Erotický horoskop pro všechny ženy narozené ve znamení Střelce

Láska žen narozených ve znamení Střelce je upřímná, volná, idealistická, nadšenecká. Tyto ženy nabízejí vždy více, něž se od nich očekává. Milují velkoryse a štědře. Jejich problémem jsou nepřiměřená očekávání a nemístná upřímnost.

Vše, co se těmto ženám líbí, má nadměrnou velikost. Láska v jejich podání musí mít vyšší cíle, nějaký účel a vysoký ideál a pokud možno vše ve vydání XXXL. Partnerské vztahy jim slouží k rozšíření jejich obzorů a možností. Zajímavé je, že přestože milují nové výzvy, nová vzrušení, dokážou být po celý život věrné jednomu partnerovi. Za jediné podmínky, že jim jejich vyvolený bude neustále nabízet něco nového a vzrušujícího.

Jejich milostná náruč je otevřená všem, kteří je dokážou nadchnout. Ve svých vztazích vyžadují hodně volného prostoru, nehodlají žít v zatuchlých či úzkoprsých poměrech. Jsou nápadné, kosmetickými přípravky nešetří. I jejich šperky jsou o dvě čísla větší. Dávají přednost volným šatům, které jim dovolují svobodu pohybu. Když se jim něco doopravdy líbí, dopřávají si to ve velkém, nakupují v sadách a ve velkých baleních.

  • Co milují nejvíce: Lásku bez předsudků. Jsou ochotné experimentovat, vše prozkoumat a vyzkoušet. S oblibou střídají všechny možné i nemožné polohy.
  • Oblíbená milostná taktika: Cokoliv, co je překvapí i pobaví.
  • Co nesnášejí: Nudu.

Jejich krása spočívá v jejich důvěryhodnosti a věčném optimismu. Kdo se rozhodne s nimi jít životem, neprohloupí, jejich láska prospívá podobně jako slunce zemi. Navíc druhým vnášejí do života štěstí. Jsou darem, který se neodmítá.

Ostatní ženy mívají problém s jejich rozmáchlým zjevem. Ony vždy něčím vybočují, jsou něčím zvláštní. Jejich mocné charisma září, ale jen do té doby, dokud trvá jejich nadšení a víra v lepší zítřky. Muži je milují pro jejich nezdolný optimismus, upřímnost, schopnost zábavy a životní bezstarostnost. Zlí jazykové tvrdí, že jim obvykle jeden ctitel nestačí, leda tak jeden v každém městě. A je to tak trochu pravda, rozhodně těmto ženám nedělá potíže pěstovat své milostné vztahy v globálním měřítku.

Jaký je jejich milostný archetyp?

U žen narozených ve znamení Střelce se snoubí krása s divokostí, přirozený půvab s opravdovou ženskostí. Jejich dokonalými zástupkyněmi jsou „rocková babička“ Tina Turner, Miley Cyrus nebo Britney Spears. Otevřenost bez předsudků, nespoutanost a schopnost si užívat všechny radosti fyzické lásky jsou jejich společnými rysy a zároveň znaky archetypu Střelce.

Kteří partneři jsou pro ženy narozené ve znamení Střelce nejlepší?

Jejich nezlomná víra ve šťastnou lásku je neomylně přivádí k zástupcům ohnivého živlu – k mužům narozeným ve znamení Berana, Lva a Střelce. V lásce vyhledávají i přátelství, které jim v největší míře mohou nabídnout muži Blíženci, Váhy a Vodnáři.

Jaký je muž ve znamení Střelce jako milenec a manžel?

Erotické horoskopy pro další znamení si můžete přečíst zde:

Sdílejte článek
Štítky láska horoskop vztah Tina Turner horoskopy znamení Střelce erotický horoskop Miley Cyrusová Britney Spearsová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.