zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop aneb Manželství ve všech variantách

Partnerský horoskop - všechny varianty manželství
Autor: iStock Partnerský horoskop - všechny varianty manželství
Podle partnerské astrologie existuje 78 kombinací partnerských dvojic. Někteří partneři jsou si hvězdami souzeni, jiní to mají o poznání těžší a ve společném životě mohou na sebe narážet. Pak jsou partneři, kteří zrcadlí sami sebe, nebo naopak jsou protikladem toho druhého. A jsou také partneři, kteří možná v manželství nikdy nezakotví. Jsou natolik rozdílní, že navzájem nevzbuzují ani velké vášně, ani velkou lásku či přitažlivost. Podívejte se na přehled všech kombinací, které partnerská astrologie nabízí.

reklama

Astrologie sice tvrdí, že neexistují dva partneři, kteří by nedokázali přes lásku a vzájemnou toleranci k sobě najít cestu, ale také říká, že některé dvojice to mají v životě o kousek jednodušší a některé těžší než ty ostatní. Proč?

Partnerská astrologie ve svém základě rozeznává a popisuje základní temperamenty, vlastnosti jednotlivých znamení. Podle nich a jejich kompatibility rozeznává spíše souladné kombinace znamení nebo nesouladné kombinace. Logicky ty první to mají o něco lehčí a ty druhé se na manželské a partnerské lásce více nadřou. Existují také dvojice, jejichž vzájemné „konstelace“ jsou neutrální. To znamená, že mohou vyústit jak v manželské souznění, tak v manželské míjení. Existují i dvojice, ve kterých jsou si partneři navzájem vlastním odrazem a naopak partneři, kteří jsou svými dokonalými opaky. Jsou i dvojice, kterým hvězdy nadělily „startovací“ přitažlivost a je jen na nich, jak ji pro společný život využijí. A pak jsou kombinace partnerské, které patří k souladným i nesouladným zároveň. Jejich základním problémem je, že se nedokážou k druhému plně připoutat, ale také se neumí zcela odpoutat.

Nejlepší partnerské kombinace aneb Manželství nebeská

Které kombinace znamení jsou těmi vyvolenými, a mohou tedy prožít manželství nebeské i zde na zemi? Jsou to Beran a Lev, Beran a Střelec, Lev a Střelec, Býk a Panna, Býk a Kozoroh, Kozoroh a Panna, Blíženci a Váhy, Blíženci a Vodnář, Váhy a Vodnář, Rak a Štír, Ryby a Rak, Štír a Ryby. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Partnerský horoskop aneb Manželství nebeská

Partnerský horoskop aneb Manželství nebeská

Nejhorší partnerské kombinace aneb Manželská tonutí

Podívejte se, která partnerská spojení to mají ve vzájemném životě nejtěžší. Mezi ty ohroženější a obtížnější kombinace podle astrologie patří tyto dvojice: Beran a Kozoroh, Beran a Rak, Býk a Lev, Blíženci a Ryby, Rak a Váhy, Lev a Štír, Panna a Střelec, Váhy a Kozoroh, Štír a Vodnář, Střelec a Ryby, Vodnář a Býk ale také poměrně překvapivě Blíženci a Panna.

Partnerský horoskop. Manželská tonutí

Partnerský horoskop aneb Manželská tonutí

Neutrální partnerské kombinace aneb Manželská míjení

Které kombinace znamení jsou tedy těmi neutrálními partnery, kteří mají svůj osud zcela ve svých rukou? Jsou to partnerské dvojice: Beran a Býk, Býk a Blíženci, Blíženci a Rak, Rak a Lev, Lev a Panna, Panna a Váhy, Váhy a Štír, Štír a Střelec, Střelec a Kozoroh, Kozoroh a Vodnář, Vodnář a Ryby, Ryby a Beran. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství, jeho přednosti, ale i úskalí, na která mohou partneři ve společném životě narazit.

Partnerský horoskop aneb Manželská míjení nové

Partnerský horoskop aneb Manželská míjení

Nadějné partnerské kombinace aneb Manželská vábení

Které kombinace znamení jsou těmi, které se vábí navzájem, které jsou si skoro vždy sympatické a jejichž setkání je příležitostí i k manželství na celý život? Jsou to Beran a Blíženci, Býk a Rak, Blíženci a Lev, Rak a Panna, Lev a Váhy, Panna a Štír, Váhy a Střelec, Štír a Kozoroh, Střelec a Vodnář, Kozoroh a Ryby, Vodnář a Beran a Ryby a Býk. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství, jeho přednosti, ale i úskalí, na která mohou partneři ve společném životě narazit.

Partnerský horoskop aneb Manželská vábení

Partnerský horoskop aneb Manželská vábení

Identické partnerské kombinace aneb Manželská zrcadlení

Které kombinace znamení jsou těmi „stejnými“ partnery, jejichž identity se navzájem zrcadlí? Logicky to jsou partnerské dvojice: Beran a Beran, Býk a Býk, Blíženci a Blíženci, Rak a Rak, Lev a Lev, Panna a Panna, Váhy a Váhy, Štír a Štír, Střelec a Střelec, Kozoroh a Kozoroh, Vodnář a Vodnář, Ryby a Ryby. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Partnerský horoskop aneb Manželská zrcadlení

Partnerský horoskop aneb Manželská zrcadlení

Protikladné partnerské kombinace aneb Manželská přetahování

Které kombinace znamení jsou těmi protikladnými znameními, které jsou především o hledání rovnováhy mezi dvěma obtížně slučitelnými variantami? Který partner si musí osvojit tu nejlepší vlastnost svého partnera, aby se stal celým člověkem? Jsou to partnerské dvojice: Beran a Váhy, Býk a Štír, Blíženci a Střelec, Rak a Kozoroh, Lev a Vodnář, Panna a Ryby. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Partnerský horoskop aneb Manželská přetahování2

Partnerský horoskop aneb Manželská přetahování

Souladné i nesouladné partnerské kombinace zároveň aneb Manželská mlčení

Které kombinace znamení jsou těmi, kteří se pohybují mezi souladem i odporem zároveň? Kteří partneři jsou si navzájem velkou výzvou? Jsou to Beran a Panna, Býk a Váhy, Blíženci a Štír, Rak a Střelec, Lev a Kozoroh, Panna a Vodnář, Váhy a Ryby, Štír a Beran, Střelec a Býk, Kozoroh a Blíženci, Vodnář a Rak a Ryby a Lev. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Partnerský horoskop aneb Manželská mlčení 2

Partnerský horoskop aneb Manželská mlčení

reklama

Související témata: horoskopy , partnerská astrologie , partnerský horoskop , znamení zvěrokruhu , všechny kombinace

reklama

Přečtěte si také

reklama