Testy lásky

30. listopadu 2021 05:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Střelec + Vodnář

Jaké je partnerství optimistického Střelce s originálním a přátelským Vodnářem? Rozhodně ne nudné, pestrost a nápaditost vládne tomuto vztahu. Vládne mu ale také značná impulzivnost. Přečtěte si o lásce Střelce a Vodnáře.

Jaké je partnerství optimistického Střelce s přátelským Vodnářem. Mohlo by být skoro ideální, kdyby... Kdyby se oba uměli ukáznit, nepodléhali impulzivnosti, idealismu a nic nepřeháněli.

  • Hlavní téma vztahu: Konstruktivní využití nových podnětů i podmínek
  • Pozitiva: Přátelskost, optimismus, nadšení a idealismus, oblíbenost
  • Negativa: Přílišné nadšení a idealismus, nepraktičnost
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V realizaci všech přání a nadějí lidstva

Potkali se dva volnomyšlenkáři. Jeden má velké srdce – Střelec, druhý rozum – Vodnář. Krásně se doplňují. Velkým novým myšlenkám Vodnáře dokáže Střelec vtělit duši a to je pro Vodnáře velký dar, protože jemu obvykle chybí obyčejná lidská empatie.

Je zajímavé, že Vodnář je považován za největšího humanistu zvěrokruhu. Všichni se ve jménu volnosti, rovnosti a bratrství těšíme na éru Vodnáře. Měli bychom si uvědomit, že vynálezem vodnářského věku je i gilotina. Ano, Vodnář je chladný a dokáže mít citový odstup, lidskost mu dodá Střelec. Soužití těchto dvou jedinců může světu ukázat, jak funguje symbióza rozumu a citu, schopnost realizace i těch největších lidských přání a nadějí.

Tomuto vztahu občas chybí praktické zaměření, oba veškerou svou energii vynakládají na jedinou věc – a tu však často nečekaně vzdají. Mívají sklon se nadchnout pro jakoukoliv mlhavou velkolepou myšlenku.

  • Dobrá rada: Zkuste stát nohama pevně na zemi.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Střelce najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.