Čtyřicátnice Kate: Od rozvernosti k módní ikoně. Jak se vyvíjel její osobitý styl

Okouzlující Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, oslavila 9. ledna 40. narozeniny. Její elegantní styl a sebevědomé vystupování působí po aférách otřásajících Buckinghamským palácem na Brity jako balzám.

V průběhu let, jež uběhly od velkolepé svatby s princem Williamem v roce 2011, vévodkyně z Cambridge – známá jako Kate – jen zřídkakdy zaváhala v nepsané povinnosti vypadat na očích veřejnosti vždy upravená a dokonale oblečená. A není to jen elegantními tvídovými šaty nebo blejzry na míru – podle americké CNN se její osobní styl nejvíce prosazuje ve výběru šatů pro konkrétní příležitosti.

Kate Middleton krásnější než Bond girl

Stačí připomenout zlacené šaty od britské návrhářky Jenny Packham, které měla v roce 2021 na premiéře bondovky Není čas zemřít, a které svou barvou doslova pozlatily internet. Anebo její svatební šaty od módního domu Alexander McQueen s tak precizními detaily, že při jejich šití musely podle britského Vogue švadleny každé tři hodiny měnit jehly.

Svůj šatník ale měla Kate dobře vybavený výraznými modely ještě před tím, než si vzala prince Williama. Její outfity od univerzitních let až po ty nejformálnější příležitosti v rámci královské rodiny včetně nových snímků zveřejněných při příležitosti 40. narozenin najdete v našich galeriích.

Matka tří dětí exkluzivně prozradila, jak prožívala mateřství, co by udělala jinak a proč k jejím vášnivým koníčkům patří neurovědy a vývoj dětí:

ZDROJ: CNN: Kate at 40: How the Duchess of Cambridge's style evolved from youthful sparkle to timeless elegance

Sdílejte článek
Štítky móda styl Vogue Buckinghamský palác vévodkyně z Cambridge oděv Alexander McQueen William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.