Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Štíra

Pokud jste se narodila ve znamení Štíra, je jisté, že jste dostala do vínku energii, bojovnost, vášeň, vynalézavost a vynikající schopnost regenerace.

V mnoha směrech je znamení Štíra považováno astrologií za nejsilnější znamení zvěrokruhu. Na „vině“ jsou dva vládci tohoto znamení, Mars a Pluto, kteří dohromady symbolizují ohromnou sílu jaderné pumy. Navíc je ve Štíru povýšená i planeta Uran – planeta náhlého uvolňování energie, exploze. Není tedy divu, že ženy narozené v tomto znamení patří mezi ty, které jen tak bez povšimnutí neminete.

Výjimečné ženy narozené ve znamení Štíra

Na těchto ženách není nic průměrného, ve všem jsou výjimečné. V lásce i v nenávisti, v kariéře i manželství. Jsou výjimečnými matkami, milenkami, manželkami, přítelkyněmi nebo kamarádkami. Průměrnost nesnášejí, vyhýbají se jí. Na světe existuje jen jedna věc, kterou opovrhují více, a tou je slabošský postoj či zbabělost. Ony zbabělé nejsou ani náhodou.

Jsou to bojovnice za spravedlnost a za pravdu. Jsou pevné a s výdrží. Vždy zůstávají až do „hořkého konce“, neohlížejí se ani na úsilí, ani na oběti. Přesto to bývají ženy velkomyslné a soucitné. Udělají všechno pro to, aby druhým pomohly. Dotyčné postaví na nohy se zřetelným očekáváním, že se dále už o sebe postarají sami.

Žena narozená ve znamení Štíra vyniká obrovskou silou vůle. Co si umane, to dokáže, na to můžete vzít jed. Pokud nejste na takovou sílu připravení, nebo snad s ní – nedej bůh – chcete bojovat o dominantní roli, raději se této ženě vyhněte, váš boj by byl marný. Její výrazné emocionální touhy ji ženou vpřed hlava nehlava.

Často byste to do ní ale neřekli, její rafinovaná ženskost vás přesvědčuje o pravém opaku. Pod klidným povrchem však doutnají velké vášně a věřte, že nebesa neznají horší běsnění, než když tato žena ztratí svou obvyklou kontrolu nad svými emocemi. V boji je naprosto nemilosrdná, ale také žádnou milost nežádá.

Vášně a láska ženy narozené ve znamení Štíra

Mnohé se vypráví o ženách narozených v listopadu a koncem října. Nejčastěji se tyto vzrušující pověsti týkají jejich žádostivosti a sexuálního apetitu a mnohé z nich jsou pravdivé. Tyto ženy překypují milostnou vášní, i když ji pečlivě překrývají chladným a vyrovnaným přístupem. Ony ale nemají mírný nebo průměrný zájem, milují hluboce, vášnivě a navždy. Pokud je v lásce zklamete, nikdy vám neodpustí. Nejlépe jejich milostné city vystihují dvě slova – nikdy, nebo navždy. Pokud svůj milostný žár nezvládnou, stávají se majetnickými a žárlivými.

Obvykle ženy narozené ve znamení Štíra chtějí všechno dělat dokonale a správně, nejsou schopné přenést odpovědnost na někoho jiného, takže jsou neustále přepracované nebo přetížené. Také diplomacie nebývá jejich silnou stránkou. Své pocity a názory projevují nepokrytě a bez příkras. Raději mlčí, než aby se vyjádřily nějak rozbředle.

Životní jízda se ženou narozenou ve znamení Štíra

Žádné znamení není schopné být v dobrém či zlém tak silné jako Štír. Zkuste tedy volit to lepší, co vám tato žena nabízí, protože věřte, že žádná, opravdu žádná není tak fantastická jako ona. Život s ní nikdy nebude nudný nebo fádní, vždy to bude jízda sice nahoru a dolů, ale jízda zábavná.

Pronikavý pohled, obrovská intuice, schopnost se vcítit do druhých lidí jsou vlastnosti, které tuto ženu zdobí. Je-li navíc i vysoce duchovně rozvinutá, čerpá svou neuvěřitelnou sílu napojením se na hlubinné, tvůrčí a regenerační energie. To, čeho v životě obvykle dosahuje, hraničí se zázrakem.

Podrobnou charakteristiku znamení Štíra si můžete přečíst zde:

Jaký je muž narozený ve znamení Štíra?

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.