Partnerský horoskop: Štír + Střelec

Jaké je partnerství intenzivního Štíra s optimistickým Střelcem? Za určitých okolností velmi přínosné pro oba zúčastněné. Problém však může nastat ve chvíli, kdy se projeví jejich neústupnost a až fanatické prosazování vlastní pravdy. Přečtěte si o lásce Štíra a Střelce.

Jaké je partnerství tajuplného Štíra s otevřeným a věčně optimistickým Střelcem? Ve své nejlepší formě protknuté láskou a vírou, která hory přenáší. V té negativní naplněné urputností a fanatismem.

  • Hlavní téma vztahu: Umění prožít život smysluplně.
  • Pozitiva: Víra, síla vůle, obrodná síla. Vzájemná schopnost najít v sobě ty nejlepší stránky povahy.
  • Negativa: Schopnost vytáhnout ze sebe to nejhorší. Ze Střelce fanatismus, ze Štíra chorobnou žárlivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V ctižádostivém dosahování velkých cílů.

Poněkud komplikovaná kombinace. Štír je vodní znamení, Střelec ohnivé. A voda umí oheň uhasit. Bezprostřední střeleckou upřímnost, touhu po dobrodružství, nepraktické vizionářství, spřádání velkých plánů bez konkrétního postupu dokáže Štír spláchnout natotata. Střelec naopak svojí citovou nezávislostí ve Štírovi čas od času zažehne plamen sžíravé žárlivosti – a na problémy je zaděláno. Štír se vzteká, hádá a prudce vyčítá, Střelec utíká někam za vzdálený obzor. Jak z toho ven? Především si uvědomit, co Štíra se Střelcem spojuje, proč se do sebe zamilovali. Oba jsou hlubocí, obětaví, umějí ocenit ušlechtilost. Mají humanistické cíle. Jsou stejně ctižádostiví, moc dobře se dokážou nadchnout pro společný velký cíl. A společně jsou skvělí v sexu.

  • Dobrá rada: Slepá sebedůvěra vás spolehlivě vžene do neštěstí.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.