala „zasloužit“ lásku nejen následníka trůnu prince Williama, ale i celé monarchie. Z českých luhů a hájů je zástupkyní těchto žen Ivana Gottová.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Kozoroha nejlepší?

Určitě ti, kteří jí budou nabízet solidní zázemí. Nejčastěji jsou to muži narození v zemských znameních Býka, Panny a Kozoroha. Ženy Kozorozi mají skvělý smysl pro inteligentní humor, proto jim vyhovují i zástupci vzdušného živlu, zejména Váhy. Rozumí si i s citové založenými muži, kteří v nich umí probudit pravou ženu – s Rybami a Štíry.

Jaký je muž ve znamení Kozoroha jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.