Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Býka. Pro lásku jsou jako stvořené

Ženy narozené ve znamení Býka jsou pro lásku a milostné hry jako stvořené. Hvězdné nebe si je vybralo jako zvěstovatelky rozkoší a požitků světa. Jsou dokonalým ztělesněním potěšení i neřestí zároveň.

O ženách narozených ve znamení Býka se říká, že to, co se jim líbí, si ponechají navždy. A platí to i o lásce. Také se ale říká, že to, co mají rády, se jim musí vyplatit, a proto oceňují vyznání lásky skrze výpisy z bankovního účtu. Jistěže jde o zlé pomluvy, pravdou však je, že Býk jako zemské znamení je i hmotné znamení a je symbolem majetku. A tak i ženy narozené pod jeho vládou milují jistotu, kterou jim peníze a majetek v určité míře poskytují. Oporu by však měly hledat samy v sobě, ve víře ve vlastní schopnosti. Většina žen narozených v Býku ostatně k této pravdě během svého života dospěje.

Býkům vládne planeta Venuše a ta je symbolem lásky a krásy. Je tedy jasné, že i ženy narozené pod jejím vlivem, budou nejen výjimečně krásné, ale i schopné opravdu milovat. Zbožňují chvíle strávené ve dvou, naplněné smyslností a něžností. Dopřávají si vše, co jim přináší rozkoš nebo požitek. Tyto ženy si umějí dopřát a přejí i svým partnerům. Milovat je znamená vydat se na cestu do říše smyslů – chutí a vůní rozkošnické lásky.

  • Co nejvíce milují: Něhu, smyslné doteky a polibky. Fyzickou blízkost.
  • Oblíbená milostná taktika: Nejdříve štědré pohoštění a pak mazlení. Rády používají i sexuální hračky, ale jen od prověřených značek.
  • Co nesnášejí: Rychlovky.

Muži, kteří postrádají vytrvalost a výdrž, tyto ženy nezajímají. Také cokoliv, co by mohlo vzbudit jejich nechuť, je může odpudit. Postel i partner musejí být dokonalé čisté a „tvrdé“. Těm, kteří ale projdou jejich náročným sítem, nabídnou dovednosti žen harému. Fyzická láska jim přináší potěšení a dělá jim dobře, když muži po nich touží. Trpí však žárlivostí, především kvůli svým majetnickým sklonům. Pokud si ale uvědomí svoje kvality, žárlivost je obvykle opouští.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Bond girl i Magdalena Dobromila Rettigová zároveň. Ženy Býk vědí hodně o dobrém jídle a jsou si naprosto jisté, že cesta k srdci muže vede přes jeho žaludek.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Býka nejlepší?

Ti, kteří vytrvají. Obvykle to jsou muži zemských znamení – Býka, Panny a Kozoroha. I muži Panny, o kterých se říká, že jsou v lásce plašší, mohou tyto ženy velmi příjemně překvapit něhou i milostnou výdrží zároveň. Božský sex pravděpodobně prožijí s muži narozenými ve znamení Štíra nebo Lva. U Lvů však budou vyžadovat větší všímavost ke svým potřebám.

Jaký je muž Býk jako milenec a manžel?

ZDROJ: Markus Jehle: Partnerské horoskopy. Sagittarius, 2008.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.