Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Raka

Starostlivost a mateřská péče jsou u žen narozených ve znamení Raka pověstné. Koho milují, toho opečovávají tak dlouho, až se na nich stane totálně závislý. Není to však jen mateřská něha, která je pro ně typická. Ne nadarmo se říká, že pouze Račice dokážou být matkou v kuchyni i pornohvězdou v ložnici.

Ženy, které se narodily ve znamení Raka, se o své partnery opravdu starají, věnují jim mateřskou lásku a péči. V lásce jsou velmi romantické, ale také sentimentální. Radují se, smějí i pláčou zároveň. Při soužití s nimi si partneři musí opatřit nekonečné zásoby papírových kapesníčků, kterými osušují časté slzičky svých Račic.

Svou náruč a srdce otevírají jen tehdy, když hodlají svým milým poskytnout útěchu nebo když neudrží své city a emoce na uzdě. Partnerům nabízejí útulnost a sladkost raného dětství i romantické chvíle ve dvou. Nejraději ve svém dokonale uklizeném domově, schoulené v náručí svého partnera na své pohodlné pohovce. Jsou vynikající kuchařky, koho se jim podaří dostat do své kuchyně, ten už jen stěží unikne.

Jejich krása spočívá v jejich starostlivosti a péči o druhé. Krášlí se často po vzoru své matky, rády nosí rodinné šperky nebo šperky s nějakou historií či příběhem. Oblékají se spíše tradičně a milují krajky. Rafinované krajkové spodní prádlo je u nich samozřejmostí, snad i proto přitahují starší muže nebo absolutní zajíčky. Skoro vždy je zdobí luxusní poprsí, ňadra těchto žen jsou pověstná.

  • Co nejvíce milují: Něhu, jemnost, rafinovanost a věrnost.
  • Oblíbená milostná taktika: Sex při svíčkách.
  • Co nesnášejí: Pocit, že je partner zanedbává, nevšímá si jich nebo je jim nevěrný. Těžko se jim ale vysvětluje, že jde často jen o pocit, a nikoliv o skutečnost.

Milovat je je krajně emocionální záležitostí. Ony samy se neustále pohybují na škále od cukrových polibků, něžných slovíček až po slzavá údolí. Jsou jako jejich astrologická vládkyně Luna, proměnlivé a bezprostředně i mistrně reagující na každou emocionální situaci. Ostatním ženám připadají příliš mateřsky založené, znepokojuje je, jak láskyplně a s jakou mírou vcítění se dokážou věnovat svým mužům života. A to umí opravdu dokonale.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Princezna Diana, královna lidských srdcí, je prototypem znamení Raka v ženském vydání. Její schopnost vcítění, empatie a pochopení, ale také její náladovost a vysněné představy o lásce. Zajímavé je, že i Camilla, vévodkyně z Cornwallu, je narozená ve znamení Raka. Právě ona byla nejvíce schopná otevřít mateřskou náruč princi Charlesovi. Z fiktivních postav to je Francesca v podání Meryl Streepové ve slavném filmu Madisonské mosty.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Raka nejlepší?

Všichni muži narození ve vodních znameních – Raci, Štíři a Ryby. Skvělý a láskyplný domov jsou schopné vybudovat s Býky a Pannami. Jsou velmi přitahovány muži Kozorohy. Tito muži dokážou ocenit zvláštní měsíční kouzlo žen narozených v Raku. Nesnášejí však jejich urážlivost a náladovost.

Jaký je muž Rak jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení najdete zde:

ZDROJ: Markus Jehle: Partnerské horoskopy. Sagittarius, 2008.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.