zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností
Autor: iStock Narodili jste se ve znamení Vah? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností
Váhy jsou jediným znamením zvěrokruhu, které není reprezentováno osobou nebo zvířetem, ale předmětem – váhami, symbolem rovnosti a harmonie. A stejně takoví jsou i lidé narození v tomto znamení, tedy mezi 23. zářím a 23. říjnem – podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Jejich planetou je Venuše, která obdařuje zrozence v tomto vzdušném znamení velkým šarmem a sociálním cítěním. A žádné jiné znamení není tak společenské, jako právě Váhy. Jaké další vlastnosti dělají z Vah znamení, ve kterém je skvělé se narodit?

reklama

1. Jsou empatické

Zrozenci ve znamení Vah jsou skvělí posluchači, takže pokud se potýkáte s nějakým problémem a potřebujete se vypovídat, je Váha tou pravou osobou. Váhy z principu rády rozebírají všechny stránky problému, všechna pro a proti, problém jim ale dělá rozhodnout se. Takže vám možná nedokážou poradit nebo váš problém nevyřeší, ale rozhodně vás emocionálně podpoří.  

2. Jsou velmi přátelské

Váhy nemají rády samotu, která je v protikladu se základní podstatou Vah. Potřebují být obklopeny lidmi. Žádné jiné znamení zvěrokruhu není tak společenské jako právě Váhy. Jsou to otevření lidé, s nimiž je příjemné si povídat. I nepříjemné situace zvládají s elegancí. Jsou to výborní diplomaté. Nechte Váhu několik hodin konverzovat a smát se a bude naprosto šťastná.

3. Mají charisma

Kromě toho, že jsou velmi společenské a přizpůsobivé, mají Váhy i velké osobní kouzlo. Jsou jim vlastní vybrané a jemné způsoby chování, které ještě podporuje jejich výrazný šarm a elegance. A protože jsou to velmi kreativní a inteligentní lidé překypující fantazií, nemusíte se bát, že v jejich přítomnosti někdy zažijete nepříjemné ticho. 

4. Jsou starostlivé

Váhy mají tendenci stavět ostatní před sebe a jsou velmi nesobecké. Často jim dělá problém říct ne. Rády pomáhají ostatním, ale nechtějí jim být na obtíž. Bývají empatické a starostlivé, což z nich, vedle dalších pozitivních vlastností, dělá skvělé přátele a partnery. A protože jsou to Váhy, touží po vztahu, který bude založen na partnerské rovnosti a harmonickém spojení.

5. Mají smysl pro spravedlnost a jsou mírumilovné

Jestli něco Vahám vadí, pak jsou to hádky, konflikty a dusná atmosféra. Nadevše si cení míru a harmonie. Mají jedinečnou schopnost vyřešit každý problém a svým diplomatickým přístupem mohou v jakékoli situaci rozpustit všechno napětí. Jsou to mistři v hledání kompromisů a fungují jako ideální stabilizátor konfliktů. Dokážou se totiž vcítit nestranně do obou zúčastněných stran a většinou si vybírají zlatou střední cestu, aby potěšily všechny, kterých se to týká. Vahám můžete věřit, jsou to čestní a loajální lidé.

6. Rády pomáhají

Váhy potřebují rovnováhu a touží po míru. Nechtějí bojovat a hádat se. Svou schopnost naslouchat ostatním rády využívají pro pomoc ostatním. Bohužel často nedokážou poznat, do kterého okamžiku je jejich pomoc ještě pozitivní gesto, a od kterého je již ostatní jen využívají.

7. Mají smysl pro krásu

Zrozenci ve znamení Vah mívají silně rozvinuté estetické cítění, které vyjadřují tvůrčím způsobem. Cit pro krásné věci se projevuje i v jejich lásce k luxusním věcem, například šperkům. Umí se elegantně oblékat a mají rádi věci, které jsou prvotřídní. Nezajímají se ale jen o povrchní krásu, důležitá je pro ně i ta vnitřní.  

8. Jsou to intelektuálové

Jako vzdušné znamení mají Váhy velmi kreativní mysl, rády mluví a debatují. Jsou inteligentní, milují intelektuální rozhovory a nejlépe se cítí s člověkem, který má trochu přehled.

9. Mají optimistickou povahu

Váhy vidí v každé situaci to nejlepší. Chtějí žít svůj sladký život, obklopeny dobrou společností, dobrým a kvalitním jídlem a krásou. Díky velké pozitivitě Váhy ocení i ty nejmenší projevy laskavosti a dokážou najít krásu téměř v čemkoli. V jejich společnosti se budete cítit dobře, jsou přátelské a otevřené. A dají vám pocit, že jste výjimeční.

-jk-

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , znamení Váhy , planeta Venuše , Váhy vlastnosti , vlastnosti znamení zvěrokruhu , horoskopy

reklama

Přečtěte si také

reklama