Partnerský horoskop – Střelec. Jaká znamení se k němu hodí nejvíce?

Láska Střelce je naplněná vznešenými city, které mu propůjčují křídla. Je schopný se rychle nadchnout a pokud se doopravdy zamiluje, nikdy nechce druhého zklamat. Přesto jsou Střelci považováni za milovníky vrtkavého charakteru. Příčinou bývá jejich touha po svobodě a nezávislosti.

Střelec v partnerském vztahu obyčejně vyžaduje značný prostor, jeho touha po objevování a dobrodružství zasahuje i milostné city. Pokud se ve vztahu cítí nesvobodný, prchá někam za obzor, kde tuší nová vzrušení. Nestálost a přelétavost provází lásku Střelce. Přesto je jedním z nejlepších partnerů a milovníků zvěrokruhu. Lásku považuje za posvátnou, své partnery za ideály, dokonalé bytosti, kteří jsou jeho lásky hodni. Tuze rád také s nimi spolupracuje na uskutečnění společných cílů a snů.

Která znamení se ke Střelci hodí nejvíce a se kterými bude mít ve společném soužití problémy? Nejvíce si rozumí s dalšími ohnivými znameními – Beranem a Lvem. Mentálně obohacující vztah naváže s Vodnářem či Váhami. Vzrušení především erotického charakteru mu přichystá láska se Štírem nebo Býkem. Napjatý vztah obvykle mívá s Blíženci, narazí u Ryb a Panny.

Přečtěte si podrobné charakteristiky všech dvanácti podob partnerské lásky znamení Střelce.

Střelec a Beran: láska dobrodružná

Jaké je partnerství dvou dobrodružných povah – entuziastického Střelce a odvážného Berana? Určitě v mnoha ohledech velmi souladné, možná někdy až moc. Nespornými pozitivy vztahu jsou energie a nadšení pro věc. Spolu mohou prožít velká dobrodružství, která ostatní dvojice míjejí. Přečtěte si o lásce Střelce a Berana.

Střelec a Býk: láska optimistická

Těmto znamením vládnou dobrodějové hvězdného nebe – Střelci planeta Jupiter (velké štěstí) a Býku Venuše (malé štěstí). A co se stane, když se spojí malé štěstí s velkým? To je otázka. Určitě je ve vztahu naděje na velkou radost, optimismus, velkorysost a ochotu si vzájemně pomáhat. Přesto jde v lecčems o trochu nesourodou dvojici. Přečtěte si podrobně o lásce Střelce a Býka.

Střelec a Blíženci: láska nezkrotná

Dva cvoci zvěrokruhu, pro které platí rčení: „Blázni klidně vtrhnou tam, kam se bojí vstoupit andělé."Jaké je jejich partnerství, láska živého a nezkrotného Střelce s ještě neposednějším Blížencem? Rozhodně zajímavé, plné vzruchů, krátkých i dalekých cest za poznáním. Ale také plné různých úletů a nevěr. Přečtěte si o lásce Blížence a Střelce.

Střelec a Rak: láska prospěšná

Partnerství světoběžníka Střelce s citlivým a domácky založeným Rakem může přinášet řadu problémů, ale i řadu výhod. Střelec dokáže zkrotit račí náladovost a přemoci jeho sklony k peciválovství. Rak naopak pomůže připoutat Střelce k rodinnému krbu. Přečtěte si podrobnosti o lásce Raka a Střelce.

Střelec a Lev: láska šťastná

Jaké je partnerství optimistického Střelce se společenským, hrdým Lvem? Naplněné dobrodružstvím, štěstím a radostí. Pokud tihle dva nebudou nic přehánět, mohou prožít šťastný a zajímavý partnerský život. Přečtěte si o lásce Střelce a Lva.

Střelec a Panna: láska komplikovaná

Partnerství optimistického Střelce s kritickou Pannou je plné nárazníkových zón. V jejich soužití se cyklicky dostavují krize, které se oba musejí naučit překonávat. Pokud ale dokážou zdolat úskalí vyplývající z rozdílnosti svých povah, má jejich vztah ambici přetrvat navěky, neboť se naučili vzájemné toleranci a zároveň si ponechali vlastní identitu. Přečtěte si podrobně o lásce Střelce a Panny.

Střelec a Váhy: láska spokojená

Jaké je partnerství radostného Střelce s šarmantní a příjemnou Váhou? Mohlo by být velmi šťastné, vždyť jeho prostřednictvím promlouvají dva největší dobrodějové nebe –Venuše s Jupiterem, které těmto znamením vládnou. Jak se jim ale partnerství vydaří, záleží jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Střelce a Váhy.

Střelec a Štír: láska neústupná

Partnerství optimistického Střelce s intenzivním Štírem bude za určitých okolností přínosné pro oba zúčastněné. Problém však může nastat ve chvíli, kdy se projeví společná neústupnost a až fanatické prosazování vlastní pravdy. Přečtěte si o lásce Štíra a Střelce.

Střelec a Střelec: láska nespoutaná

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v optimistickém a radostném znamení Střelce? Určitě zábavné, plné dobrodružství, cestování a poznávání, ale také zatížené prostořekostí a nezávaznými vztahy. Přečtěte si o lásce dvou Střelců.

Střelec a Kozoroh: láska úspěšná

Partnerství dobrodružného Střelce s vážným Kozorohem je překvapivě úspěšné. Dokážou-li pochopit odlišnosti vyplývající z rozdílnosti jejich základních temperamentů, může vzniknout vztah, který doslova hory přenáší. Kozoroh do partnerství vnese řád a organizovanost, Střelec radost. Přečtěte si podrobně o lásce Střelce a Kozoroha.

Střelec a Vodnář: láska nápaditá

Jaké je partnerství optimistického Střelce s originálním a přátelským Vodnářem? Rozhodně ne nudné, pestrost a nápaditost vládne tomuto vztahu. Vládne mu ale také značná impulzivnost. Přečtěte si o lásce Střelce a Vodnáře.

Střelec a Ryby: láska nesmrtelná

Partnerství dobrodružného Střelce s jemnou a něžnou Rybou může být trochu náročné pro oba zúčastněné, ale spojovat je bude duchovní spřízněnost, velkorysost a kreativita. Oba by sice měli více myslet na praktické stránky života a naučit stát se pevně nohama na zemi, často jim ale život v jejich říši snů, v pohádce plně vyhovuje a činí je šťastnými. A proč ne? I v reálném světě musí existovat nesmrtelná láska prince na bílém koni a zakleté princezny. Přečtěte si podrobně o lásce Střelce a Ryby.

ZDROJ: Encyklopedie astrologie, C. Aubierová; Praha 1993.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.