Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Vodnáře

Pokud jste se narodila ve znamení Vodnáře, je jisté, že jste dostala do vínku vynikající paměť, intuici, lásku ke svobodě a přátelství. Jste také velmi šarmantní žena.

Jaké je znamení Vodnáře

Symbolem znamení Vodnáře je postava vodonoše, který na lidstvo vylévá životní sílu a duchovní energii. Díky svému vládci, planetě Uran, je Vodnář považován za znamení největších ideálů lidstva – rovnosti, svobody a přátelství. Koho si on vybere za přítele nebo přítelkyni, ten se může spolehnout na jeho neochvějnou oddanost.

Vodnář se řadí mezi pevná znamení (stejně jako Býk, Lev a Štír), takže i přes svoji značně výstřední povahu je velmi rozhodný a tvrdohlavý. Ze svých stanovisek obvykle neslevuje a neuhýbá. Vzbudí-li nějaká věc jeho zájem, je i neúnavným pracovníkem a dříčem. Vodnář je i vzdušné znamení (podobně jako Blíženci a Váhy), takže je mentálně a intelektuálně založený. Často mívá pocit, že jeho myšlenkám a nápadům nikdo nerozumí a nikdo je nechápe, pak bývá i dotčený, vztahovačný nebo se stahuje do soukromí.

Ženy narozené ve znamení Vodnáře

Ženy narozené ve znamení Vodnáře jsou velmi šarmantního a originálního zjevu. Obvykle je poznáte podle neobvyklého oblečení nebo nezvyklé barevné kombinace. Mají však vytříbený vkus, takže vše je na nich v dokonalém, i když trochu zvláštním souladu. Nikdy nebývají afektované ani snobsky založené, mívají averzi vůči lacinému napodobování a pokrytectví. Jejich jednání se řídí zásadou rovného s rovným. Nikoho nevyvyšují ani neprotežují, druhé soudí striktně dle jejich zásluh.

Těmto ženám vládne planeta Uran a tato planeta ráda objevuje nové a nepoznané, a tak Vodnářky rády poznávají nové lidi a vyměňují si s nimi své názory. Jejich instinkt je neomylně vede tam, kde lidé žijí, diskutují nebo bojují za nějaká práva, pokud oni k nim nepřijdou sami. Obvykle mívají přátelský vztah k lidem obojího pohlaví a tohoto svého privilegia se nevzdávají ani po svatbě. A jelikož je Vodnář vzdušným znamením se zdůrazněným intelektem, probíhá s ostatními kontakt především na mentální úrovni. Nevěry se u žen Vodnářek není třeba obávat, leda té intelektuální.

Milují přírodní krásy, ale rády je obdivují z pohodlí hotelu nebo penzionu. Tyto ženy většinou touží po materiálním zabezpečení, ale hamižné nejsou ani omylem. Velmi často mívají sklon i k charitativní činnosti, i když jejich soucit s ostatními je poněkud neosobní a reakce hodně intelektuální. Sport jim toho také obvykle moc neříká, jejich zájmy bývají zaměřeny více mentálně než fyzicky.

Čeho by se měly ženy ve znamení Vodnáře vyvarovat

Čeho by se měly tyto ženy vyvarovat? Svého vrozeného sklonu k výstřednosti a přehánění. Obzvláště své problémy mají ve zvyku nafukovat a „bavit“ jimi své okolí. Jsou to takové Kalamity Jane, i když uznáváme, že velmi roztomilé. Také klid, který vyzařují, může být klamný. Ze svých pocitů úzkosti a strachů mohou někdy i onemocnět. Životem je občas může provázet i nervozita a ustaranost.

Podrobnou charakteristiku znamení Vodnáře si můžete přečíst zde:

Jaký je muž narozený ve znamení Vodnáře?

Charakteristiky žen narozených v dalších znameních zvěrokruhu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.