Přátelství podle hvězd: Beran potřebuje mírné Váhy, Štír zase oddaného Vodnáře

Najít dobrého přítele, na kterého se budete moci spolehnout v každé situaci, rozhodně není jednoduchý úkol. Ale i tady vám může pomoci horoskop. S jakým znamením zvěrokruhu bude to vaše vycházet nejlépe?

Každé znamení horoskopu vykazuje určité charakteristické povahové rysy, které vždy nemusejí druhým sednout na první dobrou. Podívejte se, kdo by podle hvězd mohl být vaším nejlepším přítelem. S kým bude nejlépe vycházet Beran, Rak nebo Střelec?

Beran

Berani jsou pozitivní, dobrodružní, energičtí a mají impulzivní povahu. Rádi velí, a tak k sobě potřebují někoho, kdo je dokáže umírnit a zklidnit. Ideálním přítelem jsou pro ně Váhy, které jsou vyrovnané a klidné. Dají jim přesně to, co Beranům občas tak chybí – rozvahu a diplomacii.

Býk

Býci umějí být velice tvrdohlaví. Dokážou si velmi neoblomně stát za svým názorem a přesně kvůli tomu je s nimi občas dost těžké pořízení. Na druhou stranu jsou vytrvalí, ale dokážou být také žárliví a nedostupní. Neukazují hned každému své nitro, přes jejich slupku se k nim hned tak nedostanete. K tomuto znamení se nejvíce hodí Ryby, protože jsou citlivé a každému rozumějí beze slov. Býkům dodají oporu, kterou potřebují, nikdy se s nimi totiž nebudou přít a bojovat. Podpoří je a vyslechnou, když to Býci budou nejvíce potřebovat.

Blíženec

Tohle společenské znamení je intelektuální a vždy dokáže uhodit hřebíček na hlavičku. Blíženci jsou vtipní a veselí, nikdo se s nimi nenudí. Ideálním přítelem je pro ně buď optimistický a energický Beran, se kterým si umějí společně vychutnávat život, anebo Vodnář, který má nekonfliktní povahu a dokáže zvládat občasné změny nálad Blíženců.

Rak

Raci potřebují svůj osobní prostor, jelikož rádi tráví čas o samotě. Neznamená to však, že by nechtěli chodit do společnosti. Jen pokud nemají čas sami pro sebe, dokážou být pěkně náladoví. Velice důležitá je pro ně jejich rodina a nejbližší okruh přátel. Nejlépe se k nim hodí Střelec, se kterým mohou hodiny a hodiny probírat hluboká životní témata.

Lev

Lvi jsou prostě králové. Jsou rádi středem pozornosti a je jich všude plno. Díky tomu ale občas na ostatní mohou působit namyšleně až panovačně. Na druhou stranu mají obrovské srdce, charisma a vůli. Nejvíce se k nim proto hodí Kozoroh, který je také velice ambiciózní. V tomto ohledu oba mají na život podobný pohled.

Panna

Panny patří mezi největší puntičkáře a perfekcionisty zvěrokruhu. To může být pro někoho až příliš, protože Panny nejsou kritické jenom k sobě, ale i k ostatním a mají občas na druhé přehnané nároky. Často skrývají emoce, ale mají osobní kouzlo, kterým dokážou leckoho uchvátit. A kdo se k nim nejvíce hodí? Beran, protože ten jim se svou povahou umí pomoci překonat veškeré životní překážky a udrží je na vlně pozitivní energie.

Váhy

Váhy občas sice mají problém s rozhodováním, na druhou stranu ve svém životě mají rády rovnováhu. Tito lidé přímo milují společnost a rádi se setkávají s ostatními a vyrážejí za kulturou. Skvělým parťákem pro ně bude Lev, který je také velice společenský a rád se baví. Dokáže pro Váhy být skvělou oporou a vždy se za ně bude bít jako Lev.

Štír

Tajemní Štíři mají vždy kousek duše, do kterého nenechají nikoho nahlédnout, jsou tajemní a nedostupní. Uvnitř však ukrývají vášeň, odvahu a velkou sílu. Jakoukoliv překážku dokážou překonat a nenechají se jen tak něčím a někým odradit. Skvěle se budou doplňovat s Vodnáři. Budou k sobě navzájem velmi loajální. Štír se může na Vodnáře spolehnout, a to je pro něj nejvíc.

Střelec

Střelci patří mezi optimisty a jsou velice přímočaří. Umějí říct, co si myslí, jsou ale občas i trochu lehkomyslní. Nejlepšího přítele proto mohou najít v Kozorohovi. Ten je moudrý a každý svůj krok pečlivě promýšlí, což bude každého Střelce skvěle doplňovat.

Vodnář

Vodnáři mají rádi intelektuální a hluboké diskuze. Jsou společenští a rychle si najdou přátele. Rádi vymýšlejí a tvoří, proto není překvapením, že milují umění. Pravého přítele mohou nalézt v Býkovi, ten sice umí být pořádně tvrdohlavý, ale na druhou stranu je skvělý motivátor, který Vodnáře popožene kupředu. Také jim připomene tak důležitou vlastnost, jakou je zodpovědnost.

Ryby

Ryby mají skvěle vyvinutou empatii a přátelé a rodina jsou pro ně vším. Je na ně spolehnutí, jelikož jsou velice oddané. Tyto hodnoty sdílejí se Štírem, který jim bude skvělým přítelem, který je podrží, vyslechne a bude je věrně bránit před celým světem. Štír je i skvělý motivátor, který Ryby požene kupředu. Společně pak mohou dosahovat velkých cílů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.