Partnerský horoskop aneb Manželství ve všech variantách. 78 kombinací partnerství

Podle partnerské astrologie existuje 78 kombinací partnerských dvojic. Někteří partneři jsou si hvězdami souzeni, jiní to mají o poznání těžší a ve společném životě mohou na sebe narážet. Pak jsou partneři, kteří zrcadlí sami sebe, nebo naopak jsou protikladem toho druhého. A jsou také partneři, kteří možná v manželství nikdy nezakotví. Jsou natolik rozdílní, že navzájem nevzbuzují ani velké vášně, ani velkou lásku či přitažlivost. Podívejte se na jejich přehled.

Astrologie sice tvrdí, že neexistují dva partneři, kteří by nedokázali přes lásku a vzájemnou toleranci k sobě najít cestu, ale také říká, že některé dvojice to mají v životě o kousek jednodušší a některé těžší než ty ostatní. Proč?

Partnerská astrologie ve svém základě rozeznává a popisuje základní temperamenty, vlastnosti jednotlivých znamení. Podle nich a jejich kompatibility rozeznává spíše souladné kombinace znamení nebo nesouladné kombinace. Logicky ty první to mají o něco lehčí a ty druhé se na manželské a partnerské lásce více nadřou. Existují také dvojice, jejichž vzájemné „konstelace“ jsou neutrální. To znamená, že mohou vyústit jak v manželské souznění, tak v manželské míjení. Existují i dvojice, ve kterých jsou si partneři navzájem vlastním odrazem a naopak partneři, kteří jsou svými dokonalými opaky. Jsou i dvojice, kterým hvězdy nadělily „startovací“ přitažlivost a je jen na nich, jak ji pro společný život využijí. A pak jsou kombinace partnerské, které patří k souladným i nesouladným zároveň. Jejich základním problémem je, že se nedokážou k druhému plně připoutat, ale také se neumí zcela odpoutat.

Sledujte ojedinělou dokureality Den jak sen, která vás provede každé pondělí večer na Primě nebo zpětně on-line přípravami jedné originální svatby.

Nejlepší partnerské kombinace aneb Manželství nebeská

Které kombinace znamení jsou těmi vyvolenými, a mohou tedy prožít manželství nebeské i zde na zemi? Jsou to Beran a Lev, Beran a Střelec, Lev a Střelec, Býk a Panna, Býk a Kozoroh, Kozoroh a Panna, Blíženci a Váhy, Blíženci a Vodnář, Váhy a Vodnář, Rak a Štír, Ryby a Rak, Štír a Ryby. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Nejhorší partnerské kombinace aneb Manželská tonutí

Podívejte se, která partnerská spojení to mají ve vzájemném životě nejtěžší. Mezi ty ohroženější a obtížnější kombinace podle astrologie patří tyto dvojice: Beran a Kozoroh, Beran a Rak, Býk a Lev, Blíženci a Ryby, Rak a Váhy, Lev a Štír, Panna a Střelec, Váhy a Kozoroh, Štír a Vodnář, Střelec a Ryby, Vodnář a Býk ale také poměrně překvapivě Blíženci a Panna.

Neutrální partnerské kombinace aneb Manželská míjení

Které kombinace znamení jsou tedy těmi neutrálními partnery, kteří mají svůj osud zcela ve svých rukou? Jsou to partnerské dvojice: Beran a Býk, Býk a Blíženci, Blíženci a Rak, Rak a Lev, Lev a Panna, Panna a Váhy, Váhy a Štír, Štír a Střelec, Střelec a Kozoroh, Kozoroh a Vodnář, Vodnář a Ryby, Ryby a Beran. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství, jeho přednosti, ale i úskalí, na která mohou partneři ve společném životě narazit.

Nadějné partnerské kombinace aneb Manželská vábení

Které kombinace znamení jsou těmi, které se vábí navzájem, které jsou si skoro vždy sympatické a jejichž setkání je příležitostí i k manželství na celý život? Jsou to Beran a Blíženci, Býk a Rak, Blíženci a Lev, Rak a Panna, Lev a Váhy, Panna a Štír, Váhy a Střelec, Štír a Kozoroh, Střelec a Vodnář, Kozoroh a Ryby, Vodnář a Beran a Ryby a Býk. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství, jeho přednosti, ale i úskalí, na která mohou partneři ve společném životě narazit.

Identické partnerské kombinace aneb Manželská zrcadlení

Které kombinace znamení jsou těmi „stejnými“ partnery, jejichž identity se navzájem zrcadlí? Logicky to jsou partnerské dvojice: Beran a Beran, Býk a Býk, Blíženci a Blíženci, Rak a Rak, Lev a Lev, Panna a Panna, Váhy a Váhy, Štír a Štír, Střelec a Střelec, Kozoroh a Kozoroh, Vodnář a Vodnář, Ryby a Ryby. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Protikladné partnerské kombinace aneb Manželská přetahování

Které kombinace znamení jsou těmi protikladnými znameními, které jsou především o hledání rovnováhy mezi dvěma obtížně slučitelnými variantami? Který partner si musí osvojit tu nejlepší vlastnost svého partnera, aby se stal celým člověkem? Jsou to partnerské dvojice: Beran a Váhy, Býk a Štír, Blíženci a Střelec, Rak a Kozoroh, Lev a Vodnář, Panna a Ryby. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Souladné i nesouladné partnerské kombinace zároveň aneb Manželská mlčení

Které kombinace znamení jsou těmi, kteří se pohybují mezi souladem i odporem zároveň? Kteří partneři jsou si navzájem velkou výzvou? Jsou to Beran a Panna, Býk a Váhy, Blíženci a Štír, Rak a Střelec, Lev a Kozoroh, Panna a Vodnář, Váhy a Ryby, Štír a Beran, Střelec a Býk, Kozoroh a Blíženci, Vodnář a Rak a Ryby a Lev. Přečtěte si charakteristiky jejich partnerství.

Další tipy na partnerskou astrologii najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.