Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Panny

Pokud jste se narodily ve znamení Panny, zdobí vás vynikající rozlišovací schopnosti a smysl pro pořádek. Ničit vás však může váš přehnaný smysl pro detail, pro který jste občas slepé k problému jako celku.

Symbolem tohoto znamení je Panna držící v ruce obilné klasy. Klasy symbolizují moudrost, která je sklizena na poli zkušenosti. Panně vládne planeta Merkur, a proto tito lidé neustále hledají nové vědomosti, aby své záležitosti podřídili kontrole rozumu. Svět podrobují mikroskopické analýze. Vyspělé Panny však časem pochopí, že rozum je dobrý sluha, ale zlý pán – především tehdy, když na sebe přetáhne nadřazenost nad duchem. Naučí se, že tělo sice může sloužit mysli, ale mysl má sloužit duchu.

Pro ženy ve znamení Panny je středem světa práce

Pro ženy narozené ve znamení Panny je středem světa práce. Jsou v práci úzkostlivě pečlivé a velkou pozornost věnují detailům. Pracují důkladně a výkonně. Z chaosu dokážou vytvořit řád. A protože práce je jejich měřítkem „vyšší spravedlnosti“, udělají všechno pro ty, kteří jsou výkonní a pracovití, ale pro ty, kteří se dostali do problémů kvůli tomu, že nechtějí pracovat, obvykle nehnou ani prstem. Navíc jsou natolik praktické a inteligentní, že ze sebe nikdy nenechají udělat mučednice a oběti. Pokud na ně má někdo příliš velké nebo nerozumné požadavky, s plným přesvědčením ho odmítnou.

Pro práci umí potlačit i své ego, musí si být však jisté, že jejich práce je toho hodna, pak dokážou pracovat neúnavně, obětavě a s velkou pokorou a respektem k práci svých kolegů. A jelikož znamení Panny vládne i našemu tělu a zdraví, najdeme mnoho těchto žen nejen ve službách, ale i ve zdravotnictví. Jsou skvělými zdravotními sestrami, lékařkami, výživovými poradkyněmi a věčnými dietářkami. Zdravý životní styl včetně zdravého jídla je jejich předností i prokletím. Obvykle odmítají jakýkoliv druh umělé stravy a přílišné nadužívání medikamentů.

Krása i kvalita

Panny se narodily v zemském znamení, proto tyto ženy tíhnou k materiálnímu zabezpečení a obdivují materiální pokrok. Obvykle mají rády dobré jídlo, jsou schopné ocenit pohodlí i vkusné a kvalitní oblečení. Na kvalitě jim vůbec extrémně záleží, za šlendriánskou práci a výrobky odmítají vydávat své těžce nabyté peníze. Záleží jim také na jejich vzhledu a vzhledu jejich partnerů. Dokážou se udržovat svěží a příjemné po celý svůj život. Do pozdního věku je zdobí zvláštní dívčí půvab. To je však neopravňuje k tomu, aby se nedrželi zpátky, pokud jde o drby a pomlouvání lidí, kteří podle nich nedosahují stejné úrovně vzhledu jako ony.

Láska a partnerské vztahy

V lásce jsou tyto ženy jemné a zdrženlivé. Milují romantické namlouvání, krásná a výmluvná slova, která jim jejich obdivovatelé šeptají do ouška nebo umně sepisují do dlouhých SMS zpráv. Nepohrdnou však ani něčím tak staromódním, jako je ručně psaný dopis nebo báseň. V partnerských vztazích dokážou být jak těmi nejvlídnějšími, nejštědřejšími i nejvíce milujícími bytostmi na světě, tak skutečnými velitelkami, které se stávají hlavami rodiny. Své manželské protějšky komandují a přebírají veškerou zodpovědnost za svůj domov a své blízké. Nemusíme říkat, že bohužel ke své škodě. Mnohé Panny žijí i osaměle, důvod je většinou jediný: nikdo nedosahuje jejich měřítkům dokonalosti.

Hlavně nekritizovat a nenervovat se

Hlavními úkoly žen narozených ve znamení Panny je se v životě naučit rozlišovat mezi podstatným a nepodstatným a také nekritizovat. Posuzovat svůj vlastní výkon i výkon těch ostatních naprosto objektivně a bez zbytečných vášní. Musí se také naučit, že moudrý člověk nevyčerpává své tělesné síly ve starostech, strastech a přílišné práci. Zbytečné úzkosti a obavy z nich mohou nadělat i poloviční invalidy, v lepším případě věčné hypochondry. Pokud však dokážou ukáznit svoji mysl, oplývají obrovskou tělesnou odolností vůči všem nemocem. Když si k sobě nemoc samy nepustí, nikdy neonemocní, a navíc se mohou stát i skvělými léčitelkami těla i duše svých blízkých.

Podrobnou charakteristiku znamení Panny si můžete přečíst zde:

Jaký je muž narozený ve znamení Panny?

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.