Partnerský horoskop: Střelec + Ryby

Jaké je partnerství dobrodružného Střelce s jemnou a něžnou Rybou? Dost náročné pro oba zúčastněné. Spojovat je ale vždy bude duchovní spřízněnost, velkorysost a pohostinnost. Přečtěte si o lásce Střelce a Ryby.

Jaké je partnerství dobrodružného Střelce s vnímavou Rybou? Pravděpodobně dost náročné, oporu ale oba mohou najít ve vzájemné duchovní spřízněnosti, schopnosti se učit a poznávat nové věci, velké fantazii a kreativitě. A to je už dost na to, aby se vztah vydařil.

  • Hlavní téma vztahu: Jak efektivně zúročit bezmeznou fantazii a kreativitu
  • Pozitiva: Umělecké nadání, smysl pro hudbu, výtvarné umění, poezii i drama života
  • Negativa: Sklony k přehánění, expanzivnost, nepraktičnost
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve velkorysém přístupu k životu

Není jisté, jak moc přecitlivělá a někdy vztahovačná Ryba dokáže vydýchat šokující pravdy, které Střelec okolo sebe obvykle rád trousí. Není vůbec jisté, že energický a akceschopný Střelec dokáže intuitivně pochopit říši snů, ve které se Ryba pohybuje s naprostou samozřejmostí. A přece si tito dva mohou skvěle rozumět. Ani jeden z nich příliš netlačí na pilu, ani jednomu z nich není cizí pohled za vzdálený obzor. Nejsou to detailisté, kteří si pro maličkost nevidí na špičku nosu, nejsou to ani tvrdí manažeři, kteří nevědí, co je to soucit. Střelci by prospěla větší míra empatie a Rybě zase větší nadhled, pak mohou utvořit souladný pár.

Úskalím jejich vztahu je oboustranný sklon k přehánění, k určité magalomanii. Oba by měli více myslet na praktické stránky života a naučit se pevně stát nohama na zemi. Často jim ale život v jejich říši snů a pohádce plně vyhovuje a činí je šťastnými. A proč ne? I v reálném světě musí existovat nesmrtelná láska prince na bílém koni a zakleté princezny.

  • Dobrá rada: Nikdy neztrácejte chuť do života a dbejte na duchovní rozměr partnerského vztahu.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Střelce najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.