zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Váhy – charakteristika znamení

 

Jak je poznáte

Potkali jste krásného člověka s jemnými rysy, pravidelným oválným obličejem, roztomilým nosem a okouzlujícíma očima? Zaujal vás jeho melodický hlas a nakažlivý smích? Patrně jste se potkali s Váhou nebo člověkem s ascendentem ve Váze. A už jste poznali neodolatelné kouzlo jeho úsměvu? Když se Váha usměje, odpustíte jí všechno na světě. Vaše smůla je v tom, že to o sobě moc dobře ví a této své přednosti někdy bezostyšně využívá, a to jak žena, tak muž. Váze vládne Venuše, symbol tělesné i duševní krásy, takže i lidé narození ve znamení Váhy (ještě ve větší míře platí pro ascendent ve znamení Váhy) oplývají velkými půvaby. Nejkrásnější ženou světa byla Helena Trojská – a to byla Váha.

Charakter

Žlučovitě-sangvinický. Kdo by to do tak líbezných bytostí řekl, že dokážou být pěkně vzteklé a umanuté. A to Váhy jsou, obzvláště když jsou přesvědčeny o své ušlechtilé pravdě, ke které došly po nekonečných rozvahách. Nezapomínejte, Váhy patří mezi kardinální znamení spolu s Beranem, Rakem a Kozorohem, a to mimo jiné znamená, že nikdy bez boje neustupují ze svých pozic. Na druhou stranu je pověstná jejich zdvořilost, mírumilovnost, takt a diplomacie. Mohou vám sdělit, že jste úplně nemožní, hloupí nebo že vůbec ničemu nerozumíte, ale řeknou vám to pěkně a ještě se na vás přitom hezky usmějí. Naštvat vás rozhodně nenechají. Váhy bez výjimky milují pořádek, soulad a spravedlnost, a to v jakémkoli oboru jejich působení. Však je také tradiční astrologie zařazuje do znamení mravů počestných, kam každé znamení hned tak nepatří.

Jak pracují

Se smyslem pro obchod. Váhy totiž mají vynikající schopnost vidět obchod prakticky ve všem. Pouze Váhy dokážou vymyslet ty nejlepší reklamní triky, protože jen ony vědí, za co jsou lidé ochotní utrácet své peníze. Další jejich výhodou je, že dokážou dobře pracovat v týmu. Umějí se obklopit schopnými lidmi, využít jejich talentu, a co je důležité – dokážou je i patřičně ocenit. Často se stává, že pro Váhu není tak podstatné, co dělá, jako spíše kde to dělá a s kým. Rozhodně je pro ni nesmírně obtížné pracovat s hulváty a v kanceláři plné nevzhledných šanonů, umrle blikajícími zářivkami a odpudivým kobercem. Na to zapomeňte, Váha má ráda krásu a umí ji ocenit.

Jak milují

Svůdně. Jejich láska je plná jemných rafinovaností a zdvořilostí. Váhy jsou mistry dvoření a při svém namlouvání umějí být i pěkně vytrvalé. Nakonec uženou každého/každou. Váha je typ, který se zamilovává snadno a často, ale její prioritou je šťastné manželství, ve kterém dokáže být velmi ohleduplným, pozorným, obětavým a oddaným partnerem.

 

 

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození