Astročlánky

Aktualizováno 21. září 2022 13:17

redakce Prima Ženy

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Váhy jsou jediným znamením zvěrokruhu, které není reprezentováno osobou nebo zvířetem, ale předmětem – váhami, symbolem rovnosti a harmonie. A stejně takoví jsou i lidé narození v tomto znamení, tedy mezi 23. zářím a 23. říjnem – podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Jejich planetou je Venuše, která obdařuje zrozence v tomto vzdušném znamení velkým šarmem a sociálním cítěním. A žádné jiné znamení není tak společenské, jako právě Váhy. Jaké

1. Jsou empatické

Zrozenci ve znamení Vah jsou skvělí posluchači, takže pokud se potýkáte s nějakým problémem a potřebujete se vypovídat, je Váha tou pravou osobou. Váhy z principu rády rozebírají všechny stránky problému, všechna pro a proti, problém jim ale dělá rozhodnout se. Takže vám možná nedokážou poradit nebo váš problém nevyřeší, ale rozhodně vás emocionálně podpoří.

2. Jsou velmi přátelské

Váhy nemají rády samotu, která je v protikladu se základní podstatou Vah. Potřebují být obklopeny lidmi. Žádné jiné znamení zvěrokruhu není tak společenské jako právě Váhy. Jsou to otevření lidé, s nimiž je příjemné si povídat. I nepříjemné situace zvládají s elegancí. Jsou to výborní diplomaté. Nechte Váhu několik hodin konverzovat a smát se a bude naprosto šťastná.

3. Mají charisma

Kromě toho, že jsou velmi společenské a přizpůsobivé, mají Váhy i velké osobní kouzlo. Jsou jim vlastní vybrané a jemné způsoby chování, které ještě podporuje jejich výrazný šarm a elegance. A protože jsou to velmi kreativní a inteligentní lidé překypující fantazií, nemusíte se bát, že v jejich přítomnosti někdy zažijete nepříjemné ticho.

4. Jsou starostlivé

Váhy mají tendenci stavět ostatní před sebe a jsou velmi nesobecké. Často jim dělá problém říct ne. Rády pomáhají ostatním, ale nechtějí jim být na obtíž. Bývají empatické a starostlivé, což z nich, vedle dalších pozitivních vlastností, dělá skvělé přátele a partnery. A protože jsou to Váhy, touží po vztahu, který bude založen na partnerské rovnosti a harmonickém spojení.

5. Mají smysl pro spravedlnost a jsou mírumilovné

Jestli něco Vahám vadí, pak jsou to hádky, konflikty a dusná atmosféra. Nadevše si cení míru a harmonie. Mají jedinečnou schopnost vyřešit každý problém a svým diplomatickým přístupem mohou v jakékoli situaci rozpustit všechno napětí. Jsou to mistři v hledání kompromisů a fungují jako ideální stabilizátor konfliktů. Dokážou se totiž vcítit nestranně do obou zúčastněných stran a většinou si vybírají zlatou střední cestu, aby potěšily všechny, kterých se to týká. Vahám můžete věřit, jsou to čestní a loajální lidé.

6. Rády pomáhají

Váhy potřebují rovnováhu a touží po míru. Nechtějí bojovat a hádat se. Svou schopnost naslouchat ostatním rády využívají pro pomoc ostatním. Bohužel často nedokážou poznat, do kterého okamžiku je jejich pomoc ještě pozitivní gesto, a od kterého je již ostatní jen využívají.

7. Mají smysl pro krásu

Zrozenci ve znamení Vah mívají silně rozvinuté estetické cítění, které vyjadřují tvůrčím způsobem. Cit pro krásné věci se projevuje i v jejich lásce k luxusním věcem, například šperkům. Umí se elegantně oblékat a mají rádi věci, které jsou prvotřídní. Nezajímají se ale jen o povrchní krásu, důležitá je pro ně i ta vnitřní.

8. Jsou to intelektuálové

Jako vzdušné znamení mají Váhy velmi kreativní mysl, rády mluví a debatují. Jsou inteligentní, milují intelektuální rozhovory a nejlépe se cítí s člověkem, který má trochu přehled.

9. Mají optimistickou povahu

Váhy vidí v každé situaci to nejlepší. Chtějí žít svůj sladký život, obklopeny dobrou společností, dobrým a kvalitním jídlem a krásou. Díky velké pozitivitě Váhy ocení i ty nejmenší projevy laskavosti a dokážou najít krásu téměř v čemkoli. V jejich společnosti se budete cítit dobře, jsou přátelské a otevřené. A dají vám pocit, že jste výjimeční.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.