Erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Vodnáře. Jsou i v lásce originální

Je skoro jisté, že to, co se líbí těmto ženám, se nelíbí ostatním. Ony samy se vymykají obvyklému průměru. Milují vše originální, nové a zajímavé. Nesnášejí nudu, šeď a stojaté vody.

Je pravdou, že milostná vyznání žen narozených ve znamení Vodnáře občas připomínají úder blesku a jejich platnost netrvá o nic déle. Ve vztazích totiž potřebují co největší míru svobody nebo alespoň nějakou vizi, které by mohly uvěřit. Faktem zůstává, že v jejich milostných a partnerských vztazích není nic jistého, vše umí v minutě převrátit vzhůru nohama.

Svou náruč otevírají právě tehdy, kdy s tím nikdo nepočítá. Kdo se s nimi spojí, nedostane to, co očekává, zato je však obdarován obrovskou porcí svobody a originality. Zdobí je jak nespoutaná živelnost, tak ledový klid, se kterými jednají podle potřeby i za těch nejkomplikovanějších okolností.

V jejich šatníku naleznete módní věci ze všech období světových dějin. Jejich šaty i šperky jsou extravagantní, rády k sobě kombinují věci, které k sobě zdánlivě nejdou. Dávají přednost tomu, co druzí považují za křiklavé, ošklivé či nevhodné. Jenomže jim právě takové kombinace sluší. Jejich krása spočívá v nevypočitatelnosti. Mají rády překvapení, chtěly by mít možnost ve svých vztazích přicházet a odcházet, jak se jim zlíbí. Aby v jakémkoliv poměru setrvaly, musejí mít všechny dveře široce otevřené.

  • Co nejvíce milují: Překvapení. Nebojí se žádného sexuálního experimentu.
  • Oblíbená milostná technika: Říká se, že masáž nohou, ale jistotou je, že tyto ženy v sexu preferují akci.
  • Co nesnášejí: Stydlivost a urputnost.

Ostatní ženy v nich vidí svoje sestry, které pro ně nepředstavují žádné nebezpečí. Mýlí se. Nebezpečná je jejich touha po jedinečnosti a osobitosti, těm mohou podřídit i své partnerské a přátelské vztahy.

Přitahují muže, kteří hledají někoho neobyčejného a nepředvídatelného. U žen narozených ve znamení Vodnáře si nikdo nikdy nemůžete být jistý, zda je má, nebo mu právě unikají. Jsou to svobodné ženy, které si berou to, co se jim zrovna líbí.

Jaký je jejich milostný archetyp?

Alenka v říši divů – věčně žasnoucí a zvídavá. Takový je i archetyp Vodnáře, a to i v lásce. Ve vztahu s nimi lze očekávat příliv nových nápadů, všetečných otázek a různě příjemných překvapení. Také fiktivní postava Hermiony ze série o Harry Potterovi je klasickou představitelkou Vodnáře. Ve znamení Vodnáře se narodily i americká herečka Mia Farrow nebo zpěvačka Shakira.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Vodnáře nejlepší?

Ti, kteří ocení jejich nezávislost, originalitu a milují i jejich ztřeštěnost. Obvykle jsou to muži narození ve vzdušném živlu – v Blížencích, Vahách a ve Vodnáři. Také ohnivci zvěrokruhu Vodnářky „baví“, s Beranem mohou prožít úžasný sex a se Střelcem milostná dobrodružství, jaká svět dosud neviděl. Pouze Lvům, Býkům a Štírům by se tyto ženy měly obloukem vyhýbat. Budou je ubíjet, i když každý trochu jinak.

Jaký je muž narozený ve znamení Vodnáře jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.