Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Býka?

Narodila jste se ve znamení Býka? Je jisté, že vám osud nadělil do vínku smysl pro materiální hodnoty, vynikající schopnost řešit praktické stránky života, ale i nevšední krásu. K vašim dalším ctnostem patří trpělivost, spolehlivost a věrnost.

Býk je znamením rozhodnosti a síly zaměřené na nějaký účel. Je to znamení zemské, a proto všichni pod jeho vládou jsou symbolicky zrozeni k tomu, aby dosahovali mistrovství v ovládání fyzických stránek života. Zemský živel učí Býka zdatnosti v praktických věcech, usiluje o dosažení duchovní pravdy zvládáním praktických a hmotných záležitostí.

Mottem pro Býka je: „Já mám.“ Lidé narození v tomto znamení si cení pohodlí, uspokojení a potěšení. Všechno, co dokáže tyto potřeby uspokojit, je pro ně velmi důležité a budou vynakládat velké množství energie, aby právě tyto prostředky vlastnili. Jestli se Býci do něčeho pustí, žádná síla na světe je nedonutí, aby svou pozornost odvedli někam jinam. Nepokoušejte se jim postavit do cesty, když se o něco snaží, je to zbytečné.

Ženy narozené ve znamení Býka jsou krásné a milují krásu

I ženy narozené v tomto znamení milují příjemné stránky života a často svou pozornost soustředí na získávání hmotných statků. Zlí jazykové tvrdí, že jsou na peníze, což je částečně pravda. Chtějí peníze, ale ne kvůli penězům samotným, ale aby se mohly těšit z věcí, které si za ně mohou koupit. Vládkyní tohoto znamení je Venuše, a ta si cení pěkných věcí. A tyto ženy jsou nejen krásné, ale mají i dokonale vyvinutý smysl pro krásu a krásné věci. Rády se pěkně oblékají – možná trochu konzervativně, ale s vkusem sobě vlastním.

Hodně také dají na to, jak vypadají jejich partneři. S láskou a velkou péčí se starají nejen o šatník svých blízkých, mají na mysli i další potěchy života, které druhým nabízejí – od dobrého jídla a vynikajícího koláče až po dokonalou vášeň fyzické lásky.

Partnerské vztahy staví na jistotě a věrnosti

Ústředním bodem v jejich životě je jistota, a to jak emocionální, tak materiální. Obvykle se vyhýbají každému pevnému svazku, dokud bezpečně nevědí, zda jim určitý člověk, situace nebo vztah mohou být užitečné. Nikdy nic nepodniknou, dokud nemají jistotu, že je to „to pravé ořechové“. Tyto ženy mají velký smysl pro věrnost, jsou obětavé a starostlivé. Na svá bedra klidně převezmou starosti a problémy celého světa, natož pak svých partnerů a přátel.

Na druhou stranu dokážou být neuvěřitelně žárlivé a majetnické. Na náklonnost druhých se dívají jako na své vlastnictví. Pokud tomuto pocitu propadnou, jejich partnerům a přátelům se může v jejich blízkosti v životě občas „těžko dýchat“. Majetnický postoj těchto žen je sice dán jejich potřebou emocionální i mentální jistoty, ale myslete na to ve chvílích, kdy vás ostřížím zrakem hlídají na každém kroku.

Praktický rozum a emocionalita žen narozených v Býku

U těchto žen se mísí praktický rozum s velkou emocionalitu a citlivostí, třaskavá směs, která se může projevit v partnerských vztazích. Někdy se cítí v manželství nešťastné i z takového „praktického“ důvodu, jako že se vdaly pod svoji úroveň. Zpravidla si neuvědomují svoje vnitřní pohnutky a ani si nemyslí, že by bylo důležité je nějak rozebírat. Návštěva psychologa nebo nějakého psycho kouče je podle jejich názoru pro ně ztráta času a hlavně peněz. Ony jsou přece obdařeny ohromnou silou vůle, skvělými schopnostmi, vynikajícím organizačním talentem, klidem a trpělivostí. A díky tomu všemu dokážou být ve svém snažení vždy úspěšné.

Mají vlastní metody, jak zvládat různé záležitosti, a nutno říci, že jsou to metody, které vedou k cíli. Dobrá rada však pro jejich partnery a pro jistotu zní: „Když s nimi budete chtít hladce a bez zádrhelů vycházet, uděláte dobře, když se nebudete do jejich věcí míchat nebo se pokoušet mít nad nimi navrch. Stejně nikdy nepochodíte.“

Podrobnou charakteristiku lidí narozených ve znamení Býka si můžete přečíst zde:

Jaký je muž narozený ve znamení Býka?

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních zvěrokruhu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.